Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj Brajkulice, pa ovi tvoji zabari blage veze nemaju. Tri prekida, tri gola, mocni Aleksandar Pantic i Milan Jovanovic.

    Spoiler

    Moj celi tim manje od Hamsik-a vredi..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ljubo, ne zaboravi da ovaj FM koji smo mi skinuli i igramo dolazi sa poslednjim 13.3.3 updejtom, što znači i da je imao neki bag sa početka, da je to sve do sada ispeglano
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Kazem ti,moguce da su ispravili,ja sam na original verziji imao crash dumps na svaka recimo 3-4 meca sto me je izludjivalo.Sa Zvezdom sam stigao do 2025.godine,osvojio LS i onda mi nestao sejv

        Sad planiram da krenem opet sa zvezdom,ne mogu sa drugim timom da igram

        Ljubo dovodi Adryana iz Flamenga
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Moj Brajkulice, pa ovi tvoji zabari blage veze nemaju. Tri prekida, tri gola, mocni Aleksandar Pantic i Milan Jovanovic.

          Spoiler

          Moj celi tim manje od Hamsik-a vredi..
          Пишки по сиротињи

          Comment


          • Ma znam da su ispravili. Sta mene briga sto su ovi burzuji popizdeli zbog bagova

            EDIT: Choda, nije mi zanimljivo da dovodim te "standardne" igrace. Dovedem par stranaca, ako ima neki domaci da valja i ostalo deca iz skole. Partizanova su bas besno uradjena, bukvalno ce biti nekoliko wonderkidova. A tu su sada Mitar, Lazar i Dzigi.

            Comment


            • Priznaje FM Partizan kao jak rasadnik talenata, zato i dosta odličnih regena može da se pojavi...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Ortak mi je reko da obratite kroz koju godinu na igrača Obren Kresoja iz Partizanove škole. Sam sebi je dovoljan da igra u napadu i kasnije nećete moći da produžite ugovor s njim čak ni da osvojite LŠ a dobićete grdne pare od evropskih timova za njega
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Па и трип је са нашом лигом што можеш у 11 да имаш само 4 странца, чему онда гомилање истих када само 4 у датном тренутку можеш да искористиш ?

                  По једног у свакој линији и доста од странаца

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Па и трип је са нашом лигом што можеш у 11 да имаш само 4 странца, чему онда гомилање истих када само 4 у датном тренутку можеш да искористиш ?

                    По једног у свакој линији и доста од странаца
                    Meni to bas do jaja. Bukvalno ne dovodim strance ako ne moram
                    Inace Mitrovic je vec u prvoj sezoni zvercina. A Dzigi je jos bolji

                    Comment


                    • Како се судбина игра са мном на игрици имена јој менаџер


                      Comment


                      • Iznervirao sam se kao nikad. Znači krenem savršeno. Osvojen Friendly Cup za vreme priprema, pripremne utakmice sve dobijene, uvežbane formacije, podešeni individualni i grupni treninzi, krenulo prvenstvo odlično, 2 pobede na Notingem Forestom i Lesterom. Gledam cele utakmice jer je odlično napravljeno da vidite kako koji igrač vam igra, i šta možete promeniti u timu i onda... Požuruje me cimer da idemo do grada, klikćem CTRL + S i onda mrdnem prokleti mrtvi kabal za napajanje koji inače pravi problem, ugasi se laptop, savegame file corrupted i ajmo sve iz početka ...
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Ja bih spalio cimera...
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Prokletnik raspali.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Je l' neko igra FM 2008 ?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Gandalf View Post
                                Je l' neko igra FM 2008 ?
                                upravo igrao!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X