Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja igrao 10 sad sam presao na 12

    Comment


    • Daj bre link odakle skidate , za 10 sati skinulo 10% , prekinuo sam a inace skida po 900kb po sekundi , izmedju 600 i 900, sad do 50 ne dobacuje
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Па и трип је са нашом лигом што можеш у 11 да имаш само 4 странца, чему онда гомилање истих када само 4 у датном тренутку можеш да искористиш ?

        По једног у свакој линији и доста од странаца
        4 stranca starija od 21 godinu, klinaca mozes da imas u neogranicenom broju. Dovedes par talentovanih 18-ogodisnjaka i taman kad napune 21 dobijaju nase drzavljanstvo, jer je potrebno 3 godine i tako u krug. Tako da u principu svih 11 mogu da ti budu stranci.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Zavisi od igraca,minimum je 3 godine, ali neki ne dobijaju drzavljanstvo ni posle cetvrte
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Originally posted by Dacha View Post
            Zavisi od igraca,minimum je 3 godine, ali neki ne dobijaju drzavljanstvo ni posle cetvrte
            Dovedes Afrikanca i svaki dobija posle 3. Meni je Khouma u 12-ici igrao za Srbiju.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Dacho, izvini
              Ipak mrtvi menadzer crashuje
              Jos sutra cu da probam i brisem ako se opet desi. A u kurac!

              Comment


              • Jebiga,namesti da ti cuva sto cesce,druge pomoci nema
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Jebiga,namesti da ti cuva sto cesce,druge pomoci nema
                  Ma sejvujem posle svake tekme, ali evo sad sam zavrsio utakmicu i crashovalo odma nakon sto je sudija svirao kraj
                  Mnogo iritira i ako se nastavi svakako se necu zajebavati vise sa fm-om. Idem u penziju

                  Comment


                  • Ljubo do tvog shitty kompa je
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Ima Komodor, ko ga hebe
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • ne može da shvati on to kad je u fazonu "old is gold"
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Мени је и 12 крешовала али само у једно случају, а то је када док играм игру имам упаљено још пар неких апликација, претраживач и тсл. и када током игре често излазим из исте и претражујем интернет, меморија ту полуди и игра закуца.

                          Originally posted by Ernesto View Post
                          4 stranca starija od 21 godinu, klinaca mozes da imas u neogranicenom broju. Dovedes par talentovanih 18-ogodisnjaka i taman kad napune 21 dobijaju nase drzavljanstvo, jer je potrebno 3 godine i tako u krug. Tako da u principu svih 11 mogu da ti budu stranci.
                          Све је тачно само бих додао да тај млади играч мора да има и одређен број утакмица, јер се мени дешавало да прођу тих 3 године и онда ми само пише тамо на играчевом профилу где му одбројава дане до националсноти да има мало утакмица за први тим и да треба да скупи још, с тим што не пише колико.
                          Last edited by Brajkula; 17-05-13, 13:08.

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            Ljubo do tvog shitty kompa je
                            Ne moze da crashuje zbog kompa

                            Comment


                            • Zbog kompa ne moze. Zbog Komodora moze.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Instalirao 13-icu i nisam odusevljen. Mnogo mi je nasminkana, i vrlo nepregledna, pederaj teski. Moguce da cu k'o Brajkula, update na 12-ici i udri.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X