Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogo si Real da uzmeš Murinjo -,-
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Retko ja igra sa klubovima za koje ne navijam ili sa klubovima koje ne gotivim. Obicno pocnem sa Celzijem, pa onda Partizan. Ako ostane vremena za Milan, Dortmund i jos koji tim - ostane

      Comment


      • Ovi moji slepci duguju velike pare, nije ni čudo što mi pola tima čine pozajmljeni igrači. Ali tu je matori Marko Kaseti i mladi Matej Vidra da razbiju po desnoj strani

        Ako se po jutru dan poznaje, biće ovo dobra sezona za Votford. Osvojen Friendly Cup. Pobedjena francuski FC Istres i u finalu nemački HSV.

        Inače, svidja mi se što je igra u odnosu na 12icu barem koliko sam video znatno inteligentnije napravljena, jer koliko sam mogao da primetim, igrači u većini slučajeva, pogotovo kada ulaze iskosa, u dubini šesnesterca traže slobodnog igrača kome bi uputili pas za lagani pogodak što sa 12icom nije bio slučaj. Inale meni se trening opcija svidja, a malo me smara što u toku utakmice u gornjem desnom izlaze lična zapažanja pomoćnog trenera. Ne kažem da je to loše, samo mene malo smara, ostalo je sve ok.

        A da, svidja mi se što mi asistent savetuje da se ulizujem treneru Udineza oko eventualnih novih pozajmica znate da je vlasnik Votforda ujedno i vlasnik Udinezea
        Last edited by Mladen; 15-05-13, 17:17.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Скинеш ово http://www.2shared.com/document/u2eN...date_2013.html распакујеш у и још одрадиш при старту игре ово

          И пикаш 12 као да пикаш 13, сви играчи на својим местима ;)



          Ниси мене питао, али ћу ти помоћи јер си брат Читао сам ја по форумима оних дана када сам очекивао напокон крек да изађе, надао се роб сваког дана, трип "сутра ће сигурно" Људи се углавном жале на тренинг мод, нема више оно да ти индивидуално одрађујеш тренинге за сваког играча, појачаваш му да тренира де шкрипи и он ту напредује. То ја радим великом мером са младим играчима и развијају се лудачки. Изговор за то укидање је тај да играчи од које каквих кршева праве лудачке играче тим тренинг модовима, па сада се у зверишта развијају само играчи које је игра предвидела за тако нешто, тј. сваки играч има неки ПА тако они то зову и по том се развија, мсм млади играч, што је мени срање јер ја немам никакав утицај у развоју младог играча, осим да га стављам да игра или да не игра и тако као стиче искуство играња у првом тиму. Глупост реално, и мислим да ће у 14 то вратити јер се гомила играча жале на ту "иновацију", иначе игра се осим тога не разликује нешто претерано од 12, осим што је додатно нашминкана неким, па слободно можемо рећи небитним детаљима који се углавном врте око медија и твојих изјава за исте.
          Meni ovo nece ;)
          Napravim novi folder i tu ubacim ovo sto sam skinuo i kad idem na novu igru pod ono changes , nema nista u folderu sto sam kopirao

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Ovi moji slepci duguju velike pare, nije ni čudo što mi pola tima čine pozajmljeni igrači. Ali tu je matori Marko Kaseti i mladi Matej Vidra da razbiju po desnoj strani

            Ako se po jutru dan poznaje, biće ovo dobra sezona za Votford. Osvojen Friendly Cup. Pobedjena francuski FC Istres i u finalu nemački HSV.

            Inače, svidja mi se što je igra u odnosu na 12icu barem koliko sam video znatno inteligentnije napravljena, jer koliko sam mogao da primetim, igrači u većini slučajeva, pogotovo kada ulaze iskosa, u dubini šesnesterca traže slobodnog igrača kome bi uputili pas za lagani pogodak što sa 12icom nije bio slučaj. Inale meni se trening opcija svidja, a malo me smara što u toku utakmice u gornjem desnom izlaze lična zapažanja pomoćnog trenera. Ne kažem da je to loše, samo mene malo smara, ostalo je sve ok.

            A da, svidja mi se što mi asistent savetuje da se ulizujem treneru Udineza oko eventualnih novih pozajmica znate da je vlasnik Votforda ujedno i vlasnik Udinezea
            Pocov trio, Udineze-Votford-Granada. Sledeće sezone možda sva 3 tima u eliti...

            Odličan izbor Votforda, možda i 10 igrača su na pozajmici iz Udinezea. Dobar čovek je Gvidolin, bez brige... xD
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Haha, da da matori. Imam jednog iz Granade, da te ne slažem sa imenom
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Skroz Ljubce odlepio od alkohola
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Poceo ipak pre par sati sa Partizanom i evo usao u LS

                  Dzigi, Leo i Mitar se sprdaju sa sirotnjom
                  P.S. Menadzer kida.

                  Comment


                  • Originally posted by AleksaVP View Post
                    Meni ovo nece ;)
                    Napravim novi folder i tu ubacim ovo sto sam skinuo i kad idem na novu igru pod ono changes , nema nista u folderu sto sam kopirao
                    Брате кад кренеш нову игру штиклираш чејнгис на првом прозору што ти отвори, обрати пажњу.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      P.S. Menadzer kida.
                      Pa sta kenja Wada onda, kaze los...
                      Rado bih i ja krenuo, ali ako krenem sada, gotovo je sa junom...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Vejdara je rodjeni hejter
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Wadara je ljut sto Milivojevic nije najbolji srednjak na svetu, Milunovica ne trazi Real a Kasalicu Bajern.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Menadzer jeste losiji od dvanaestice,jer je imao previse bagova barem kad sam ja igrao,jedino ako ga sad bas nisu ispravili,nisam uso u njega par meseci,ali moracu kad se napalim na vase pricice
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Ma freshko vidis kako se ja suzdrzavam.. pricekaj dok zavrsis s ispitima i onda laganini rekreativno
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Menadzer jeste losiji od dvanaestice,jer je imao previse bagova barem kad sam ja igrao,jedino ako ga sad bas nisu ispravili,nisam uso u njega par meseci,ali moracu kad se napalim na vase pricice
                                Ni jedan bag.

                                Ljudi, ne slusajte hejtere. Ne kazem da je fm neki preterani kvalitet (nije to ni blizu osmice) ali je meni bar za sada iznenadjujuce dobar. Mislio sam da ce biti najgori do sad, a daleko je od toga.

                                Comment

                                Working...
                                X