Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data

    I kada kreiras novu igru imaces opciju use editor data i to ukljuci
    Ovog boldovanog nema kod mene
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Napravi folder
      sigpic

      Comment


      • Kao sto rece Vladan napravi ga i ubaci tu
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Thank you very much

          Pomislio sam na to, ali nisam pokusao jer jednostavno nisam se dugo peglao sa igricama pa nista ne znam sta i kako s njima
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Gangrena migrena slusaj ovo:

            Zasto mi update otvara na budjavom raspalom exploreru i automatski mi komp poludi i zabaguje a pritom mi otvori samo neke brojeve i slova Sta da radim?

            I da li face i logo pack ide u editor data ili u graphics?
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Gangrena migrena slusaj ovo:

              Zasto mi update otvara na budjavom raspalom exploreru i automatski mi komp poludi i zabaguje a pritom mi otvori samo neke brojeve i slova Sta da radim?

              I da li face i logo pack ide u editor data ili u graphics?
              Nemas ti sta da otvoris update brate samo ga unzipuj i kopiraj u folder sto sam napisao Akiju :/

              A za facepack ti treba poseban folder u "graphics" treba da bude ovako My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\graphics\facepacks
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Gang bracala 10E informacija! Pocni da naplacujes

                Spoiler
                meni kao menadzeru daj 2e ;) 3 ide za onu decu, i tebi ostaje 5. ;)
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Jel vama ovako stoji? meni nece stoka
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Tako i treba brate samo kad udjes u igricu i kad krenes novu igru nemoj zaboraviti da stikliras editor data i da odaberes to
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Tako i treba brate samo kad udjes u igricu i kad krenes novu igru nemoj zaboraviti da stikliras editor data i da odaberes to
                      Radi majstore sljaka sve kao sat samo me *ebe ovaj face i logo pack...nikako to da sredim
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • logo ubacujes u graphics , my documents/SI/Fm/graphics/logos
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          logo ubacujes u graphics , my documents/SI/Fm/graphics/logos
                          A u igrici nista
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • kad otvoris graphics moras napraviti folder koji se zove LOGOS , malim slovima naravno i onda u njega ubacis megapack , ne ubacuje megapack u graphics nego u folder logos u graphicsu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • E a gledaj kako je kod mene:
                              Spoiler

                              Znaci samo megapack u logos i to je to
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Preuzeti folder extractovati u Logos: My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/graphics/logos

                                - Sve mape / putanje koje nemate napravite sami.
                                - Nakon što ste ubacili grafiku na određene lokacije uđite u vaš FM i uradite sledeće:
                                FM--->Preferencs--->display&sound--->sklonite kvačicu sa "use skin cache" a stavite na "always reload on confrim."
                                onda prebaci ovo sa use skin cache na always reload on confirm , ja totalno zaboravio da i to treba iako kod tebe su logosi u pictures a ovde idu direktno graphics/logos
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X