Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4-2-3-1 ja uglavnom forsiram kad sam trener , pokusaj 4-2-2-2
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Probaj dijamant.

      Comment


      • Ma probao je 4-2-3-1 normalno sa dva defanzivna CM-a koji se vracaju nazad. 3 AMC-a i Lukaku u napadu i duvam ga stalno.
        A gde bre 4-2-2-2 to ko vozic da sam napravio, a sa strane bi me silovali. Jedino ovako.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ne ne , nisam mislio klasican 4-2-2-2 nego da igras sa 2 vezna (CM) i dva krila (AML,AMR) i 2 napadaca a mozes staviti i AMC umesto napadaca
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ako ima neko zainteresovan da prelazi tj da igramo zajedno neka se javi u inbox
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Jel igra neko sa Bilbaom,postoji li neka sansa da se dovede neki stranac?
              Ja sam na FM11 igrao sa njima jedno vreme, ne postoji nacin da se dovede neko ko nije Baskijac, brzo smori ta politika

              Inace, ako neko ima neki predlog, igram sa Perudjom, uveo ih u Serie A, ali ocigledno prebrzo, posle 19 kola predzadnji sam.. igram 4-1-2-1-2 od pocetka, znaci 4. sezona, ali ocigledno da moram da probam neku defanzivniju pored defanzivnog mentaliteta i postavki igre, tako da predlozite neku dobru defanzivnu, imam igrace za sve pozicije osim ML / MR.

              Comment


              • Koliko menadzer postao realan , krenuo sam nezaposlen , prvu sezonu nigde nisam radio ,drugu preuzmem Hull kad je bio u zoni ispadanja i ostavim ih u ligi , sad sam 6. sa Hullom , niz od 7 pobeda u ligi imam Ali koliko je igrica realna u nekim poljima

                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Evo malo SS od novog FM
                  Code:
                  http://s779.photobucket.com/albums/yy79/Footy2/FM13/?albumview=slideshow&fb_source=message

                  Comment


                  • Jel kupovao neko Hamsika? Evo druga sezona sa Arsenalom,kupio sam ga u zimskom prelaznom roku.Odigrao je 10ak tekmi,prosecna ocena 6.93.Nije on losh,ali je ipak klasa i treba da ima prelaznu ocenu bar 7.Igra mi CM,i sad cu da probam da ga stavim na levo krilo,da vidim kako se tu snalazi...:/
                    Ako ga je neko kupovao,i ako se dobro pokazao,na kojoj poziciji je igrao? ;)
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Jel izasao menadzer?
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • 2. novembra cini mi se, a onda cemo da cekamo nekoliko nedelja da Skidrow odradi crack
                        sigpic

                        Comment


                        • Jednu nedelju smo čekali prošle godine
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Opet ne mogu da docekam da izadje,a onda cu da ga igram mesec,dva i da se smorim

                            Osim ako ne bude bas dobar

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Opet ne mogu da docekam da izadje,a onda cu da ga igram mesec,dva i da se smorim
                              Ista prica u potpunosti...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • A za mesec, dva se dogura do 2025. godine...

                                Comment

                                Working...
                                X