Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ево ушао на брзину само..

    Кренуо са Звездом, одиграо пријатељску и то је то.
    Мрзи ме сад да играм даље да видим да ли ће забаговати, али ово што сам одиграо један меч шљака без проблема.
    Мислим да је то ТО! Сад кад седнем до Божића ме нема!

    Нема инсталације ако скидате, само прекопирате апдејт па крек и на fm.exe покренете.

    Comment


    • to mi reci tebra
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • jel moze neko da mi da link za neki fix za fm 13,skinuo sam,i krenuo i kad sam isao na meet your stuff izasao je iz igrice
        MESSI 10

        Comment


        • Uopste ti to ne treba, instaliras 08 i ne mislis nista. Bezbrizno spavas, ustajes pun elana. Evo ako lazem tu me seci...
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by miha92 View Post
            jel moze neko da mi da link za neki fix za fm 13,skinuo sam,i krenuo i kad sam isao na meet your stuff izasao je iz igrice
            http://thepiratebay.sx/torrent/84672...013.PROPER-CPY

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Uopste ti to ne treba, instaliras 08 i ne mislis nista. Bezbrizno spavas, ustajes pun elana. Evo ako lazem tu me seci...
              hahahah..igrao sam dugo 7,najjaci menadzeri
              hvala delija
              MESSI 10

              Comment


              • Vidim da je izasao FM 14, ali da brzo crashuje. Postavite ovde linkove kada izadje normalna verzija sa dobrim crackom.

                Comment


                • Football Manager 2014 CRACKED 3DM

                  Football Manager 2014 v14.1.3.45519 Update and Crack 3DM

                  Ево управо сам прешао тај 9.9.2013. и није забаговао, иначе тај лик што је окачио овај крек је поставио слику прешао је прву сезону.
                  Ваљда је овај прави, напокон.

                  Comment


                  • instalirao 14-icu,krenuo sa zvezdom,u prijateljskim promenljiva forma,na pocetku slabo,dosta traljavo,poslednje 3 utakmice mnogo bolje..odigrao drugo kolo kvalifikacija za LE sa IBV-om..kuci 0-0,u gostima 1-6
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Koji fm igras?

                      Comment


                      • Originally posted by Milos Hadzic View Post
                        Koji fm igras?
                        instalirao 14-icu,krenuo sa zvezdom,u prijateljskim promenljiva forma,na pocetku slabo,dosta traljavo,poslednje 3 utakmice mnogo bolje..odigrao drugo kolo kvalifikacija za LE sa IBV-om..kuci 0-0,u gostima 1-6
                        ....

                        Comment


                        • Originally posted by Milos Hadzic View Post
                          Koji fm igras?
                          ako mene pitas,pise 14..imas link u ranijim postovima,stavio je neko..
                          MESSI 10

                          Comment


                          • jesi presao celu sezonu posto skoro svima u 12 mesecu izbaci ili zabode, imas reloaded verziju koja nemaju prava imena, ako si prosao prvu sezoni daj link za fm
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Originally posted by cleoo View Post
                              jesi presao celu sezonu posto skoro svima u 12 mesecu izbaci ili zabode, imas reloaded verziju koja nemaju prava imena, ako si prosao prvu sezoni daj link za fm
                              nisam presao celu sezonu,tek sam na pocetku,odigrao tek 3 kola u ligi,javicu sta se bude desilo na kraju sezone
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Originally posted by DelijaHool View Post
                                Football Manager 2014 CRACKED 3DM

                                Football Manager 2014 v14.1.3.45519 Update and Crack 3DM

                                Ево управо сам прешао тај 9.9.2013. и није забаговао, иначе тај лик што је окачио овај крек је поставио слику прешао је прву сезону.
                                Ваљда је овај прави, напокон.
                                brate,kako si presao taj 9.9..meni zabagovao,a skinuo sam ovu verziju i krek
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X