Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro,onda u petoj. Jbg,kad je laka igrica.

    Ali zato ja popizdim i dovodim samo domace igrace. Onda se mucim u Evropi, ali je bar zanimljivije

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Ja i dan danas igram FM08, ogranicen sam zbog laptopa... ne mogu novije verzije.

      Skoro sam opet poceo, a inace sam igrao do neke 2045. godine!
      Аритало, Бог отац на ФМ08

      Comment


      • Je l' na osmici bese isto onaj N'dlovu napadac iz Juzne Afrike?

        Comment


        • Jel moze da se skine demo?Ako moze dajte link.Samo da dobijem neke pare na kladionici i odmah kupujem original
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Moze,idi na oficijalni sajt,skini steam i skini onda menadzer

            Comment


            • http://www.tarzanija.com/tarzanija-preporuka-fm2013/
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Vrhunski tekst!

                Comment


                • Кад се појави крек на скидров-у обавестите овде, да похватамо то

                  Comment


                  • Ukoliko izabereš pravog i dobro mu odrediš zaduženja odradiće veliki deo posla, bolje nego što ti to sam možeš i nećeš morati da se jebeš dva prelazna roka kako bi nekom uvalio mrtvog Dauninga za više od dva kubika šljunka i pece za rakiju.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Mesec dana se čekao crack prošle godine. Odakle li meni nedelju dana...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Bosh brate, sto ne stavi i drugi deo?

                        Naravno, ako zaposliš neku bitangu, pijanca, probisveta i raspikuću dobićeš otkaz zajedno sa njim i biti primoran da se zaposliš kao flafer.


                        Kako su ovo do jaja uradili, traziti nekog Svabu za mesto sportskog direktora, nema boljih od njih.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Koliko jedva cekam da igram ovo,ne mogu ni da opisem.
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Vi niste normalni sa ovom igrom, brat je od jutros u sobi, izadje samo kada zeli da jede i popije vode i odmah trci nazad.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by C-Bosh View Post
                              Ukoliko izabereš pravog i dobro mu odrediš zaduženja odradiće veliki deo posla, bolje nego što ti to sam možeš i nećeš morati da se jebeš dva prelazna roka kako bi nekom uvalio mrtvog Dauninga za više od dva kubika šljunka i pece za rakiju.


                              Znaci oplakah krv ti jbem, ceo tekst je inace fenomenalan.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Inace imam dobru vest za sve ljubitelje football managera....na ovom linku moze da se skine full verzija !! http://ncrypt.in/folder-AGZyulzT Uzivajte !!
                                Al prvo sacekajte krek...

                                Comment

                                Working...
                                X