Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ma popio sam i ono malo para sto je imalo
    Kad si ti u pitanju ne sumnjam Ljubasine po tebe je u svakom slucaju bolje da fix izadje sto pre (i u zdravstvenom i u finansijskom smislu)
    Ladno ti je Haris Dzinovic rodjak... zivis (pijes) k'o car do zadnjeg dukata.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Svaka ti je k'a Njegoseva

      Comment


      • Nikad se duze nije cekao za crack/fix...Kad izadje ima da me smori imam osecaj da necu ni da igram
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Prosle godine se cekalo preko 20 dana
          sigpic

          Comment


          • Verovatnose ceka da se izbaci patch koji izlazi sledece nedelje pa ce izbaciti i krek,inace ovako je igra prepuna bagova
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Dajte link za 12, kriziram.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Uspio sam si srediti FM12 Handheld na S3 samsung i uzivam igrajuci se dok nisam kuci
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ne znam da li ste videli vi obavestenje Skidrow-a ili ne, ali evo, cisto da vas obradujem.

                  SkidrowTeam have put this project a side for now, they will get back to it at a sooner date but for now its the same problem which we are experiencing as last year. The developers of the game SI have fucked up their own game and even original users are still experiencing problems with their game. They only worked on the encryption mostly for this years edition of Football Manager and to be honest, I have a retail copy and I don't touch it due to it be so badly programmed and rushed out without the fixes. Sorry for this late update but please understand SkidrowTeam are busy with other projects as well. I will update this thread again in the future if I have a crack release or any kind of related fix. Thanks for your patience and once again I apologise for the late update.
                  Tako da ono, ako izadje do Sv.Nikole, bice dobro.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Da li jedan original FM moze da se instalira na vise racunara?
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Da li jedan original FM moze da se instalira na vise racunara?
                      Zasto ne bi mogao?
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ma pitam, kontam da sa drustvom skupimo kintu, i svi instaliramo.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Mislim da je za to prepreka serial number. ima meni prijatelj orginal, kupio ga preko steama i fercera sve pet ali ne moze na vise racunara koliko sam ja njega shvatio
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Moze vise racunara,samo moraju svi da igraju u offline modu.

                            Comment


                            • Shitrow odustao od krekovanja FM-a.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Sega garant grdne pare pljunula.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X