Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fake je to, ne moze niko pre Skidrow-a da izbaci. Ne zanosi se Ajnstajne.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Narkoman sam po pitanju ove igre, tako da imam krizu trenutno hahah
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Navodno crack fix ce izaci 16. Novembra... pitanje koliko je to sigurno, ali posto sam optimista, nadam se da je ta informacija tacna.
        А одакле ти конкретно та информација

        Comment


        • Na fejsu neke grupe pisu da izlazi 16og,100% je to on video...
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Originally posted by Bendtner View Post
            Na fejsu neke grupe pisu da izlazi 16og,100% je to on video...
            Их ја мислио то нешто поуздано....чега сам се све начитао на том фејсу
            но ајде, остаје да се надамо, а и било би кул да нас обрадује већ једном

            Comment


            • Moze meni neko link od igrice Da ja skinem da budem u pripravnosti
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                А одакле ти конкретно та информација
                Rekao mi

                Ma video sam na rapidserbia, vi kao da niste procitali da sam rekao navodno i da nije nikako sigurno, niti moze biti

                Originally posted by Bendtner View Post
                Na fejsu neke grupe pisu da izlazi 16og,100% je to on video...
                Nemam 10 godina, komentar me vredja.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Rekao mi

                  Ma video sam na rapidserbia, vi kao da niste procitali da sam rekao navodno i da nije nikako sigurno, niti moze biti



                  Nemam 10 godina, komentar me vredja.
                  Pa dobro,sta da ti radim ako te vredja,ja sam samo reko da su na fejsu grupe neke izbacile da izlazi 16og...
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • ,,Najbolji primer za to koliko je Menadžer ozbiljno shvaćen od strane ‘fudbalskih radnika’ jeste činjenica da premijerligaš Everton, čiji je dugogodišnji menadžer Dejvid Mojes veliki zaljubljenik u igru, ima ekskluzivni ugovor sa kompanijom. Ugovor im omogućava da svoje transfer-mete provere u bazi podataka igre i da prate razvoj mladih igrača, kako bi posle slali skaute da ih pogledaju – u stvarnosti. ’Karamele’ imaju veliko poverenje u ostvarenje SI, pa su broj svojih skauta sveli na minimum. Osim tima iz Liverpula, još mnogo klubova koristi pomoć Menadžera prilikom kupovine novih igrača, mada ne postoje zvanične informacije koji su to klubovi. Takođe, nekolicina menadžera priznala je da im FM umnogome pomaže, kako za skauting igrača, tako I za pripremanje taktika. Neki od najpoznatijih koji su odali počast FM jesu Andre Viljas-Boaš i Žoze Murinjo.''

                    ---Izvesni Kinez je posle provedenih 72 sata uz FM, otišao u toalet da izvrši nuždu. Seo je na šolju i više nikada nije ustao. Pronašao ga je vlasnik igraonice nakon nekoliko sati.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • 16. Novembar.. cekajuci fix za fm odumire dio po dio mene
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Када смо код ФМ-а, читам ти ја тај Рапидсрбија форум чисто да видим шта се каже када излази тај крек и за око ми упада занимљив одговор једног форумаша. Наиме, ситуација је тамо следећа сви углавном бацају причу како не могу да дочекају тај крек фикс, те нагађају када би исти могао да се појави, и онда долази гром из ведра неба, јавља се лик који је купио оригинал и оставља у не знам којој намери, али мени је изгледало као да је покушао да се направи паметан коментар како поседује оригинал, на шта добија више него конкретан одговор, нешто слично би му и ја написао у свој овој лудници око чекања самог крека. У осталом ево и слике, а иста вреди хиљаду речи


                        П.С. Иначе тренутно је сервер Skidrowgames сајта пао, могуће да је то због претрпаности јер је избацио крек и много се људи накачило у намери да исти скине....пустимо машти на вољу, нека буде да је тако

                        Comment


                        • Nista od toga,evo radi sajt,nigde crack-a
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Dosao kuci u nadi da cu igrati FM.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Dosao kuci u nadi da cu igrati FM.

                              Nista, opet napolje
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Nista, opet napolje
                                Ma popio sam i ono malo para sto je imalo

                                Comment

                                Working...
                                X