Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski odbojkaški turnir za muškarce i žene - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aut pola metra. Koja sramota.

    Comment


    • Na kraju ih vataju trojni blokovi, daje je kroz sredinu nisku da ga blokiraju, smijesno
      sigpic

      Comment


      • Dva bloka mu na tempu skacu. Ima li kraja brukanju? UBACI UROSA I MIHAJLA MAJMUNE JEDAN NEOTESANI

        Comment


        • Ni set necemo uzeti.

          EDIT: Gotovo je ovo. Nadao sam se da ce se nasi trgnuti, al' nista od toga.
          Last edited by bracala; 29-07-12, 17:57.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Stvarno je Mihajlo trebao da vise igra.
            edit:Cim je usao spustismo razliku.
            Last edited by stefan12; 29-07-12, 18:05.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Reko' ti ja MVP pre mesec dana da je ovaj Petkovic takva rupetina da nema dalje. Gledao sam tekmu otprilike jedan ceo set kad se sve sabere, za to vreme je 15 puta bas onako zaklao igrace na krajevima. Nista mi s njim necemo uraditi.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ma znam ja to odavno ali je strasno sto je on tu vec 6 godina.

                Comment


                • Problem je što je Petković već jako dugo u reprezentaciji.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Italijani ne mogu da se sastave.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • kako ih rastavise poljaci u cetvrtom
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Poljaci su najsavrsenija ekipa koju sam ja ikad gledao uz Brazilovu postavu sa Betankurom, Rikardom, Danteom, Zibom... Savrsen primer da je trener pola ekipe.

                        Comment



                        • datum
                          grupa/vreme/meč
                          rezultat
                          30.07.
                          B 10:30 Kina - Turska
                          B 12:30 Srbija - Koreja
                          A 15:45 Dominikanska Republika - Rusija
                          B 17:45 SAD - Brazil
                          A 21:00 Italija - Japan
                          A 23:00 Velika Britanija - Alžir
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Jbt, kako je brutalna nasa grupa, a u drugoj GB, Alzir i Dominikanke.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Poljaci sinoc rastavili zabare. Strasni su... Mozda cak i prvi favoriti, ali nezahvalno je prognozirati. A nadam se da ce se nasi trgnuti poslije poraza. I muskarci i zene.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Šta se dešava sa djevojkama??
                                Trebao je Terzić fino poslije onoga meča da sa njima održi dug sastanak i da ih natjera da se posvađaju, da kažu šta imaju jedna drugoj u lice i onda mirne glave da igraju, ovako ćemo služiti za pravljenje set i poen razlike...
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                                Comment

                                Working...
                                X