Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skinuo, usnimio, krekovao, startovao. Nema me, zbogom prvi nerodjeni sine, zbogom ruzo, zbogom ruzmarine.

    PS Wada mi dodje pice ;)
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Skinuh i ja, za sad sve radi posle 2 meseca, al necu igrati ovo jos, posto sam poceo Pentagon Challenge na 12 pa dok ga ne zavrsim

      Comment


      • Manager je blago receno retardiran. FM 12 je klasa za ovo.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Dacha vam je to pricao jos pre par meseci
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Od jutros skida stanardno uz manje padove, 300-400kb/s, nakon jucerasnjeg mucenja.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Sa kog linka ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Onaj standardni: http://thepiratebay.sx/torrent/8467287
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Meni ide između 300 i 500 kB/s.Još 4 sata najmanje .
                  Inače, igrao sam ga kod druga, jeste 12 zakon, al pošto vodim Njuku uvek, ne moram da dovodim sve ove silne Francuze, tu su

                  Comment


                  • Pff ako je losiji od 12, sta onda da ga igram koji djavo... Ali moram da probam...
                    A specificno Wada objasni, sto je krs ??? Sta ne valja, sve ili neki detalji ???
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by spira View Post
                      Meni ide između 300 i 500 kB/s.Još 4 sata najmanje .
                      Inače, igrao sam ga kod druga, jeste 12 zakon, al pošto vodim Njuku uvek, ne moram da dovodim sve ove silne Francuze, tu su
                      Скинеш ово http://www.2shared.com/document/u2eN...date_2013.html распакујеш у
                      documents/sports interactive/football manager 2012/editor data
                      и још одрадиш при старту игре ово
                      Ako nemate folder editor data napravite ga sami!

                      Kada to uradite na pokretanju nove igre stiklirati changes i odabrati ovaj fajl koji ce se pokazati ako ste sve dobro uradili...
                      И пикаш 12 као да пикаш 13, сви играчи на својим местима ;)

                      Originally posted by Freshman91 View Post
                      Pff ako je losiji od 12, sta onda da ga igram koji djavo... Ali moram da probam...
                      A specificno Wada objasni, sto je krs ??? Sta ne valja, sve ili neki detalji ???
                      Ниси мене питао, али ћу ти помоћи јер си брат Читао сам ја по форумима оних дана када сам очекивао напокон крек да изађе, надао се роб сваког дана, трип "сутра ће сигурно" Људи се углавном жале на тренинг мод, нема више оно да ти индивидуално одрађујеш тренинге за сваког играча, појачаваш му да тренира де шкрипи и он ту напредује. То ја радим великом мером са младим играчима и развијају се лудачки. Изговор за то укидање је тај да играчи од које каквих кршева праве лудачке играче тим тренинг модовима, па сада се у зверишта развијају само играчи које је игра предвидела за тако нешто, тј. сваки играч има неки ПА тако они то зову и по том се развија, мсм млади играч, што је мени срање јер ја немам никакав утицај у развоју младог играча, осим да га стављам да игра или да не игра и тако као стиче искуство играња у првом тиму. Глупост реално, и мислим да ће у 14 то вратити јер се гомила играча жале на ту "иновацију", иначе игра се осим тога не разликује нешто претерано од 12, осим што је додатно нашминкана неким, па слободно можемо рећи небитним детаљима који се углавном врте око медија и твојих изјава за исте.

                      Comment


                      • Volim to sminkanje, cuo sam da ima i ona pozicija direktora fudbala, nije ni to lose... Ali ako su ukinuli veoma bitnu stvar kao individualni trening, ne svidja mi se to...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Брате, знаш како ја радим, ако водим јак клуб прво доведем јаке тренере и скауте и онда одрадим скаутинг по тим неким земљама атрактивним за младе таленте и за сваку позицију направим засебно тренинге, типа бек тренира јаче дефанзиву, солидно офанзиву, тактику осредње, снагу и брзину јако итд. и онда таленте разврстам по тим групама и одвоено тренирају од првог тима, оне мало боље и гурам да играју обично кад одмарам стандардне првотимце због распореда и они се развијају, а неке гурам и по филијалама. За пет година играња од тог једног прелазног рока и уложених 20 милиона имам најјачи тим од тих талената, плсу оно што је остало од првотимаца, што није отишло у пензију и што нисам продао, плус доведем неке играче и лудило.

                          Е сад кад нема тог тренинг мода који ће ми мој та шминка да ја водим дијалог са председником клуба 10 минута о политици клуба и да ме он на крају изнапушава због недостатка финансијских средстава кад не могу да развијам своје младе играче, а ако водиш нпр. Звезду и Партизан игра ти се готово на то своди, јер имаш плафон 4 странца у првих 11 и онда развијаш младе наде да једног дана можеш да се кољеш са овима из Европе. Дакле, урадили су невероватну глупост.

                          Comment


                          • Skinuo manager. Mladenu dizem spomenik ispred moje zgrade

                            Comment


                            • Inače pogledajte koliko Monako ima talentovanih mladih igrača u prvom timu

                              Takodje Watfor ima veoma dobru ekipu. Krenuću sa njima da se probijam ka Premijer ligi
                              Last edited by Mladen; 15-05-13, 15:11.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Poceo sa Celzijem
                                Doveo Poli-a, Sterlinga i Lea (napadac zver iz Raya).

                                Svidja mi se za sad

                                Comment

                                Working...
                                X