Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' izasao univerzalan crack za FM 17, i ovaj transfer update za ovo leto?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Je l' izasao univerzalan crack za FM 17, i ovaj transfer update za ovo leto?
      Video sam na pirat beju da ima neki link za krekovan FM ali nisam ga probao pošto me mrzi da brišem Steam
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Je l' izasao univerzalan crack za FM 17, i ovaj transfer update za ovo leto?
        http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1647195

        http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1656277

        Comment


        • Hvala papisa, ziv bio!
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Kad treba FM18 da izadje? U novembru?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • 10 novembra izlazi.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Kroz 3-4 dana prvi video sa najavama.

                Comment


                • Koja je fora ovo sa transferima u FM17?
                  Najveci transfer Gaya za 21 milion a ostali klubovi ne kupuju uopste. Moze li se to ikako namestiti?
                  Ili ako ima neka verzija koja radi normalno?
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Sad vidim i ovu temu, nisam ni znao. Ne bi da pljujem ali ja sam više voleo Championship Manager. Šteta što se tu raspalo nešto al istini zavolju nisam probo ovaj novi FM. Kad budem imo vremena pokrašću s neta ko sav normalan svet.
                    Last edited by Thylacine; 22-10-17, 16:25.

                    Comment


                    • Pozdrav svima,

                      Nisam zaboravio ali nisam baš nešto aktivan na ovom forumu... ali oni koji žele FM neka mi se polako jave (dvojica koji su se javili stavljeni su na listu). Nisam u mogućnosti betu da podelim (jer imamo samo jedan steam acc sa beta pristupom) ali kada izađe full svi iz timova će biti gotovi kroz 3-4 dana i onda ću krenuti i ovde ljudima koji su zainteresovani da dam FM. Tako da, ko želi neka me kontaktira na PP.

                      Inače nije loš FM18 e sada sve zavisi od ukusa do ukusa... nekome će se svideti, a nekome i ne.

                      Comment


                      • Originally posted by Front View Post
                        Pozdrav svima,

                        Nisam zaboravio ali nisam baš nešto aktivan na ovom forumu... ali oni koji žele FM neka mi se polako jave (dvojica koji su se javili stavljeni su na listu). Nisam u mogućnosti betu da podelim (jer imamo samo jedan steam acc sa beta pristupom) ali kada izađe full svi iz timova će biti gotovi kroz 3-4 dana i onda ću krenuti i ovde ljudima koji su zainteresovani da dam FM. Tako da, ko želi neka me kontaktira na PP.

                        Inače nije loš FM18 e sada sve zavisi od ukusa do ukusa... nekome će se svideti, a nekome i ne.
                        Kakav je match engine? Sa kojim je uporediv? Sta je novo?
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ajde bas baci neki komentar da cujemo


                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • Izbacili su klasičan 2D i sada postoji mešavina starog 2D i 2D Classic (ovo je za mene bitno jer ipak uglavnom igram na 2D). Po snimcima i onome što mi kažu prijatelji u 3D kretanja igrača su malo bolja kao i razne animacije pa ako vas zanima (ako igrate u 3D onda vam je ovo bitno kao i to da su ubacili neke nove kamere). Nešto nepotrebno što je ubačeno jeste da igrač može da izađe u javnost sa priznanjem da je gej (u tom slučaju vam minimalno rastu prihodi). Uveli su generalno odnose igrača (dynamics) te su korigovali social media i slično. Od ostalih novina bi izdvojio nove role (Segundo Volante, Carrilero, Mezzala, Inverted Winger), novu prezentaciju ulaska u sam meč, dodelu trofeja, scouting je dosta drugačiji i teško je se privići na njega, tu je i izmene oko medical tima neke, stadioni kada igrate u 3D su drugačiji zavisno od mnogo faktora i lepše to izgleda al' opet kažem ne igram ja tako... jedna od boljih novina jeste brifing pre utakmice gde o toj utakmici možeš zasebno pričati sa igračima te reći im zavisno kako se odvija situacija da ekipa reaguje, a možeš i da pričaš sa njima o samoj utakmici. Ne mogu se svega setiti, ima tu par stvari još... nešto su menjali i oko rezolucija.

                            Inače licencirali su Dinamo iz Zagreba. Njihovi igrači valjda imaju slike, tu je original grb, dresovi takođe. Evo nekih SS generalno kada je u pitanju naša liga: https://imgur.com/a/zZeCe

                            Ako želite još neki SS budite slobodni da ga zatražite.

                            Comment


                            • 2D naravno, navika je to.
                              Kakav je match engine, jel osetljiv na crossing kao fm16 gde je svako nabacivanje bilo gol prilika?
                              Ili na suteve iz daljine kao Fm17?
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Jedva cekam da probam novi fm!
                                Front Svaka cast kralju sto delis fm u ovim teskim vremenima

                                Comment

                                Working...
                                X