Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA Basketball 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ne verujes u Syracuse? Meni se bas svidja kako igraju, a Fab Melo moze sa Debelim.
    Ne, oni nemaju lidera, a kad dodju ove nokoaut utakmice lider ti treba. Ove godine se vise ocekivalo od Joseph-a, koji je trebao da bude lider, a on je negde na proslogodisnjih 13-14 poena, stagnirao je, mislim, i dalje je on prvi strelac te ekipe ali nije to to.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Svaki put moze neko drugi da eksplodira. Sa druge strane, slazem se da im treba neko od koga ce standardno dobijati production.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Pogledas Kentucky i ne znas odakle ti duva... Jones, Davis, Teague, Gilchrist. NC, Barnes, Kendall, Zeller, Henson pa i McAdoo. U Ohio-u imas Debelog, Rumenog i Bufford-a koji je perverzija igrac.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • I, meni je isto Bufford gotiva, ali pitanje dokle moze Ohio State, ne svidjaju se oni meni nesto preterano kao ekipa. Gledao sam ih par puta ove sezone i nije to nesto bilo ubedljivo kao recimo prosle sezone, al' opet i prosle su ispusili lagano.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            I, meni je isto Bufford gotiva, ali pitanje dokle moze Ohio State, ne svidjaju se oni meni nesto preterano kao ekipa. Gledao sam ih par puta ove sezone i nije to nesto bilo ubedljivo kao recimo prosle sezone, al' opet i prosle su ispusili lagano.
            Meni je rumeni Craft jedan od boljih PG-ova, igrac posvecen timu poput Kendall-a, jos i pegla vrhunsku odbranu, imao one plinske boce od nogu ne mozes da ga obidjes u zivotu.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Mislim da svi jedva cekaju u drugoj rundi Kentucky - UConn i duel Davis/Drummond, to ce biti ludilo, mada jaci su Caliperi-evi podanici svakako.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Mislim da svi jedva cekaju u drugoj rundi Kentucky - UConn i duel Davis/Drummond, to ce biti ludilo, mada jaci su Caliperi-evi podanici svakako.
                Dosta je bolji cele godine Davis,ali videcemo ih u medjusobnom duelu. Moze padne i upset

                Comment


                • Brzo na ESPN America, fenomenalan film.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Melo diskvalifikovan sa turnira. Nemaju narandzasti sta da traze bez njega.

                    Comment


                    • Originally posted by Drazen 3 View Post
                      Melo diskvalifikovan sa turnira. Nemaju narandzasti sta da traze bez njega.
                      Jel moze malo opsirnije? Nemam vremena da trazim,hocu da gledam basket

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Jel moze malo opsirnije? Nemam vremena da trazim,hocu da gledam basket
                        Gledam i ja ne smaraj me

                        Comment


                        • Originally posted by Drazen 3 View Post
                          Gledam i ja ne smaraj me
                          Dislike

                          Sve u svemu mnogo losa vest za nas koji gotivimo Narandzaste. Nemaju oni zamenu za njega.

                          Comment


                          • Gleda li neko basketa?

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Gleda li neko basketa?
                              Ja cu veceras paralelno sa Wizardsima

                              Comment


                              • Ja gledam na americi nije losa tekma Kanzas.

                                Comment

                                Working...
                                X