Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Takmicenje u Oberzdorfu nije moglo biti zanimljivije, 3 skakaka u 0.8 poena

    Gregor polako zavrsava posao kada su u pitanju oba Svetska kupa
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Gregor moze da stiklira i medalju sa svetskog prvenstva, za uspeh u sve 4 kategorije ove sezone.. srebro iza Bardala na maloj skakaonici
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Cestitke Prevcu na bronzi.
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • Zna li se sta je sa Morgensternom?

          Comment


          • News from the hospital: Bruises, broken finger and cuts, but no severe injuries. #morgenstern #skijumping #crash pic.twitter.com/BoHEwYj91F

            Comment


            • Dobro je, delovalo je ozbiljno..

              Comment




              • Bas se sjebao..

                Comment


                • Thomas Morgenstern has recovered from his serious fall in Titisee-Neustadt (GER) and will be able to compete in the 62nd 4-Hills-Tournament starting on Saturday in Oberstdorf.
                  Mislim da nas ocekuje uzbudljiva novogodisnja turneja ove godine. Gregor moze da postane tek drugi covek koji ce je osvojiti 3 puta za redom. Fale mu jos dve individualne pobede da postavi novi rekord i prestigne Wirkolu i Weisfloga koji imaju po 10. Dakle trenutno ih ima 9, kao i Ahonen. Krece se 29-og.

                  Comment


                  • Jel se jos takmice Simon Aman i Jane Ahonen. ? Moja dva omiljena .

                    Comment


                    • Nisam dugo pratio ski-skokove i ove godine cu se ponovo aktivirati, verovatno zato sto su za vise od mesec dana ZOI.

                      @Aleksa

                      Obojica se takmice ove sezone, meni je isto Ahonen najdrazi.Vidim da se ovde ne gotivi Sirli, a bas sam pratio njegov pocetak karijere tako da me nece zacuditi ako ga vec sutra zamrzim.Zbog toga sto nisam gledao ovo jos od srednje vecina likova koji se sada takmice su mi nepoznati, jedino pamtim par njih koji su imali zapazene rezultate pre par godina.

                      http://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2...ping_World_Cup

                      Samo malo skrolujete dole i videcete ko se sve takmici.

                      Comment


                      • Gde se ne gotivi, da mi nije Chandlera, furao bi se Sliri na avataru u ovo doba godine. Kao klinac sam navijao za Hannawalda, i ako se dobro secam kada se on povlacio, Sliri je tek pocinjao i odmah sam ga zgotivio, savrsena tranzicija

                        Ahonen je imao comeback, sasvim solidan je ove godine, ali nije to onaj stari Ahonen.. Zato ce i nasa deca, a i unuci da gledaju mocnog Kasai-a

                        Comment


                        • Odlicni Ammann

                          http://www.fis-ski.com/ski-jumping/e...903/index.html
                          Last edited by MareLFC; 28-12-13, 17:57.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ja Slirija ne mogu da smislim

                            Od stare garde obozavao sam Jakuba Jandu, Keflera, Adama Malisa a od ovih koji se jos takmice Simon Amana i Jane Ahonen.

                            EDIT: Zaboravih da napomenem da mi je i Morgenstern drag, ne bi imao nista protiv da osvoji. Valjda se oporavio od one povrede sto je imao skoro.
                            Last edited by Lord Aleksoni; 29-12-13, 02:03.

                            Comment


                            • ocu ove sezone neko od poljaka da osvoji ali nemam nista protiv da Aman to osvoji i neka ode u penziju posle socija

                              Comment


                              • Drago mi je sto se Morgenstern oporavio od onog pada i nadam se da ce sutra biti u top 5,Bardal,Slirencauer,Aman i Stoch najveci favoriti za titulu po meni ove sezone,a u Sociju je sve moguce.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X