Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Како ти забагује? Је л' ти пише нешто или само изађе из игре?
    Ако добијаш неку поруку то је онда вероватно због DirectX (можда треба да га апдејтујеш), а ако ти само изађе из игре онда нешто ниси добро урадио. Распакујеш игрицу, прекопираш прво апдејт па онда крек. То је сва мудрост.

    Spoiler


    Немогуће да не ради.

    Comment


    • Originally posted by DelijaHool View Post
      Како ти забагује? Је л' ти пише нешто или само изађе из игре?
      Ако добијаш неку поруку то је онда вероватно због DirectX (можда треба да га апдејтујеш), а ако ти само изађе из игре онда нешто ниси добро урадио. Распакујеш игрицу, прекопираш прво апдејт па онда крек. То је сва мудрост.

      Spoiler


      Немогуће да не ради.
      nema nikakve poruke a i nije izasao iz igrice..samo zabagovao,ne pomera se sa tog datuma..stajalo tako neko vreme i ja izasao na ctrl alt delete
      MESSI 10

      Comment


      • Е јбг, пробај овај http://thepiratebay.sx/torrent/9178422

        Не знам што ти багује, ја као што видиш у 2015.

        Comment


        • Originally posted by DelijaHool View Post
          Е јбг, пробај овај http://thepiratebay.sx/torrent/9178422

          Не знам што ти багује, ја као што видиш у 2015.
          sad cu da probam..vidim i da ti dobro ide i ja dobro krenuo,uveo zvezdu u LE prve sezone i
          MESSI 10

          Comment


          • Sve planiram da skinem 14. ali kada vidim koliko vas j**e u mozak mrzi me
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Sve planiram da skinem 14. ali kada vidim koliko vas j**e u mozak mrzi me
              isti slucaj, ja nemam zivaca za to sranje 2 godine. Ni ne igram vise.

              Comment


              • nemoj da skidas s ovo sa piratbay ja sam probao nece ti imena biti namestena
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Е јбг људи онда не знам шта да вам кажем, мени шљака све.

                  Comment


                  • Ovo što je postavio DelijaHool radi savršeno, evo ja već druga sezona sa Zvezdom, menadžer nikada jači reklo bi se.

                    Comment


                    • U Zvezdi, najjaci igrac Vukan Savicevic. Kakva perverzija. U prvoj sezoni 20 golova i 14 asistencija, nestvarno.

                      Radi fm kao sat, a i generalno, igra je odlicna. Samo sto je Fierro bolesno skup.:/
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • onda sam ja to nesto pogresno uradio mislim da nisam prvo kopirao update pa crack nego obrnuto probacu opet..a sto se utisaka tice,mogu reci da je ovaj menadzer najbolji iz ove generacije sa 3d mecevima,mnogo bolje nego ranije,a i sam menadzer je
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Уз'о ЛЕ, поспрдао се.

                          Spoiler

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            U Zvezdi, najjaci igrac Vukan Savicevic. Kakva perverzija. U prvoj sezoni 20 golova i 14 asistencija, nestvarno.

                            Radi fm kao sat, a i generalno, igra je odlicna. Samo sto je Fierro bolesno skup.:/
                            Uroš Đurđević, lakoća, meni u drugoj sezoni nudio Torino 10 milki, lako odbijeno.

                            Fredi Adu slobodan agent u drugoj sezoni isto, jako dobra stvar, isto Nikola Maksimović. Dodaš na to i Zarka Marković za 1.5m i lepota

                            Grujić mali je meni ubica, obavezno ga prebaci odmah u prvi tim, sprda se.

                            Comment


                            • Originally posted by DelijaHool View Post
                              То је онда ово:

                              Football Manager 2014 CRACKED-3DM

                              Football Manager 2014 SKIDROW Crackfix and update 01.11.2013




                              Ако ово заиста ваља треба очекивати и RELOADED/SKIDROW да избаци данас на торенту.
                              Сад је питање да ли овај CRACKFIX ради на овој 3DM верзији, на торенту има само ова верзија за сад.
                              ja sam sve vreme ubacivao krek na ovu verziju a nisam ni primetio da si izbacio i drugu verziju t.j. fix prve, samo mi reci jel radi ova 2 verzija da dzabe ne skidam sad to
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Па ја не знам да ли ти видиш слике што сам окачио и коментаре?

                                Ради човече

                                Comment

                                Working...
                                X