Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ski skokovi

    U drugom danu letaonice u Harakovu pobedio je Morgi &8@^J &8@^J Prvi put na letaonici je pobedio.Iza njega su se na pobednickom postolju nasli Simon AMan i Roman Kudelka,kome je ovo bio prvi put da se popeo na pobednicko postolje.
    Morgi je ovom pobedom jos vise pobegao Amanu u svetskom kupu,dok je Kefler pao na 3. mesto zato sto nije ucestvova na ovom takmicenju. %QWT&W


    Toliko od mene.




    P.S.Zasto niko vise ne pise ovde? @(*6sd$%
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: Ski skokovi

      [quote author=bice link=topic=398.msg224732#msg224732 date=1294585973]
      P.S.Zasto niko vise ne pise ovde? @(*6sd$%
      [/quote]
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Re: Ski skokovi

        Pa dobro ali opet treba ispratiti celu sezonu,mada se vec sada zna da ce Morgi osvojiti titulu ^%@7f
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Ski skokovi

          Dobro je bilo takmicenje, ali stvarno preteraju sa skracivanjem zaletista cim neko skoci malo bolje .. Jebem ti ja koeficijent kapije, qrac-palac .. Kudelka me odusevio, a za Morgija mi bas drago da je dosao da pobede i na letaonici .. Ali, Morasi 1. serija 206 , druga 133 .... $JS}| $#^%RT

          Comment


          • Re: Ski skokovi

            Ma skracenje zaletista i koeficient vetra i kapije je totlani promasaj. *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY- Jbt. decko je mozda usao u formu pa skocio 206 m a oni odmah skracuju zaletiste #%d* #%d* #%d* Pa jer je ovo letaonica ili ne? fghj48d fghj48d
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: Ski skokovi

              U petak i subotu se odrzavaju takmicenja u Japanskom Saporou,prosle godine je tu Morgi odneo pobedu,i Aman cini mi se.U Saporo ne dolaze najbolji skakaci,i to je prilika za losije skakace da osvoje koji bud.Prosle sezone Wank je bio 2. a sada ga nema nigde.Morgi ce doci ja mislim taman da odmakne jos koji bod Amanu i Kefleru.
              Takmicenje pocinje u petak i subotu u 9:00 ujutru,prenos u petak na ES2 a u subotu na ES. @(*6sd$%

              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: Ski skokovi

                U Saporou prvi put u karijeri trijumfovao je Severin Freund Nemacki skakac.Iza njega na postolju su se nasli Tomas Morgenstern i Adam Malis...Aman i Kefler su podbacili i zbog toga se prednost Morgija u Svetskom kupu jos vise povecala u odnosu na njih...


                Naredno takmicenje je u Zakopanu 21.01.2011. @(*6sd$%
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Ski skokovi

                  U Zakopanu je pobedio Adam Malis posle 2.5 godine.Svaka cast Adame "POLJSKI ORLE" pred domacom publikom svaka cast &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J


                  Pobedio je ispred Keflera dok je 3. bio Severin Freund.Aman je zavrsio 4. dok je Morgenstern 5.








                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Ski skokovi

                    [quote author=bice link=topic=398.msg233800#msg233800 date=1295636512]
                    U Zakopanu je pobedio Adam Malis posle 2.5 godine.Svaka cast Adame "POLJSKI ORLE" pred domacom publikom svaka cast &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J


                    Pobedio je ispred Keflera dok je 3. bio Severin Freund.Aman je zavrsio 4. dok je Morgenstern 5.
                    [/quote]
                    Majstor je majstor i nakon velike suse,pobjeda &8@^J
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Re: Ski skokovi

                      Juce je Aman pobedio ispred Morgija i Hildea a evo sada se upravo skace u Zakopanama. &amp;+I}\
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Ski skokovi

                        Kamil Stoch Poljak pobedio je prvi put u svojoj karijeri pred domacom publikom ispred Hildea i Urmana,Aman je bio 4 dok je Morgi posle ocajnog prvog skoka(18 bio) zavrsio na 7. mestu.


                        U prvoj seriji je Adam Malis pao i odvezen u bolnicu ali ipak nije ustanovljena povreda vec male ogrebotine po licu &amp;+I}\
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: Ski skokovi

                          Ja se jos zajebavao posle prve serije kao &quot;zamisli sad proglase konacne rezultate i Kamil pobedi&quot;, kad ono i u drugoj skocio super !! $#^%RT Svaka mu cast !!

                          Comment


                          • Re: Ski skokovi

                            Evo i ja da vam se prikljucim inace navijam za tomasa morgensterna +*@WT*48* %QWT&amp;W U zakopanu tek peti ali nema veze bice bolje ovaj vikend!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Ski skokovi

                              Bice, bice, bice nego sta ce !!! Posto je Wulfi van forme, i ja sam za Morgija ..

                              Comment


                              • Re: Ski skokovi

                                Ja mislim da se morgi zeznuo jer je skocio ranije,dosta njih je isto pozurilo pre svog reda trebao je da saceka %QWT&amp;W
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X