Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Mislim da ti intenzitet sad zavisi od toga kakve i koliko treninga u toku nedelje im daješ.
    Problem je sto se ovi moji zale na prelak intenzitet treninga

    E sad ne znam je li ovo to sto trazim




    Ako jeste, onda bih ove sa kondicijom od 80+ stavila na high intensity, da vidim kakva ce bit reakcija igraca

    Comment


    • Pa trebalo bi da je to to onda. Ili dole pojedinačno da namestiš, ali ovako generalno je bolje kontam.

      Comment


      • Ja se u drugoj sezoni sa Fulamom dosta bolje guram, eto 6. sam ali mi bezi Tot 10 bodova. Koliko sam se u prvoj sezoni samo mucio u gostima, bukvalno su me svi gazili, dok je ove druga prica, svega 5 poraza i 3. najbolja odbrana lige jer igram na Defensive.
        Na primer ne znam da li i kod vas, ali prelako primam golove glavom, svaki korner ili centarsut je gol, ne znam kako to da zaustavim.
        U LE rastavljena Sparta iz praga i sada sa Seviljom u osmini finala.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Šta radi čika Adam. Motor ekipe.

          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment





          • Nesto iz akademije
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Pojma nisam ni imao da postoje ti bugovi na taktici sto lome igru. FM igram od 17ke, tako da i nisam neki znalac bas ali znam dovoljno da igram A ovo sa Valenciom mi je prvi trofej na igri otkako igram hahaha.
              Inace najvise volim da igram sa davljenicima sa dna tabele sto ih moram cupati da ne ispadu a tu i tamo uzmem ovako neku osredju ekipu ala Valencia, Everton..

              Comment


              • I ja razmišljam nakon ove sezone sa Rendžersom da porbam npr. sa Viganom nešto.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Sta mislite moze li se ovo igrati na laptopu slabijih specifikacija? Imam laptop 2gb rama 1,9 procesor i neka integrisana graficka. Lakse bi mi bilo da se izvalim ko covjek i igram

                  Comment


                  • Teško, moj je 4gb i 2,50. Ako sam ja to dobro proverio, a igram na low, to je malo iznad najgoreg.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Stavio sam ga da se skida, nemam sta izgubiti

                      Comment




                      • Zna li neko sta bi moglo biti? Google mi bas i nije pomogao..

                        Comment


                        • Taj problem je imao i Gokara, mislim da nije uspeo da resi.

                          Probaj da instaliras FitGirl verziju....

                          https://1337x.to/torrent/3363009/Foo...itGirl-Repack/
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • A i pitanje je koja ti je verzija Windowsa, 32 ili 64 bit. Ako je ova prva onda je to vjerovatno problem

                            Svakako je preporuka novije igre igrati na Windows 10

                            Comment


                            • Ma 32 je verzija i znam da je to problem ali reko da nema neko rjesenje kakvo slucajno

                              Comment


                              • Originally posted by labe View Post
                                Sta mislite moze li se ovo igrati na laptopu slabijih specifikacija? Imam laptop 2gb rama 1,9 procesor i neka integrisana graficka. Lakse bi mi bilo da se izvalim ko covjek i igram
                                Verovatno može ali ti ne bih preporučio.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X