Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno,ima li kakvih vesti?..Neće izgleda skoro..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment



    • Pošto na deset kola pred kraj lige sedim na bogougodnom 11. mestu, te dole ne mogu i u opasnosti nisam, te do plejofa mogu samo ako 6-7 kvalitetnih ekipa maksimalno zasere, još od decembra sam se prešaltao na Kopu Lege Pro i nekim dobrim i hrabrim partijama stigao do finala. U 1/4 finala sam nekako izbegao da idem favorizovanoj Peskari, pošto ih je Kampobaso "nasankao" na Adrijatiku, ali u 1/2 sam natrčao na nezaobilaznu i bogatu (te katastrofalno vođenu) Kataniju, ekipu koja ima duplo veći budžet od prve naredne ekipe iz moje grupe Serije C. Kao po običaju protiv njih, dva dramatična meča i ulazak u finale zbog "gola u gostima", meni omiljenog pravila u fudbalu.


      Sada dvomeč sa Gubijom, u planinama Umbrije i brdima Lacija. Ni Gubio ne može više realistično da se nada plejofu za Seriju B, te će ovaj trofej mnooogo značiti. Prvo finale i šansa za trofej u profesionalnom fudbalu za Lupu iz Rima, na radu u Veletriju.
      sigpic

      Comment


      • Zna li neko mogu li da se skinu nekako transferi 2017 i da se ubace u menadzera 2016? Ako može,ostavite link
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment



        • Sveci iz Hertfordšira

          Spoiler

          sigpic

          Comment



          • Počelo je loše, u Gosportu u zaostatku od 4:0 već na poluvremenu. Kasnije se stabilizovala situacija, ali ritam subota - ponedeljak (utorak) zeza, pošto često moram rotirati sastav. Svakako smo tanki sa parama, te sam doveo nekoliko veterana na ugovor "po učinku", pokušao da od lokalnih većih timova (Votforda i Lutona) dobijem nekog klinca na pozajmicu. Iz Lutona mi je, na kraju, stigao talentovan golman kao rezerva.

            Sve je bilo dobro do poslednjeg meča u mesecu, kada je u lokalnom derbiju Hemel Hempsted odneo sva tri boda sa Klarensa.

            U septembru će ritam u ligi malo usporiti a i čeka me FA kup krajem meseca - na šta naročito tipujem.
            Last edited by Crni Đorđe; 24-04-17, 01:25.
            sigpic

            Comment



            • Iako ću biti autsajder protiv Istlija (petoligaš), bar se igra na Klarensu, što je šansa da se napuni stadion i popuni kasa.
              sigpic

              Comment


              • Kako da updejtujem piratsku verziju fm17?

                Jel moguce da ne moze da se skine nigde 17.3.0 ?

                Comment


                • Skinuo verziju fm 16 3.0 da bi mogao da ubacim dodatke za transfere koji su radjeni po toj verziji i lagano napravili neki bug da ostali timovi ne kupuju igrace vec samo dovode igrace bez ugovora . Jos kako nema kreka za moj komp za fm 17, oprastam se od menadzera dok ne dodju neka bolja vremena

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Skinuo verziju fm 16 3.0 da bi mogao da ubacim dodatke za transfere koji su radjeni po toj verziji i lagano napravili neki bug da ostali timovi ne kupuju igrace vec samo dovode igrace bez ugovora . Jos kako nema kreka za moj komp za fm 17, oprastam se od menadzera dok ne dodju neka bolja vremena
                    Stipsoni, oridzinal fm 2017 mozes nabaviti za 500-1000 din.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Stipsoni, oridzinal fm 2017 mozes nabaviti za 500-1000 din.
                      Bici, nije novac u pitanju, u pitanju su principi koje necu pogaziti
                      Last edited by Lion; 04-06-17, 18:34.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Bici, nije novac u pitanju, u pitanju su principi koje necu pogaziti
                        Kakvi principi?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Kakvi principi?
                          Princip - nikada ne kupuj igrice

                          Comment


                          • FM17 na Steam-u trenutno 18,14 evra, 67% popust. Traje do 9. juna.

                            Comment


                            • Izasao univerzalni krek za fm 17 , samo sto ima bug sa transferima

                              Comment


                              • Ja sam prošli mesec našao za svoj, kuckao ime računara na guglu i fm17 crack i izađe mi, sve fino, zippyshare, radi igra kao sat, Srđan Plavšić se sprda i tako. Nije loše sve u svemu.

                                Comment

                                Working...
                                X