Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Ako neko ima, nek okaci update za FM 12 sa ovogodisnjim transferima. Hvala!
    http://www.fm-base.co.uk/forum/trans...13-update.html
    I ain't psycho but my life is.

    Comment


    • Moze li mi neko poslati torent za FM14, za koji je siguran da ne crashuje? Hvala.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Moze li mi neko poslati torent za FM14, za koji je siguran da ne crashuje? Hvala.
        Ja sam skinuo Reloaded verziju sa Kat-a i živce sam iskidao ponovo buđavi Septembar bag pa puca igrica svake tri utakmice itd.Čak sam i hteo da kupim raspalu igricu ali kad sam video da je 50e ćao zdravo neću te ni igrati
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ja koliko se nesto secam da sam citao, SKIDROW je najavio da ce izbaciti crack-ovanu stabilnu verziju u januaru. Za sada, koliko sam gledao, jos uvek nista... To su valjda cak i imali neki deal da ovi ne piratizuju igricu neko vreme, da bi iole prodali legalnih...

          Comment


          • Sačekajte da se DelijaHool oglasi, on ima verziju koja sigurno dobro radi kao i krek. Mislim da je u ovoj temi već kačio to

            Comment


            • Онај торент што сам ја скидао је обрисан.

              Football Manager 2014
              Football Manager 2014 v14.1.3.45519 Crack-3DM V3

              Нисам проверавао али по коментарима бих рекао да ради, јбг пробајте људи ништа ваш не кошта.

              А ево за оне који већ имају ФМ..

              Transfers and Data Update Pack 1.4 by pr0 (1.2.2014.)

              Comment


              • Originally posted by DelijaHool View Post
                Онај торент што сам ја скидао је обрисан.

                Football Manager 2014
                Football Manager 2014 v14.1.3.45519 Crack-3DM V3

                Нисам проверавао али по коментарима бих рекао да ради, јбг пробајте људи ништа ваш не кошта.

                А ево за оне који већ имају ФМ..

                Transfers and Data Update Pack 1.4 by pr0 (1.2.2014.)

                Nista u poredjenju sa iskidanim zivcima kada prsne igra... Hvala za update!

                Comment


                • Originally posted by DelijaHool View Post
                  Онај торент што сам ја скидао је обрисан.

                  Football Manager 2014
                  Football Manager 2014 v14.1.3.45519 Crack-3DM V3

                  Нисам проверавао али по коментарима бих рекао да ради, јбг пробајте људи ништа ваш не кошта.

                  А ево за оне који већ имају ФМ..

                  Transfers and Data Update Pack 1.4 by pr0 (1.2.2014.)
                  Ne mogu uopste da pokrenem igru. Dobijam ovu poruku: " Application Error: A serious error has been encountered and the application will close. An error file has been generated in: C:/Users/Windows7/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2014/crash dumps/FM 2014 v14.0.2.431949. " Citao sam na netu o tome, svi pisu da ti treba steam, ali kontam koji ce mi kad ne koristim original igru. Znas li ti ili neko drugi sta mi je ciniti?
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Ne mogu uopste da pokrenem igru. Dobijam ovu poruku: " Application Error: A serious error has been encountered and the application will close. An error file has been generated in: C:/Users/Windows7/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2014/crash dumps/FM 2014 v14.0.2.431949. " Citao sam na netu o tome, svi pisu da ti treba steam, ali kontam koji ce mi kad ne koristim original igru. Znas li ti ili neko drugi sta mi je ciniti?
                    Nisi mene pitao ali pošto sam imao sličan problem sa jednom drugom igricom, pa da kažem kako sam riješio.

                    Isto nije bila original igrica ali kada sam instalirao steam sve je radilo kako treba i nije se pojavljivala ta poruka. Preporučujem i tebi da probaš sa instalacijom steam-a. Najviše 5min posla.

                    Comment


                    • Vec sam ga instalirao, ali ne znam kako da ubacim, trazi mi serial number. Doduse, nisam pokusavao ove fake brojeve, ali ne vjerujem da moze s tim.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Vec sam ga instalirao, ali ne znam kako da ubacim, trazi mi serial number. Doduse, nisam pokusavao ove fake brojeve, ali ne vjerujem da moze s tim.
                        Znači ja sam samo instalirao steam i onda pokrenuo aplikaciju igrice, to je sve što trebaš. Steam treba samo da instaliraš i ništa više.

                        Comment


                        • Bice da je kod mene drukcija situacija. Ne znam koliko gubim ako skinem FM13? Postoji li update transfera i svega za tu verziju. Iskreno receno nikad nisam igrao FM, uvijek se #ebem sa master ligom na PESu, ali mi je to postalo ograniceno, pa hocu nesto konkretnije.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Bice da je kod mene drukcija situacija. Ne znam koliko gubim ako skinem FM13? Postoji li update transfera i svega za tu verziju. Iskreno receno nikad nisam igrao FM, uvijek se #ebem sa master ligom na PESu, ali mi je to postalo ograniceno, pa hocu nesto konkretnije.
                            Ako skidas starije verzije, skidaj FM12. Neprevazidjena verzija, 14 kazu da je isto dobra, a 13 je bila puna nelogicnosti.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Ako skidas starije verzije, skidaj FM12. Neprevazidjena verzija, 14 kazu da je isto dobra, a 13 je bila puna nelogicnosti.
                              Meni je posle 2007-ice samo 10-ka iskocila kao natprosecno zanimljiva. Moguce da je u pitanju subjektivan utisak. 12-ica takodje dobra, ali mi se veoma svidja aktuelna verzija.

                              Comment


                              • 10ka je prvi koji sam igrao, pa nemam mnogo osećaja o kvalitetu. 12 je meni bila kompletna, jedino što je upgrade u 14 je nemogućnost da dovedes igrača tako što ceo iznos platiš u ratama, i vizuelno je bolja kad se naviknes. A da, i one nove role poput lažne devetke, registe, half-backa su odlična stvar.
                                Last edited by Wilshere_10; 04-02-14, 23:59.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X