Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ski skokovi

    Ole ole Pocelo je pocelo poleteli su put neba sjajni majstori...Ovo prvo timsko takmicenje bilo je lagano bez opterecenja videlo se da se timovi uhodavaju....Svakako da Kale Keituri nije pravi izbor za Fince ...koliko se secam nije bio u sastavu tima pre takmicenja, umesto Larinta je tu, kao i Hautameki koji opet ne moze sastaviti dva skoka preko 130 da bi Finci bili makar malo konkurentniji. Ovako divno je bilo videti velikana Ahonena kako sa lakocom pokazuje standard bez pretenzije da dominira,(134 i 140) respektujuci mladog adlera Slirencauera (143, i 112) za kog definitivno mozemo reci da ce oci biti uprte u njega. Naravno ne samo zbog pobeda vec pre svega zbog jednog kiksa koji ga moze izbaciti iz top deset u kljucnim takmicenjima...chasing Schlierenzauer, nece mu biti lako sa toliko takmaca. DAnasnji kiks umalo je kostao Austrijance prvog mesta no Morgenstern je popravio stvar u poslednjoj seriji sa 139 m.

    Sjajni su bili pre svih svakako veterani Malis i Lojcl, prvi konacno spojio dve vrhunske duzine koje garantuju podijum (preko 140)i gledano pojedinacno bio je odmah iza Amana a drugi, slobodno bi se moglo reci Volfgang AMADEUS Lojcl, besprekoran stil i konzistencija dobrih duzina nagovestavaju da ce spremno braniti trofej Cetiri skakaonice.

    Dobro je da se i Kefler povratio i cini se da Austrijanci imaju jedini cetiri asa za vrh. Nemci su svakako napravili veliki uspeh pre svega mladi Paskal Bodmer dok je slab drugi skok Martina Smita kostao Nemce prvog trijumfa sto bi svakako bilo veliko iznenadjenje....vrlo solidni Urman, Nojmajer.

    Rusi vrlo solidni cetvrti.

    Dobar je bio i Kranjec ali se Slovenci nisu pojavili u drugoj seriji.

    Comment


    • Odg: ski skokovi

      Lilehamer 1.dan ...1.Slirenzauer,2.Morgenstern,3.Malis 4.Oli, 5. Kranjec, ...8.Roar,9.AHONEN.
      2.dan....

      Comment


      • Odg: ski skokovi

        Inace veliki sam ljubitelj ski-skokova,i jedva cekam da pocne nova sezona.Omiljen naravno Simon Aman,volim Malisa,Morgensterna pa i Koflera,ostale ne,a Gregora,Loitzla i ostalu kompaniju prezirem @R&}*
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Odg: ski skokovi

          Evo najzad neko ko voli ski-skokove $#^%RT
          Ja obozavam da ih gledam.Omiljeni Morgenstern,Sedal i naravno Poljski orao Adam Malysz &8@^J
          Mada mi se ne svidja ovo sto su uveli faktor vetra i kapije *%@(D!RY-
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: ski skokovi

            Ja ne da volim,nego obozavam.Najvise sam volio Endija Goldbergera,a zadnjih godina navijam za Malisa.
            Jedva cekam da pocnu ski skokove i alpsko skijanje '65slif
            sigpic

            Comment


            • Odg: ski skokovi

              Malis je zakon.Mada on jos ovu godinu i tesko ce vise.Volim i nemacku staru gardu(smit urman nojmajer)uvek od njih neko napravi iznenadjenje ipak nisu konstantni.Poljska ce biti otkrovenje ove sezone,imaju mnogo mladih skakaca i uz Malisa,bice opasna sila.

              Nija ne volim faktor vetra i kapije ali sta je tu je
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Odg: ski skokovi

                Simmy Amman '65slif '65slif '65slif

                Isto gotivim sve Norvezane, uvek sam navijao za njih, a omiljeni skakac generalno Roar Ljoekelsoey. &8@^J
                I da, unistili su takmicenje onim novim sistemom bodovanja. #&^Dk*
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: ski skokovi

                  I ja sam voleo Ljokersoja ali vise ne.Inace obozavao sam i Martina Helvarta....Sad je Simi zakon za mene %QWT&W
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Odg: ski skokovi

                    Kakav je bio Sven Hanavald skakač &8@^J. Osvojio je sve 4 skakaonice Novogodišnje turneje!

                    Ovako volim da gledam uglavnom samo Novogodišnju turneju i nemam nekog favorita posebno...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Odg: ski skokovi

                      Prati li jos neko ovaj sport???Jos malo pa ce sezona da pocne,jedva cekam *#AI&D
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Odg: ski skokovi

                        Pratim ja i to i alpsko skijanje. @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: ski skokovi

                          Schlierenzauer je moj favorit. @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: ski skokovi

                            Pratim i ja,navijam za Malisa l5'%9
                            Posle njega za Slirija,ali vise pratim alpsko skijanje,jedan je Beni Rajh &8@^J
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: ski skokovi

                              dacho sad sam video Romoren drži svetski rekord na Planici iz 2005. godine, 239m @(*6sd$%

                              Ja sam mislio Sigurd Petersen h5g6k8

                              Pratim i ja ovaj sport, pogotovu 4 skakaonica novogidišnja turneja %QWT&W
                              Ovako nemam nekog favorita...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: ski skokovi

                                [quote author=Vladan link=topic=398.msg197288#msg197288 date=1289844936]
                                Pratim i ja,navijam za Malisa l5'%9
                                Posle njega za Slirija,ali vise pratim alpsko skijanje,jedan je Beni Rajh &8@^J
                                [/quote]
                                Ima li tema alpsko skijanje,ako ne ajde da otvorimo.Ja to vise pratim od skokova,a favorit mi je Carlo Janka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X