Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam poceo sa Valenciom, mnogo gotivna ekipa.. Pobjede u prva 4 kola i u LP otresao Dortmund u gostima 1:3.. vidjecemo sta ce dalje biti

    Comment


    • Moja malenkost fudbalsku srecu trazi u Irskoj, tacnije Bohemians (hvala Papiju sto je prelomio umjesto mene gdje da krenem, u suprotnom bih do Nove godine imala 594832 sejva sa isto toliko razlicitih ekipa)

      Na ovom sejvu sam probala jednu novu formaciju koja se nije pokazala bas najbolje u pripremnom periodu, tripovali smo Barselonu malo

      Spoiler


      Puno primljenih golova, a i ovu pobjedu u kupu smo jedva namakli, ni sami ne znamo kako. Igra na nivou opstinske lige Doljevca

      Potom prva utakmica u ligi i povratak na moju staru, provjerenu formaciju

      Spoiler


      Irish pride worldwide (uskoro)

      Inace krenula bez licenci i ocjena (sve na minimal), klub mnogo jadan, facilities nula, finansije na nivou balkanskih ekonomija (sreca pa sam prvog dana trazila da ucim za licencu, jer smo vec sledeceg otisli 20k u minus)... sve u svemu, blato i mulj u kojem cu se potrudit da plivam sto bolje.

      E sad interesuje me, ima li gdje dresova za irsku ligu? Nisam uspjela nigdje da ih nadjem, a voljela bih da upotpunim grafiku sa tim radi boljeg ugodjaja, uz grbove i slike igraca koji su vec tu.

      Comment


      • A ima li linkova iđe da se ovo skine i instalira ?

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          A ima li linkova iđe da se ovo skine i instalira ?

          http://fitgirl-repacks.site/football-manager-2019/

          Comment


          • Vrlo ste ljubazni.

            Comment


            • Sad če Brajko da uzme Livorno u igrici da bude ponos levice u Italiji. Protiv Juventusa finale kupa izvodi drugu postavu, igrica se obustavlja zbog nameštanja.. Kalčopoli..Zabrana igranja 6 meseci dok je istraga u toku, sam će sebe zastupati pred italijanskim sudom.
              Last edited by Cassius Clay; 22-11-18, 15:46.

              Comment


              • Zvezda, klasika, ispeglam 5 do 10 sezona i fajront.

                Comment


                • Za malo otkaz, a onda vezane 3 pobede, i obezbeđena šesnaestina finala LE, i sve je opet po starom. Veliki supeh prolazak u šesnaestinu, obzirom da smo krenuli od prvog kola kvalifikacija. Što se lige tiče, dominira Seltik očekivano, i u selećoj sezoni će biti teško prići im, tek one tamo može da se razmišlja o tituli..


                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ne znam da li se i vama desava, ali uzmem Zvezdu i na pocetku kupa odmah ispadnem od nekih pacera. Moras da igras sa najjacim timom da ne izgubis a ja uvek pomesam ekipu da odmorim kao igrace i evo izgubim na penale od nekiog FK Provo..

                    Comment


                    • Ja preskačem kup mečeve, negde do četvrtfinala, a često se desi da dotle i ne stignem.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Ja sam prvu sezonu sa Fulamom izgurao do 6. mesta ali jedva, bukvalno u poslednjem kolu sam kuci dobio Totenhem za to 6. mesto.
                        Ove sezone sam u ligi 9. tu je negde blizu polusezone, pojacao sam se ali opet ne mogu ni prici ovim "jacim" timovima, a kada igras u gostima moras imati mnogo srece. Pregazili me i Lester i Everton, cistom srecom je bilo samo 2-0 za njih.
                        U LE se gura fino, prvi u grupi sa 1 primljenim golom, FA kup polufinale, ovaj drugi kup QF ali dzabe kada u ligi jednostavno ne ide. Izvucem ja neki X sa ovim "jacim" ekipama kuci ali u gostima me pregazise.
                        Bar Fulam ima dobru akademiju pa ne moram brinuti za pare
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Teska su gostovanja na zadnja dva menadzera. Bukvalno ti govori, ne ne, moras da se adaptiras na gostovanja. Ja sam na FM18 (sa WHom) imao tipa neki skor doma 12-4-3, a u goste pa taman skoro obrnuto.

                          Elem, FM19 krenuo sa Everton i nesto se opucio da instaliram neki svoj stil u ekipu i iscerase me na polusezonu haha, e te muke. Onda preuzeo Rajo koji je bio 19. deset kola prije kraja i jedva se spasih, u zadnje kolo direktnog rivala dobijam 5:1.
                          Btw tu nije bilo eksperimentisanja taktike no reko ajmo dobra stara 442, brani se, trci kontre po strani i gadjaj u kazneni.

                          Sve to lijepo krenulo nove sezone dje me saceka laganica raspored dje sam posle 12 kola bio neporazen i postavio najbolji skor u istoriju kluba... Sve cvjeta, atmosfera, zale se neki sto ne igraju, ja ih mrsnem, igraci me cak i podrzavaju, idemo sefe, seri se po njima i onda dodje Atletiko, Barsa, Valensija, Real, Selta, Viljareal i Sevilja za kraj polusezone... Aooo pljas, 7 poraza cini mi se, mozda izvucen neki remi. I tako ode atmosfera u kurac jer sam izgubio tih 6-7, kao da se ocekivao neki drugaciji ishod... Svasta.

                          Jos im pao i moral, pa mi se muce i protiv Alavesa... Srecom sam sigurno obezbjedio ostanak zbog sjajnog pocetka sezone.

                          Al nisam odavno igrao, sigurno zadnje dvije nedelje... Sto znaci da moram sjutra da igram non-stop dokle ne dodje CSKA da se gleda.

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • Moze li mi neko objasniti kako funckionise ovaj budget adjustment? Da bi nulirao minus od 90k na wage budgetu izgubio sam 8m na transferima..

                            I jos jedno pitanje.. Posto sam nekako stavio da mi direktor fudbala vodi ugovore igraca, dosao sam do toga da imam taj minus na platama, a sta bi se desilo da sam zavrsio sezonu sa tim minusom?

                            Comment


                            • Pa da. Time povećavaš wage budet, tako što smanjuješ budžet za transfere. A može i obrnuto, ako imaš viška za plate, povećaš transfer budžet.

                              Ako odeš u minus, neće biti zadovoljni uprava/predsednik, a održavanje tog wage budgeta je jedna od stavki na kojoj ti se bazira sigurnost tvog posla. Isto tako će ti i finansije generalno patiti verovatno ako toliko daješ na plate, što vrlo lako može i do otkaza da te dovede.

                              A to ko ima kakvu odgovornost u klubu i ko je za šta zadužen možeš u svakom trenutku da promeniš u podešavanjima. Ja ti svakako ne bih preporučio da te stvari ostavljaš direktoru fudbala, najbolje je sam voditi brigu o ugovorima, transferima itd.

                              EDIT: Ne bih ti preporučio da imaš direktora fudbala uopšte.

                              Comment


                              • Originally posted by aquaria View Post
                                E sad interesuje me, ima li gdje dresova za irsku ligu? Nisam uspjela nigdje da ih nadjem, a voljela bih da upotpunim grafiku sa tim radi boljeg ugodjaja, uz grbove i slike igraca koji su vec tu.
                                Lik koji ih je radio za prošlu sezonu (NIC) će ih raditi i ove, samo ih još nije završio.

                                Ti možeš naravno da skineš dresove za prošlu sezonu, rade na svakom FMu. E sad jbg, tu gostujući dresovi Bohemiansa neće imati Boba Marlija, ali ovo je trenutno najbliže što možeš dobiti, bar koliko ja mogu da vidim

                                Comment

                                Working...
                                X