Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne mogu da ga skinem, trazi mi da popunim ona sranja, ja ih popunim i nista se ne menja,izgleda da mora ona poruka da se posalje,a tu ko zna koliko skida kredit...
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Ma to je isti crack,onaj sto ne valja

      Comment


      • Batalite Football Manager, evo vam link za Fifa Manager
        http://skidrowcrack.com/fifa-manager-13-reloaded/
        Crack izasao danas.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Batalite Football Manager, evo vam link za Fifa Manager
          http://skidrowcrack.com/fifa-manager-13-reloaded/
          Crack izasao danas.
          Igrati dok ne izadje Football Manager.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Kakav crni Fifa Manager

            Kao kada bi mi neko ponudio pljesku, a ja izaberem pasulj.

            Comment


            • Igrati Fifa menadzer je protivprirodni blud.(da se nadovezem na avatar clana iznad mene)

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Batalite Football Manager, evo vam link za Fifa Manager
                http://skidrowcrack.com/fifa-manager-13-reloaded/
                Crack izasao danas.
                Si kupio kola i kuću?
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Si kupio kola i kuću?
                  I zenu sam nabacio
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Fifa manager je za djecu.. igrao sam 12ku i chamak je davao po 50 golova po sezoni.. Doveo sam strasnu ekipu i igrica nije realna.. FM je prerealan i to mi se svidja
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • FM je ekstra, ali on da je tezak? Ne budi smesan, 12-ka je ocajno lagana bila. Nadam se da je ovaj novi nesto tezi. Fifa Manager i FM su generalno prelagani bili u zadnjim verzijama.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Prosle godine sam doveo Hazarda u Chelsea, 40 golova u sezoni
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Nije tezak FM, ali je realan.. Da bila je ona glupost da za neko dijete traze basnoslovne cifre od preko 50 miliona, ali je realniji od Fife sasvim sigurno
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kada je dovodjenje igraca, nije realniji. Evo primer, Yaya Sanogo dolazi u Zvezdu ili Partizan u zavisnosti od navijacke opredeljenosti manager-a.

                            To je apsurd. Mozes dovesti mlade talentovane igrace bez problema u Srbiju, sto je smesno. Ostalo, manje-vise je isto. I meni je bolji FM od Fifa Manager-a, ali su dosta slicne igrice.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Mnogo je tezi od 12,ali rezultati su mnogo nelogicni.Ja sam odigrao 6 u evropi i 4 u prvenstvu,u Evropi dobijem 2x Ordabasi,2x Omoniju i 2x Spartu iz Praga a u ligi me ubila Vojvodina,Jagodina i RKG,a ja sam dobio samo Slobodu.Inace Ljubasine ja imam original,zbog toga mi radi

                              Ako ne dovedete u Zvezdu ili Partizan Adryana iz Flamenga,nema svrhe ni da igrate.On je na ovom FM-u must buy
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • D-Wade
                                U FM-u je moguce dovesti mlade talentovane igrace zato sto ne ostoji ocena za malverzacije i kontrolisanje menadzera npr meni Djura mutavi ne moze da govori koga cu da dovedem, a ni Ramadani mi ne moze nista u FM-u

                                Comment

                                Working...
                                X