Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA Basketball 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UNC bije Sirakuzu. Rekoh ja da bez Mela nemaju sta da traze na turniru, opet nisam ocekivao da ih UNC izbaci

    Comment


    • jel zna neko koji je raspored na espn za večeras, hoće li možda prenositi W Kentucky vs Kentucky?

      Comment


      • Originally posted by gagablues View Post
        jel zna neko koji je raspored na espn za večeras, hoće li možda prenositi W Kentucky vs Kentucky?
        Ne verujem da ce ni u ludilu propustiti da prenose Kentaki.

        Comment


        • nadam se.

          Comment


          • Noel ide u Kentaki. Cudo jedno... Ko bi rekao da ce Kalipari da dobije prvog igraca nacije? Dokle...

            Comment


            • Malo sad preteruješ. A zašto svi slobodni agenti hoće u Majami, Njujork ili Lejkerse ? Zašto ne u Milvoki ili Memfis ? Na kraju krajeva, ti momci na koledžima dobijaju 0 dolara pa im je sa te strane svejedno i onda će naravno da idu tamo gde će se boriti za titulu. Na stranu što me ništa ne bi iznenedilo u Kaliparijevom slučaju. Ima li nekin konkretnih priči, dokaza ?

              Comment


              • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                Malo sad preteruješ. A zašto svi slobodni agenti hoće u Majami, Njujork ili Lejkerse ? Zašto ne u Milvoki ili Memfis ? Na kraju krajeva, ti momci na koledžima dobijaju 0 dolara pa im je sa te strane svejedno i onda će naravno da idu tamo gde će se boriti za titulu. Na stranu što me ništa ne bi iznenedilo u Kaliparijevom slučaju. Ima li nekin konkretnih priči, dokaza ?
                Nije isto, to je profesionalni sport, ono je amaterski, da bi se pocelo sa takvom dinastijom koju ima Kentaki moralo je nekoliko godina davati slatkise ispod stola. Kalipari dobija nezasluzeni kredit, Izo, Kalhun, Pitino, K, mogu da ga izmisle. Nista inovativno ja nisam video u njegovom vodjenju ekipa sem sto supertalentovane usmerava satro, to mozes i ti. Sa ovogodisnjom ekipom Kentakija mi da se skupimo da ih vodimo bili bismo prvi, diskutabilno najjaca petorka koledza ikad.

                Comment




                • Tek sad sam na podcastu Edina cuo da je Noel izbrao Kentucky tako sto je samo okrenuo glavu i sve je bilo jasno

                  Verovatno se ovo desilo dok sam bio van drzave. A Muhammad je izabrao UCLA.

                  Comment

                  Working...
                  X