Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrzim svoju kantu od kompjutera
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kad se setim kao klinac Čempionšip menadžera 98/99 pa dovedem Saviolu iz Rivera, Ronaldinja iz Gremija, pa krene ludnica.

      Inače nisam našao tu sliku, na netu ima samo cover od 99/00

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Mrzim svoju kantu od kompjutera
        Prodaj Paciotti cipele.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Prodaj Paciotti cipele.
          Cerruti

          Ne bih se ja odrekao stila radi kompjutera nema te igre koja bi me natjerala na to
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Cerruti
            Vanplanetarna odela, za vanplanetarne pare.

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Ne mogu uopste da pokrenem igru. Dobijam ovu poruku: " Application Error: A serious error has been encountered and the application will close. An error file has been generated in: C:/Users/Windows7/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2014/crash dumps/FM 2014 v14.0.2.431949. " Citao sam na netu o tome, svi pisu da ti treba steam, ali kontam koji ce mi kad ne koristim original igru. Znas li ti ili neko drugi sta mi je ciniti?
              Nema steam nikakve veze sa tim cak vise neki krekovi ti zahtevaju da izbrises steam sa kompa, ja kontam da je neka greska oko raspakivanja torenta zato sto se to desava potpuno random , ja sam imao slican problem dok mi je komsija skinuo istu verziju njemu sljaka bez problema mada moze da bude i do windowsa
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                10ka je prvi koji sam igrao, pa nemam mnogo osećaja o kvalitetu. 12 je meni bila kompletna, jedino što je upgrade u 14 je nemogućnost da dovedes igrača tako što ceo iznos platiš u ratama, i vizuelno je bolja kad se naviknes. A da, i one nove role poput lažne devetke, registe, half-backa su odlična stvar.
                A ima li 12ka neki update za transfere i ostale podatke ?
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ves, ja sam, kao što sam već naveo, imao sličan problem sa jednom drugom igricom i riješio sam tako što sam samo instaliaro Steam. U suštini, Steam nisam nikada ni koristio niti znam kako on funkcioniše. Malo sam tražio po internetu i došao do zaključka kako samo trebam instalirati Steam jer je to karika koja je falila da pokrenem igricu. Mislio sam da je i kod tebe sličan problem ali izgleda da su neke druge stvari u pitanju

                  Comment


                  • Evo i ja videh ovu temu,meni su 08,10,12 zaista odlicne verzije,12 mi je najbolja do sada,neparne verzije su uvek losije od parnih,imam i 13 i 14 original,nasao sam na serbian fm dok je bio pre order za 30 eura,pa podelio sa ortakom i jeftino ispadne.13 sam igrao,ali mi se nije toliko svidela,dok 14 sam igrao nesto malo,jos sam na 12. pa cu uskoro da pocnem ozbiljno 14,kazu da je dobra,videcemo..

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Evo i ja videh ovu temu,meni su 08,10,12 zaista odlicne verzije,12 mi je najbolja do sada,neparne verzije su uvek losije od parnih,imam i 13 i 14 original,nasao sam na serbian fm dok je bio pre order za 30 eura,pa podelio sa ortakom i jeftino ispadne.13 sam igrao,ali mi se nije toliko svidela,dok 14 sam igrao nesto malo,jos sam na 12. pa cu uskoro da pocnem ozbiljno 14,kazu da je dobra,videcemo..
                      Kako ove transfere da odradim? Dobijem neki dbc. file, kopiram gdje treba, ucitam, i opet mi Song u timu.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Kako ove transfere da odradim? Dobijem neki dbc. file, kopiram gdje treba, ucitam, i opet mi Song u timu.
                        U MyDocuments/SportInteractive/Fm12/editor data

                        Ako nemas editor data,napravi sam,udjes u igricu i kada ulazis u new game imas tu changes i stikliras i stikliras oept kad ti se pojavi to sto si skinuo,i proveri da li radi.

                        Comment


                        • Originally posted by Pobeda.. View Post
                          U MyDocuments/SportInteractive/Fm12/editor data

                          Ako nemas editor data,napravi sam,udjes u igricu i kada ulazis u new game imas tu changes i stikliras i stikliras oept kad ti se pojavi to sto si skinuo,i proveri da li radi.
                          Sve kako pripovjedas, ali nece. Ne znam koji mu je moj ...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Za FM12 probaj ovu verziju. Mislim da je to ona koju sam ja skinuo, radi korektno, ne trazi Steam, nista... Nisam jos probao neki update kako fercera, izvorno je

                            FM12

                            Comment


                            • Igru sam skinuo, ona radi. Ne radi mi update transfera. Sve kako je objasnjeno uradim, pojavi se tamo update, cekiram ga i opet mi stari igraci u timu.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Aj cu podelim iskustvo ovih dana, cu da probam jovo-nanovo sa update-om...

                                Comment

                                Working...
                                X