Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imaš to za pozicije koje im najbolje pristaju u samom FMu, sta ce ti stranice.. Ovo što je Papinjo stavio link, to je za šminkanje i ostalih stvari vezanih za grafiku itd..

    Hahah Indigo ja u prvoj pripremnoj izgubio 1:0 od Zvezdinih rezerva a onda dobio Madjarski Kečkemet 3:0
    Last edited by Lord Aleksoni; 11-11-18, 23:10.

    Comment


    • Inače, izvukao sam u prvom kolu za Ligu Šampiona Spartak Trnavu

      Comment


      • Ubijali me iz kornera, taman to nekako saniram krenuli da me urnisu iz kontri.
        Nekako to sredim, poceli da ubijaju iz pozicionog napada.
        Stavim presing preko celog terena i konstantnu opstrukciju i na svakom drugom mecu penal.

        A igrao sam sve, od park the bus do wing playa.
        Sad do srede nista jer necu imati vremena.

        Sto vise gubis to te zapravo tera da vise igras, jer ne mozes da dozvolis glupoj AI da bude pametnija od tebe.
        Last edited by Indigo; 11-11-18, 23:27.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Kako vi igrate ovo, je l stavite sve one duznosti na sebe ili to date asistentima da rade?
          Moze se reci da sam noob za FM iako imam nekog iskustva, pa mi dajte neke korisne savete
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Dovedi Vajdu za asitenta i sva zaduzenja njemu daj
            sigpic

            Comment


            • Hhahahahahahhaa, a nije fora da osvojim LS vec prve sezone.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Kako vi igrate ovo, je l stavite sve one duznosti na sebe ili to date asistentima da rade?
                Moze se reci da sam noob za FM iako imam nekog iskustva, pa mi dajte neke korisne savete
                Treninge stavi na asistenta, pogotovo sad sa ovim novinama + sto si neiskusan.. I ja evo igram odavno ovaj FM pa i dan danas dajem asistentu da se bavi treningom.. Mada nisam ti ja neko mjerilo, najveci mi uspjeh sto sam sa petoligasem dosao u finale play offa za cetvrtu englesku ligu, al kao sto neko rece iznad mene, zaraza je igrati pogotovo kad gubis

                Comment


                • Sto mu gromova, ispadoh na penale od Trnave

                  Comment


                  • Taman ste me podsetili da pokušam nešto. Uzeo Turke, Trabzon.
                    Tek prijateljske počeo, odmah poraz, naravno.
                    U drugom kolu kvalifikacija za LE protiv Torpedo Zhodina.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Ako ima neko iz bih na forumu, izasla je prva verzija bih premier i nizih liga..

                      http://www.mediafire.com/file/17v365....fmf/file/file

                      Slike;
                      https://m.imgur.com/a/jbUw75h

                      Comment


                      • Ima li iko od vas iskustva sa startanjem karijere kao nezaposlen? Zanima me bas kakvi su uspjesi drugih igraca ;D

                        Comment


                        • Originally posted by labe View Post
                          Ima li iko od vas iskustva sa startanjem karijere kao nezaposlen? Zanima me bas kakvi su uspjesi drugih igraca ;D
                          Probao, cekao mesecima i nije mi nesto bilo zanimljivo

                          Nego, je l igrao neko ovaj Soccer manager 2019? Podseti me na FM nekad, jednostavnija verzija
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Probao, cekao mesecima i nije mi nesto bilo zanimljivo

                            Nego, je l igrao neko ovaj Soccer manager 2019? Podseti me na FM nekad, jednostavnija verzija
                            Morate da učitate mnogo liga. Mi smo jedno vreme igrali Pentagon celendz. Fazon je da krenes nezaposlen sa najlošijim reputacijom i osvojis svih 5 najjačih kontinentalnih takmičenja (azijska, evropska i afrička LS, Concacaf i Kopa libertadores). Uglavnom je većina nas počinjala u Aziji, druga liga Malezije, Indonezije ili Južne Koreje, odatle bi stizale prve ponude. Verovatno bi vam stizale malo ozbiljnije ponude ako pojačate vašu reputaciju na početku. Al na kraju, opet morate dosta slabije lige da učitate.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Bici, koliko ste dugo vi to igrali jebote?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ja sad skinuo FM 19. Piše mi da mogu na minimum da podržim, ali imam samo opciju 1366x768 i 1024x768. Je l' i vama tako? Mora valjda da može i ispod toga da se označi?
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X