Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ski skokovi

    Mislim da nema,otvori temu @(*6sd$%
    Ja sam volio i Herminatora,a iako nesto ne volim Milera puno zelio sam da dodje do olimpijskog zlata,zasluzio ga je &+I}\
    sigpic

    Comment


    • Odg: ski skokovi

      Ja sam zaludjenik sto se skokova tiche,volim i skijanje ali u manjoj meri.Naravno volim Bode Milera
      Sto se tice skokova volim Amana,Morgija,Keflera i Poljskog orla.Mrzim Ahonena,slilenzauera,Loitzla.Nadam se uzbudljivoj sezoni,nadam se da ovi mladi poljaci mogu dosta *#AI&D
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Odg: ski skokovi

        Evo tema je otvorena. @(*6sd$%

        Dacho koliko vidim ti bas pratis sve sportove izuzev trkanja.Ti i ja smo izgleda izuzeci u nasim generacijama posto ostali ili prate samo 1-2 sporta ili ne prate uopste,ili govore da prate a ustvari jedan mec nisu ko svet odgledali.Svi su zaludjeni kompom.Neka,to ti valja.
        sigpic

        Comment


        • Odg: ski skokovi

          Naravno,pratim sve i trudim se da ispratim,mada nije lako.Najvise naravno tenis,onda fudbal,kosarku,ski skokove,gledam i ostalo ali ovo je ipak najzastupljenije na tv-u.I trkanje sam gledao pre,F1 ali me to vise ne privlaci,Moto gp sam takodje gledao i navijam za Stonera.Sto se ski skokova tiche ja mislim da ce Aman dominirati i ove godine
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Odg: ski skokovi

            Ima Simmy da prca sve redom i ove sezone. #&^4A
            Kako je samo prosle dominirao, pa niko nije mogao ni da mu pridje. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
            Posle njega volim sve Norvezane (ne znam zasto, ali za njih navijam u svim zimskim sportovima), a omiljeni skakac generalno mi je Roar Ljoekelsoey. Jos od Norvezana Romoeren, Ingebrigtsen, Hilde, Jacobsen, itd itd.

            Sto se tice skijanja, stvarno slabije pratim zadnjih par godina, kad se jbg vozi rano ujutro vikendom, a ne sanse da ustajem zbog toga. $#^%RT
            Stefan Eberharter i Bode najveci kraljevi. l5'%9
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: ski skokovi

              Ljudi vi ne znate koji sam ja zaludjenik za ski skokove &d$7

              Malis "Poljski orao" uz Morgensterna su mi omiljeni skakaci.Jedva cekam da pocen sezona $#^%RT
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: ski skokovi

                Vidimo bice,ti i ja smo ovde najveci zaludjenici $#^%RT i obojica volimo Malisa i Morgija.Stim sto je meni na prvom mestu veeeeliki

                SIMON AMMAN *%54a

                editusane pratis li ti ski skokove??Nedostaju nam tvoji postovi u ovoj temi
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Odg: ski skokovi

                  Ih, ne pratim to, ali mozda i krenem. Sto vam nedostaju moji postovi?

                  Comment


                  • Odg: ski skokovi

                    [quote author=-dacha- link=topic=398.msg197370#msg197370 date=1289850287]
                    Vidimo bice,ti i ja smo ovde najveci zaludjenici $#^%RT i obojica volimo Malisa i Morgija.Stim sto je meni na prvom mestu veeeeliki

                    SIMON AMMAN *%54a

                    editusane pratis li ti ski skokove??Nedostaju nam tvoji postovi u ovoj temi
                    [/quote]
                    Pa ja nisam zaludjenik bas ali dosta dobro poznajem ovaj sport.Ja sam zaludjenik za MotoGP,a sto se Dusana tice pa moze jedna tema na ovom forumu da bude i bez njega. $%&5@$A
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: ski skokovi

                      Mnogo volim ski skokove.Kako sam se nervirao na ZOI u Vankuveru kada je Malis 2 puta uzeo srebro //h*svb Ali cak je rekao da nece vise skakati i onda je usao u formu.Ajmo Orle leti visoko kao nekada $8#a

                      P.S.Treba da neko napravi smajlije za skokove $#^%RT
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: ski skokovi

                        [quote author=bice link=topic=398.msg197380#msg197380 date=1289850551]
                        Mnogo volim ski skokove.Kako sam se nervirao na ZOI u Vankuveru kada je Malis 2 puta uzeo srebro //h*svb Ali cak je rekao da nece vise skakati i onda je usao u formu.Ajmo Orle leti visoko kao nekada $8#a

                        P.S.Treba da neko napravi smajlije za skokove $#^%RT
                        [/quote]
                        Volim njega,ali najvise Schlirija,mada sto se mene tice jedan je Janne Ahonen.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: ski skokovi

                          Samo jedan moze biti Martin Helvart i Sven Hanavald $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                          Dusane moras poceti da pratis ovo pod hitno,inache te ne smatramo za pravog poznavaoca sporta
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Odg: ski skokovi

                            Tako je.Hanavald je bio veliki skakac. &8@^J
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: ski skokovi

                              bice evo ti smajli za ski skokove.

                              Comment


                              • Odg: ski skokovi

                                bice novogodisnji smajlici,videcemo sta ce gold da ubaci *#AI&D
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X