Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 - zagrevanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da, ova staza nikada nije bila "njegova". Treba imati u vidu i da je staza bila poprilicno vlazna i susila se u toku dana.
    Ako ostane suncano i ne bude padavina, trebalo bi da sutra budu bolja vremena za sve vozace.

    Comment


    • #17
      Ne znam kako to nije njegova, kad covek drzi najbrzi krug ikad obrnut na njoj, a i nekoliko godina unazad je uvek bio na postolju. A da nista trenutno ne pravi, ne pravi. Cak je i De Punie sa Suzukijem bolji od njega. Ipak staza jos nije spremna(mokra), tako da videcemo kakva ce vremena biti sutra.
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • #18
        Bau ide u Gresini
        Pirro Gresini CRT
        RDP u Suzuki
        Bradl u LCR

        ostalo je poznato

        znam da svi govore kako CRT motorima treba dati sansu,ja i dalje mislim da je to ogromna glupost...pa lapovace ih tokom citave sezone...smesno je...

        Iannone je opasno isp*** za Gresini :/

        EDIT: I dalje se ceka odluka izmedju Bau i Iann za Gresini,mada koliko god da je Bau zasluzio,sjajnim voznjama,znate koga preferiram...
        izgleda mi kao da Fausto zeli Andreu,a Honda Bautistu...videcemo kako ce se zavrsiti,ali mislim da ce Bau ipak
        Last edited by Zeka29; 08-11-11, 17:36.
        "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

        "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

        "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

        sigpic

        Comment


        • #19
          Drzim palceve da to bude Iannone !!! Mislim da bi to ucinilo sezonu zanimljivijom ?!

          Comment


          • #20
            Originally posted by Hurricane View Post
            Ne znam kako to nije njegova, kad covek drzi najbrzi krug ikad obrnut na njoj, a i nekoliko godina unazad je uvek bio na postolju. A da nista trenutno ne pravi, ne pravi. Cak je i De Punie sa Suzukijem bolji od njega. Ipak staza jos nije spremna(mokra), tako da videcemo kakva ce vremena biti sutra.
            9ostruki sampion samo dva put je pobjedio na nju a od 2006 se ne sjecam fenomenalnih reultata na ovu stazu.
            A to sto drzi rekord ipak je on Rossi morao je ostaviti bar neku istoriju na ovu stazu .

            Kaze David Emmet da je danas Rossi licio na sebe i da je dobro odvozio obicno David pogodi sustinu u startu. Oni kazu da je ovo tek prototip. Jedno mogu rec prototip im nista ne valja
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #21
              Po naslovu, cak i da ne znate Italijanski, zvuci lose

              http://www.gpone.com/index.php/20111...-problemi.html

              Voleo bih da sam mogao da vidim neki snimak kako Rossi izgleda u voznji a David-u naravno verujemo.
              Po svemu sudeci ima jos dosta da se radi; after all i sutra je dan za testiranje.
              Ja i dalje verujem da ce uspeti da naprave nesto sto ce biti dovoljno Rossiju da skine osmeh Srdjanu sa lica (kada bude drao Stonera) ;)
              (joke! svakako ne mislim nista lose!!!)

              I naravno, Iannone da prodje!!!
              Randy - car! Svaka cast. Stvarno steta sto nema hiljadarke iz Suzukija...
              Videcemo kako ce sutra biti - najbitnije je da bude lepo vreme!

              Comment


              • #22
                Sumiran jucerasnji dan. Kao i uvek, odlican text od David Emmett-a

                http://motomatters.com/analysis/2011...MotoMatters%29

                Comment


                • #23
                  Jel sam ja jedini ovde koji veruje da Srdjan ne navija za Stonera???
                  "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                  "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                  "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Zeka29 View Post
                    Jel sam ja jedini ovde koji veruje da Srdjan ne navija za Stonera???
                    Iskreno, nisam nesto primetio da navija za bilo koga.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #25
                      Pa ja ne znam za koga on navija, ali covek ceni delo Stonera. Sto je potpuno ok! Naravno!
                      Ali je 100000000 puta pomenuo kako, eto, savrsena sezona za Kejsija ali ga je na zalost u Jerezu Rossi oborio...
                      Mislim da je i Kejsi vec zaboravio na to ali Srdjan nije ;)
                      Sve bi bilo ok ako bude 100000000 ponovio da je Bautista oborio Rossija i Hejdena a mogli su da naprave koliko toliko ok rezultat.
                      Na sve to, Hejden ne moze da testira juce i danas.
                      (samo ne zelim da me neko pogresno razume. svako od nas na forumu ima nekog favorita, i te sitne "razmirice"
                      medju fanovima je nesto sto je krajnje simpaticno. ja cu uvek reagovati ako neko ima nesto "protiv" Rossija, Korsija, Janonea, Melandrija
                      i ostalih Italijana(Bjadji je iskljucen iz grupe). i naravno, glorifikovanje Stonera )
                      Srdjana sam upoznao u Brnu, slucajno ga sreo posle trke i o coveku mislim samo najbolje!!!

                      Da nastavimo; pocelo je:

                      Azi Farni
                      morning. blue skies again at Valencia. tracks been open 4mins and Karel Abraham already on track.
                      meanwhile its looking like we might see some action from Gresini today..

                      Azi Farni
                      looks like Bautista has signed for Gresini and will test with them today. more to follow..

                      Po. Name Team Gap First
                      1 Abraham K.Cardion AB Motoracing 1:34.927
                      2 Battaini F.Ducati Team +5.131

                      Azi Farni
                      Bautista out on track on Aoyama´s 800 Gresini Honda

                      1 Spies B.Yamaha Factory Racing1:32.530
                      2 Crutchlow C.Monster Yamaha Tech 3+0.903
                      3 Dovicioso A.Monster Yamaha Tech3+1.196
                      4 Rossi V.Ducati Team+1.258
                      5 Barbera H.Pramac Racing Team+2.036
                      6 Abraham K.Cardion AB Motoracing+2.118
                      7 Battaini F.Ducati Team+3.549
                      8 Silva I.BQR Inmotec+6.527
                      9 Morales C.TeamLaglisse+7.587
                      10 Sandi F.Grillini Team+8.255
                      Attached Files
                      Last edited by gringo; 09-11-11, 10:14.

                      Comment


                      • #26
                        http://p.twimg.com/AdzOXXMCAAAYVjW.jpg

                        eto....malo sam razocaran,moram da vam priznam

                        Edit: nisam video da si okacio vec sliku...

                        Bau ce testirati 800cc,a 1000 ce biti spremna za februar
                        "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                        "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                        "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Bilo bi lepo da Gresini ima 2 vozaca, pa i Janone da udje u tu kombinaciju, ali izgleda da su odlucili na iskustvo da idu...
                          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                          Comment


                          • #28
                            Malo me cudi sto nema nikakvih vesti za Ianonnea.

                            Comment


                            • #29
                              Bez one emotivne pristrasnosti, Bautista je trenutno najbolji vozac na trzistu. Koliko god Gresiniju bili dragi Italijani, verovatno je i on toga svestan. Alvaro je na onom ne bas zlatnom Suzukiju bio blizu podijuma. Pravio je greske, ali to je deo sazrevanja, koje kod njega traje mozda nesto duze nego sto je ocekivano. Ja od njega ocekujem da eksplodira ove sledece godine.
                              Andrea ce verovatno ostati u Moto 2 jos godinu dana (nije info, pre neki zakljucak). Sledece godine ce mozda biti vise dobrih mesta u ponudi i mozda mu je bolje da proba da osvoji titulu i da tako dodje do GPa, mozda i u neku bas dobru ekipu.
                              Last edited by Nebojsa; 09-11-11, 10:55.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Pa Iannoneu bi vise znacilo da odradi jednu zrelu sezonu u Moto2, bez kikseva, sa vise pobeda i mnoogo vise podijuma i da predje u MotoGP nego sada po sistemu daj sta das.
                                To si potpuno u pravu!!!

                                Comment

                                Working...
                                X