Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ski skokovi

    Moram da priznam da ako nesto valja na sk onda su to ski-skokovi,posebno onaj komentator sa malo bosanskim naglaskom %QWT&W

    Mogli bismo da napravimo anketu neku mozda,ko osvaja Kusamo ili tako nesto? (%fsd%&j
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Odg: ski skokovi

      @ Dacha - Ski skokovi na SK ?!?

      Comment


      • Odg: ski skokovi

        Ma, lapsus, gde ce SK da prenosi ski skokove, to ce uci u termin ATP 250 turnirima. $%&5@$A
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Odg: ski skokovi

          Oprostite ovo se odnosilo na ES I#^@8

          Ali kazem to je jedino sto mi se svidja na ES od prenosa %QWT&W

          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Odg: ski skokovi

            [quote author=T-Mac link=topic=398.msg203375#msg203375 date=1290616259]
            Ma, lapsus, gde ce SK da prenosi ski skokove, to ce uci u termin ATP 250 turnirima. $%&5@$A
            [/quote]

            A to bi bilo extra , samo izgleda da su se u SK-u zaljubili u tenis $#^%RT

            Comment


            • Odg: ski skokovi

              [quote author=caniggia7 link=topic=398.msg197299#msg197299 date=1289847308]
              Evo tema je otvorena. @(*6sd$%

              Dacho koliko vidim ti bas pratis sve sportove izuzev trkanja.Ti i ja smo izgleda izuzeci u nasim generacijama posto ostali ili prate samo 1-2 sporta ili ne prate uopste,ili govore da prate a ustvari jedan mec nisu ko svet odgledali.Svi su zaludjeni kompom.Neka,to ti valja.
              [/quote]I ja pratim dosta nego me mrzzziii da pisem,ozbiljno.
              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

              Comment


              • Odg: ski skokovi

                Bilo je par poteza jako cudnih,i na korist i na stetu tenisa u prethodnih par nedelja,ali necemo o tome ipak je ovo tema o ski skokovima

                Simi sad zeli da osvoji nesto u ekipnoj konkurenciji,kao jedini neostvareni cilj *#AI&D
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Odg: ski skokovi

                  Tesko ce Simi u ekipnoj nema dobrih pored sebe &+I}\

                  Comment


                  • Odg: ski skokovi

                    [quote author=MLADOSTLE link=topic=398.msg203388#msg203388 date=1290616759]
                    [quote author=caniggia7 link=topic=398.msg197299#msg197299 date=1289847308]
                    Evo tema je otvorena. @(*6sd$%

                    Dacho koliko vidim ti bas pratis sve sportove izuzev trkanja.Ti i ja smo izgleda izuzeci u nasim generacijama posto ostali ili prate samo 1-2 sporta ili ne prate uopste,ili govore da prate a ustvari jedan mec nisu ko svet odgledali.Svi su zaludjeni kompom.Neka,to ti valja.
                    [/quote]I ja pratim dosta nego me mrzzziii da pisem,ozbiljno.
                    [/quote]

                    Ma pisi bre ...

                    Zabavljacemo se cele zime

                    Comment


                    • Odg: ski skokovi

                      E da ona jkomentator na ES je odlican.Kada je na OI u Vakuveru rekao "Aman,Aman,Aman..I ode covek..." &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] KRALJ!!! +*@WT*48*
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: ski skokovi

                        I na koga tipujete da ce osvojiti Kusamo?? $#^%RT
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odg: ski skokovi

                          Malysz ili Aman &+I}\
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: ski skokovi

                            Morgenstern ili Malis @(*6sd$%
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Odg: ski skokovi

                              Gregor Schlierenzauer
                              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                              Comment


                              • Odg: Ski skokovi

                                Najinteresantnije je kada Austrijanci ne osvoje &*#GI(]

                                Ali stvarno su ipak oni najjači u ovom sportu &+I}\
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X