Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ladno pre 10 dana izbrisao FM 12' , tacno ne verujem koji sam idiot
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ja ga nisam izbrisao, ali nemam volju da ga igram kad znam da ima novi.

      A ako se ne varam, ista stvar se desila i prosle godine, kreka nije bilo dugo, pa je onda Skidrow rekao da su za sada odustali i da imaju druge projekte, pa su radili na Battlefieldu, pa kad su zavrsili sa njim krekovali su uskoro i FM, e sad ove godine ce to izgleda mnogo duze da traje.. jos nema te igrice koju je nemoguce krekovati, krekovace se i ova, samo treba strpljenja, za koje nam se vidim svima jebe.

      Comment


      • Mozda Skidrow ceka da obraduje sve za Novu godinu. Cisto da EA sports uzme neke pare...

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          4 soma Vilserice citaj kao sto je napisano Idemo prvo u kafanu pa cemo lako da nadjemo prodavca Barem za sad znam da nas je troje... Ljubasin, Brajkula i ja. Idemo dalje
          Ja ne bi platio igricu pa dinar neka kosta

          Comment


          • Koji je zadnji update izasao za FM 2012 ? Treba da instaliram i prethodne update pre zadnjeg ili ?
            Gde mogu da skinem najnovije transfere za 2012 ?
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Ja ladno pre 10 dana izbrisao FM 12' , tacno ne verujem koji sam idiot
              Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nesto listao sada i kad mi zadnji put laptop bio na popravci napravili mi ovi folder sa c podacima posto rekao da ne brisu i stavili na d i pade mi napamet da slucajno nije tad bio instaliram FM kad ono jeste Sretan k'o malo dete kad dobije ... Ala cu zakuvati za vikend Treba mi samo transfer update
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Koliko si se obradovao ja mislio izasao crack

                Comment


                • крек како ја видим ће изаћи мало јуче....иначе ја сам дуго играо ФМ12 са трансфера апдејтом са Сербиа ФМ-а и морам вам рећи да није то тај трип, ма ни близу.

                  Comment


                  • Ajde baci link za transfer update i reci gde da ga ubacim
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Nema sanse da igram 2012 sad.Ako ne izadje do NG kupicu igricu u januaru i resicu stvar,mozda i jedina igrica za koju bi dao pare.

                      Comment


                      • Link 1:
                        World FM Transfer & Data Update (summer) 2012 - Final Update
                        Link 2:
                        World FM Transfer & data Update (summer) 2012 - Final Update

                        DOVOLJNO JE SKINUTI SAMO NA JEDNOM LINKU POSTO JE TO ISTI UPDATE

                        prvi link je 2shared a drugi sendspace pa ne znam kome koji vise odgovara!

                        Preuzeti folder sadrži xml.fajl sa apdejtom koji treba ubaciti u

                        Quote:
                        C:\Users\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data


                        Ukoliko nemate folder Editor Data, napravite ga sami na prikazanoj putanji.

                        Po pokretanju igre (Start New Game) stiklirati changes


                        Ово сам ја пикао од лета до новембра 2 када ме је изазак новог ФМ-а бацио у бедак
                        Само роксуј бато

                        Comment


                        • Gde je ovo changed ?
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Gde je ovo changed ?
                            Кад покренеш игру на start new game отвориће ти се прозор


                            и затим након уводног очитавања игре и овај ако имаш случајно више ових едитор фајлова као нпр. ја зимски трансфер апдејт и тај летњи

                            Comment


                            • Ja kad otvaram novu igru ne otvori mi uopste taj folder nego odmah otvara igricu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Онда ниси нешто добро одрадио. Скинеш фајл са једног од линкова што сам ти оставио, затим распакујеш исти у

                                C:\Users\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data

                                покренеш игру, штиклираш чејнџ и то би некако било то....мени ради савршено, а и од зиме сам терао са Зимским апдејт трансферима, тада су у Звезду нпр. дошли Касалица, Максимовић, Младеновић па ми било интересантно
                                Last edited by Brajkula; 30-11-12, 20:26.

                                Comment

                                Working...
                                X