Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ski skokovi , kvalifikacije-Trondhajm/Nor/.
    Odlicni skokovi, i pobednik kvalifikacija je P.Zila sa 134.5 metra.
    Drugi je J.Tepes sa takodje 134.5 met. pa D.Ito 133.o C.Prevc sa 135 met.
    Jakobsen, Bardal, Forfang, Velta svi preko preko 13o metara.
    Od prvih deset, nisu skakali K.Stok, N.Kasai, A.Fanemel i S.Frojnd.
    Od ostalih najduzi skok je imao S.Kraft 139 metara pa P.Prevc sa 138 metara, najvise je podbacio S.Aman sa 122 metra ali sa skracenog zaletista/11 kapija/ drugi sa 13. kapije.
    Takmicenje se odrzava veceras u 19 h.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Ski skokovi-Trondhajm/Norveska/
      Prva serija:
      1.S.Kraft 142.o
      2.S,Frojnd 135.o
      3.P.Prevc 137.5
      4.Hajbek 143.o
      5.Slirenzauer 136.o
      J.Tepes,Velta, Stok...
      Novi rekord skakaonice izveo je M.Hajbek sa 143 metra.
      Ima dosta raspolozenih skakaca i ocekuje se jos bolja druga serija.
      Veliki podbacaj zabelezio je A.Fanemel, kao i S.Aman/132.o/ ali los skok bez telemarka
      Vodeci Kraft je imao najbolji procenat vetar/kapija, i izvanredni dug skok i ima veliku prednost, koja mu verovatno garantuje pobedu
      Last edited by jovan; 14-03-15, 18:49.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • U drugoj seriji briljirao je S.Frojnd i skokom od 139 metara zauzeo prvo mesto. Na drugom mestu probio se skom od 136 metara P.Prevc, a trece mesto je osvojio R.Velta, sa najduzim skokom u drugoj seriji od 141.5 metara.
        cetvrti je Hajbek, pa Bardal , J.Tepes, Kudelka, Slirenzauer....
        U Generalnom plasmanu prvo mesto preuzeo je S.Frojnd sa 1,443 poena,
        ispred P.Prevca sa 14o9 poena i Krafta,koji je pao na trece mesto sa 1.397 poena.
        S.Kraft je puno podbacio u drugom skoku, zbog iznenadnog bocnog vetra, i zauzeo je tek 9.mesto
        S.Aman je takodje losim drugim skokom pokazao da je potpuno van forme, i da ce trebati vremena da se vrati u njegovu vrhunsku formu.
        Last edited by jovan; 14-03-15, 18:50.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Vrlo izjednacena prva serija,dosta njih moze na podijum,Frojnd definitivno u najboljoj formi,samo sam ispizdeo kada su sudije skratile zaletiste kad je Takeuci skocio 134.5 katastrofa.Ocekujem jos bolju drugu seriju
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Strasno mi je zao Krafta sto mu se desilo ono u Trondhajmu,tu je izgubio svetski kup,navijao sam da ga osvoji mada realno Freund je najbolji skakač sveta u ovom trenutku,najveca tragedija bi bila da Prevc osvoji

            Comment


            • Ski skokovi-Oslo.
              U prvoj seriji solidni i ujednaceni skokovi, gde se niko nije posebno istakao.
              1. S..Frojnd sa 132.o metra
              2.K.Stok sa 131.5
              3.R,Velta sa 128.5
              ostali su su u prvih deset svi oko 13o metara, Prevc, Kasai, Takeuci/134.5/ P.Zila, A.Bardal, Slirenzauer....
              Posle odlicnog skoka Takeucija od 134.5 metara, ocekivani su dugi skokovi, ali je nazalost skraceno zaletiste, i doslo je do ovako ujednacenih skokova.
              Ovakva situacija ukazuje da je krajnje neizvestan pobednik, mada se moze reci da je najveci favorit-covek u najboljoj formi S.Frojnd.

              Sve do zadnjih cetiri skakaca ponovo svi ujednaceni, a onda fenomenalni skokovi prvo Kasai sa 133.5 , pa R.Velta sa 135.5 metra, P.Prevc sa najduzim skokom od 138 metara, i na kraju S.Frojnd sa 135.5 metra.
              Konacni poredak:
              1.S.Frojnd
              2.P.Prevc
              3.R.Velta
              pa cudesni Kasai, K.Stok, P.Zila....
              Last edited by jovan; 14-03-15, 18:57.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Ovaj Kudelka je uzasan,imao je odlican pocetak sezone i ja sam rekao da ce pasti sigurno,ne moze on biti nikad na sampionskom nivou.
                Aman se mnogo plasi doskoka,meni bar tako deluje,sve skace bez telemarka i gubi poene.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ljudi hajde ako vam nije tesko ostavite satnicu kad, sta i gde ide, zaista ne mogu da se snadjem s svime...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sam slucajno uhvatio danas,ja obicno najvise gledam do novogodisnje turneje posle krecu kolokvijumi i ispiti pa se izgubi pojam o vremenu
                    Frojnd zasluzeno dobio,odlican Prevc u drugoj seriji a Kasai ponovo odlican.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Pa i ja tako naletim zato i pitam xD
                      Da li je realno da je Freund pobedio za 0,3 poena, koliko god da mi je drag bas sam se nadala da ce Prevc konacno pobediti :/
                      sigpic

                      Comment


                      • Aman ima duzinu,ali je doskok ocajan.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Sad sam naletela na ovo, pa koji su oni kraljevi : ))
                          sigpic

                          Comment


                          • Aman ima strah od doskoka to sam siguran,samo da ne bude kao Morgi koji se iz straha povukao posle 2 teska pada
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ne verujem,mislim da mi mnogo ocekujemo od Simija,on je vec veteran dolaze novi skakaci,ovaj pad je samo kap koja je prelila casu,tesko da od Simija mogu da ocekujem i jednu pobedu do kraja karijere,mozda sam previse pesimistican,ali sa 33 godine nije realno da ce biti drugacije

                              Comment


                              • -Bice, od 9i15 pa nadalje sve i svasta ide : ))
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X