Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta pocini Fannemel sunce ti jebem, je l' moguce da niko ne gleda.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Gledala ja dio, u Sloveniji nije bilo osobe koja nije gledala...

      Comment


      • Ovaj mi se sport definitivno gadi sve vise i vise. Od sad cu samo da gledam Planicu i to je to. Pa jbt kako me zivcira ovo pomjeranje zaletista, kao ono radi sigurnosti.. ma kakva crna sigurnost? Ako moze neka skace skroz dole do ograde al nemojte da kvarite spektakl djubrad jedna organizatorska. Pa ajde da se neko povrijedio nekada zbog toga, ali nikad niko!

        Comment


        • Odgledao sam nekih 12 ili 13 sezona alpskog skijanja i ski skokova ali ne pamtim gore ni u jednom ni u drugom sportu.. da nema Lindzi Von ne bih je ni po cemu ni pamtio
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Ode Svetski kup do vraga.. coveku koji pre pocetka sezone jedva da je znao kako izgleda pobediti na nekom takmicenju

            A Gregor moze da se zakiti sa svojih 40 pobeda, nije ih pretvorio ni u sta
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Kranjec prekucao Planicu, kakav skok.. al djaba kad se nadju levati koji odmah skrate zaletista za 3 postolja i pokvare citav dogadjaj.

              Comment


              • Bardal osvojio svetski kup Nisam pratio sezonu od novogodisnje Bardal Cek , cek , Bardal JBT on se prosle sezone tek vratio , nije skakao 2 godine i vidi ovo , crni Schliri
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Bez ikakve sumnje, dobili smo najgoreg moguceg osvajaca Svetskog kupa.. da covek ne poveruje!!

                  Slirenzauer je mnogo pao posle proklete Novogodisnje turneje ali bi cak i to bilo dovoljno da su mu priznali onu cistu pobedu... selotejp na odelu mu je sigurno mnogo pomogao tog dana (mada je i sam kriv, trebao je to mnogo ranije da primeti). Danas bi usli poravnati u poslednje takmicenje, do nogu bi potukao onog nesretnika i sve bi doslo na svoje

                  Gregor je u svojim mladim godinama tek sesti skakac koji je 4 sezone zavrsavao medju prvih 3 a tek cetvrti iza Nikenena, Malisa i Ahonena koji je 4 sezone zavrsavao medju prva 2.. sve to, uz 40 pobeda u Svetskom kupu ne moze da izbrise utisak o ovoj ocajnoj sezoni koju je morao odavno da ucini svojom
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Sezona kakvu smo i najavljivali ... Bez dominacije bilo koga, ne računajući ski-letove, gde su Kranjec i Koh stvarno pokazali da su fantastični !!!
                    Super je što su se pojavila nova imena, poput Fanevela, Šinkoveca ...Generalno, Norvežani su izbacili najviše skakača, najviše zahvaljući novom treneru ... Meni je drago zbog Bardala, ali nije pokazao da ima srce, za razliku od Šlirija, koji je imao veliki pad u formi više od mesec dana, kao i Kofler, i to je na kraju i prelomilo ...Ito je, takođe, bio odličan .. Frajtag, Kamil, Severin, Kudelka ..ma, super konkurencija .. Sve u svemu, jedna od najzanimljivih sezona ...

                    Comment


                    • Danas startuje nova sezona. Takmičenje je u Lilehameru (Norveška)... Danas bi trebalo da bude i ovo mix takmičenje (parovi). Nova stvar od ove sezone mada ne znam koliko će biti ovih mix takmičenja i da li će ih uopšte biti još.

                      Trebalo bi da krene prenos sada na ES kao i u 16:15h (tada će biti ovo mix takmičenje). Sutra i prekosutra od 13:30h.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • http://live.fisski.com/live3850.htm
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Kako su smorne ove male skakaonice, skroz drugi sport.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Austrija ispala zbog diskvalifikacije Keflera ali i lošeg skoka Šlirenzauera. Norveška i Japan se bore za pobedu.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Dje je Kuusamo, nisu valjda izbacili iz rasporeda?
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Sledeći vikend je Kusamo... Tamo neće biti ovog mix takmičenja već standardno timsko takmičenje.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X