Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SAMO DA JAVIM RAJI DA RADI FM!
    Ako nekoga zanima.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ma nema teorije da cu sad skidati 13' Taman sam na 08' dosao do 2015 , nema teorije da prekidam
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Stavljeno na skidanje...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ne vredi. Ne pomera se...morace da se saceka jos bar nedelju dana.

          P.S. Miko, skontali smo da ces igrati novi FM

          Comment


          • Neki lik izgleda instalira za 500 dinara FM preko TeamWievera, ovih dana ce ortak da proba pa javim.
            Ako proradi crack, javite, osedecu uz 12-icu.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Neki lik izgleda instalira za 500 dinara FM preko TeamWievera, ovih dana ce ortak da proba pa javim.
              Ako proradi crack, javite, osedecu uz 12-icu.
              Батице, ја цимам 12 са овим новим трансфер апдејтом и могу ти рећи да је опасна журка, иначе по коментарима са разних ФМ форума људи причају да је ФМ13 изa 12-ице која је вероватно најјачи ФМ икада. Иначе, ђускам са Звездом и у ЛШ сам у групи са Арсеналом, ако вас искидамо има да окашим слику царања
              Last edited by Brajkula; 15-05-13, 00:30.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ne vredi. Ne pomera se...morace da se saceka jos bar nedelju dana.

                P.S. Miko, skontali smo da ces igrati novi FM
                Nema teorije , jedino preko leta kad se smorim sa 08' a veruj mi nakon skoro 10 sezona igranja na 08' ne planiram jos uvek da prekidam , da vidis kakav tim imam sa Sheffield Wednesday , kad sam pre 3 sezone usao u PL najskuplji igrac bio 4,1M , sad imam 3 sa preko 15 , napadam LS u narednoj sezoni
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Оп, оп браћо моја са Арсеналове фан теме

                  Comment


                  • Ako ne osvojis LS nista od tebe Brajki.

                    Daj ekipu..Vidim Milivojevic i Mladenovic preziveli kod tebe.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kako je bolestan skin
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Jebes zivot i ja sam krenuo ovo da skidam. Poslednji koji sam igrao je 2009.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Aj' bacite link za 13.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Aj' bacite link za 13.
                            http://kat.ph/football-manager-2013-...-t7408450.html

                            Meni bukvalno skida 0 kb/s u ovom trenutku, ali treba biti strpljiv

                            Comment


                            • Previse onih koji skidaju, premalo seedera.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Previse onih koji skidaju, premalo seedera.
                                Previse pijavica

                                Comment

                                Working...
                                X