Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn
    Ja ne znam jel ti se dize svaki put kad ja napisem post na ovom forumu, ali nisam zainteresovan za bilo kakvu ponudu.

    Igrao sam prije i digao Arsenal na 12. sa patchom 13.-ke do 63 tekme bez poraza. U svim takmicenjima
    Ja sam u FM08 od Arsenala napravio najbolji klub u svetu!

    Postao rekorder po broju osvojenih titula u Engleskoj i cini mi se da sam se izjednacio sa Realom po broju titula u LS, sto mu dodje nekih 10-12 titula.

    I naravno postao najbogatiji klub, ubedljivo ispred ostalih za po pola milijarde evra.

    Igrao sam do neke 2043-44.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Ja sam u FM08 od Arsenala napravio najbolji klub u svetu!

      Postao rekorder po broju osvojenih titula u Engleskoj i cini mi se da sam se izjednacio sa Realom po broju titula u LS, sto mu dodje nekih 10-12 titula.

      I naravno postao najbogatiji klub, ubedljivo ispred ostalih za po pola milijarde evra.

      Igrao sam do neke 2043-44.
      Ja sam na 08 sa Zvezdom igrao toliko, tj imam i dalje sejv. Partizan mi nije uzeo titulu 25 godina nije me dobio u derbiju 10 godina. Doslo je do toga da ja imam na igrici skoro 70 godina Bas sam se izivljavao i nad evropom i naravno partizanom, a najzanimljivije od svega sto nijednom nisam uspeo sa Zvezdom da osvojim dva puta za redom LS. Imam prebrutalne ekipe, ali svake druge godine pojavi mi se neko iz Evrope koga userem u igrici po svemu a izgubim .

      I da ono sto mi ostalo u secanju, osvojim LS ne izgubim ni jednu utakmicu, dam 50 golova za sezonu u ls, moji igraci zverine, u ligi ne izgubim ni jednom do zadnjeg kola, dodje gostovanje Borcu, ja izvedem najjacu ekipu, maltene koja mi igra LS, i dobije me Borac 3:0 nisam uspeo da sutnem na gol
      Last edited by l1m4r; 21-07-14, 17:08.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ajnstajne, obrati malo paznju na recnik.

        Inace, 08 sam igrao sa Lyonom nekih 20ak sezona.
        Na kraju imao budzet milijardu i novi stadion su nazvali po mom imenu i prezimenu

        Comment


        • To je najjaci menadzer ikada

          Prodas Dusana Andjelkovica za 4m, Tutorica za 5, Barkosa za 6, Filip Djordjevic i Burzanoci za po 10
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Limare i Aki, obrisao sam vam postove.
            Znate sta sledi ukoliko se "rasprava" nastavi.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Limare i Aki, obrisao sam vam postove.
              Znate sta sledi ukoliko se "rasprava" nastavi.
              Mislis na mene?

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Mislis na mene?
                Jbg, mesam Mancesterovce

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Limare i Aki, obrisao sam vam postove.
                  Znate sta sledi ukoliko se "rasprava" nastavi.
                  E ako si mi obrisao postove! Neka si mi rekao
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Ja sam u FM08 od Arsenala napravio najbolji klub u svetu!

                    Postao rekorder po broju osvojenih titula u Engleskoj i cini mi se da sam se izjednacio sa Realom po broju titula u LS, sto mu dodje nekih 10-12 titula.

                    I naravno postao najbogatiji klub, ubedljivo ispred ostalih za po pola milijarde evra.

                    Igrao sam do neke 2043-44.
                    Ja gotovo svaki FM spamujem Arsenal i plafon mi je 10 sezona prosto smori bude zanimljivo prvih par sezone posle se odvajim previše i udri Milivoje pa onda poludim dovodim samo igrače jedne nacionalnosti i pravim reprezentaciju u klubu itd Rekord mi je sa Bilbaom nekih 25,26 sezona od kojih sam uzeo oko 15 primera i par LŠ ali sa njima je druga priča kad moraš da dovodiš samo Baskijce pa je igrica dosta zanimljivija
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Uzmi brate neki amaterski klub iz 7. engleske sa budzetom od 300 funti, prijatelj moj je tako radio. Doveo ih je do Championshipa za 10 sezona
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma baš ću igrati sa igračima koji imaju ocene ispod nule i koji ne mogu jedno poluvreme da istrče
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Jebiga brate hoces simulaciju izgradnje carstva eto ti je. Ja tek treba da pokusam, al ne ide, fakultet hoce da me ubije(rekose mi da pazim na rijecnik ne smijem reci sta mi radi faks)
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ajde neka mi neko kaže odakle da skinem skinove za FM 14. Instalirao juče, ali ne mogu da igram na onaj obični. I neka mi neko kaže kako posle da ubacim taj skin ..

                            EDIT> Snašao sam se
                            Last edited by Lord Aleksoni; 22-07-14, 03:29.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Uzmi brate neki amaterski klub iz 7. engleske sa budzetom od 300 funti, prijatelj moj je tako radio. Doveo ih je do Championshipa za 10 sezona
                              Notingem Forest sam vracao iz 3 lige u prvu. Vise puta.

                              SA Votfordom sam usao u prvu. za 10 sezona sa njima, par puta mi je titula pobegla za po par bodova. Kada sam video da je Liverpul osvojio titulu obrisao sam sejv
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Jel imao neko problema sa FM 14 ?

                                Meni na svakom sejvu u prvoj sezoni dođe do 9. septembra i zakoči se. Odigram tri meča u sezoni i kada idem na "Continue" da dođem do sldećeg meča na kalendaru kada bude 9. septembra neće n ida se makne.

                                Comment

                                Working...
                                X