Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја сам пре једно недељу-две прочитао да ове године уопште неће излазити пиратска верзија.
    Сад видим има да се скине FM14 али наравно не ради, тако да ћемо опет чекати као прошле године.

    Comment


    • Je l pokušavao iko http://www.skidrowgames.net/football...4-cracked.html čitam komentare ispod da baš krešuje....

      Comment


      • Пробао сам ја чим је изашао на торент, не ради. А овај са апдејтом нисам ни скидао јер коментари све говоре.
        Ово није SKIDROW верзија већ 3DM.

        Comment


        • Lako i ove godine ide song u novembru, biće u decembru.....

          Spoiler

          Comment


          • pozdrav..prvo da pitam nesto sta mislite hocu li moci da igram fm 14,igram 11 a ove novije nisam ni probao,nzm ni sam sto imam 1 gb ram i cpu 1,6..inace na fm 11 igram sa shakhtar-om i ekipa izgleda ovako: pyatov..smelcer,varan,david luiz,rafinja...stepanenko,wilian na sredini,po krilima neymar levo i el sharaawy desno,daglas kosta iza napadaca kojeg igra hulk
            MESSI 10

            Comment


            • Pa to ti je otprilike to, ja mislim da ćeš moći, samo je pitanje koliko sporo ili brzo će da ti okreće dane, uglavnom mislim da ga pokrećeš sigurno.

              Zašto ne probaš sa 13. skini je negde na netu čisto da probaš da pokreneš jer su 13. i 14. tu negde približne konfiguracije

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Pa to ti je otprilike to, ja mislim da ćeš moći, samo je pitanje koliko sporo ili brzo će da ti okreće dane, uglavnom mislim da ga pokrećeš sigurno.

                Zašto ne probaš sa 13. skini je negde na netu čisto da probaš da pokreneš jer su 13. i 14. tu negde približne konfiguracije
                sad cu da probam..hvala
                MESSI 10

                Comment


                • ovo je za 13. http://www.game-debate.com/games/ind...Manager%202013

                  Comment


                  • msm da cu moci,a i ako bude malo sporije nema veze,ionako ne volim da odigram 5 utakmica za pola sata ja to polako,cackam,gledam rezultate,trazim pojacanja
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Izašao crack fix http://www.skidrowgames.net/football...4-cracked.html kaže
                      Note:Fixed all crash,work perfect now.
                      samo nema nikakav torrent sve sa ovih servera sporije od traktora

                      Comment


                      • То је онда ово:

                        Football Manager 2014 CRACKED-3DM

                        Football Manager 2014 SKIDROW Crackfix and update 01.11.2013




                        Ако ово заиста ваља треба очекивати и RELOADED/SKIDROW да избаци данас на торенту.
                        Сад је питање да ли овај CRACKFIX ради на овој 3DM верзији, на торенту има само ова верзија за сад.

                        Comment


                        • jel radi ovo jel neko probao
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Originally posted by DelijaHool View Post
                            То је онда ово:

                            Football Manager 2014 CRACKED-3DM

                            Football Manager 2014 SKIDROW Crackfix and update 01.11.2013




                            Ако ово заиста ваља треба очекивати и RELOADED/SKIDROW да избаци данас на торенту.
                            Сад је питање да ли овај CRACKFIX ради на овој 3DM верзији, на торенту има само ова верзија за сад.
                            Reloaded još nije ni FIFA14 izbacio tako da sumnjam u skoriji izlazak FM u toj verziji

                            Comment


                            • Ево управо сам скинуо, сад ћу да видим.

                              Зајебао сам се Dell, RELOADED није ни прошле године избацио за FM13.
                              Last edited by Avramovic; 01-11-13, 18:42.

                              Comment


                              • kakvi su utisci
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X