Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predolimpijska i olimpijska dešavanja, vesti i turniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Mnogo je takticki jaci od maloga. Nije slucajno sto ne igra. Izgubio je dve titule Zvezdi nekim odlukama za koje bih ga ja a kamoli trener isterao iz ekipe. Ima problem znacajan da resi kontru. Uvek izmislja dize neku polumax na primaca ili pajp. Pa onda idealan prijem ne digne prvi tempo i tako te stvari koje te u pionirima nauce. Tesko ce on ikad da bude prvi tehnicar, dolazi mali Aleksa Brdjovic koji je ono world class talenat plus Jovovic koji je mnogo jaci tehnicar od obojice ali nazalost ima veliki problem sa visinom i po svemu sudeci nece postati svetski igrac samo iz tog razloga.

    Comment


    • #92
      Originally posted by T-Mac View Post
      Po meni je mali Mitic vec bolji od Petkovica. Gledao sam bas protiv Kube u Rusiji cini mi se, koliko je puta zaklao igrace na krajevima, mislim da bih ja bolje dizao lopte.
      Slazem se, ni malo me nije odusevio Petkovic. Mislim da je Mitic bolja opcija. I Atanasijevic bi mogao da se ukljuci u trku za 1. korektora, mada i dalje Starovic tu ima prednost cini mi se. Svejedno, postave mi zvuci vrlo dobro, nadam se makar jednoj medalji.

      Comment


      • #93
        O poziciji korektora tek ne treba diskutovati. Bato je sjajan lik i odlican igrac ali je limitiran. Starovic nema limit. On moze da bude najbolji igrac na svetu, Atanasijevic ne moze da bude najbolji igrac u reprezentaciji.

        Comment


        • #94
          Slazem se da Vlada Petkovic nije neki vrhunski tehnicar, ali kako je covek dizao lopte na kvalifikacionom turniru u Japanu to nije normalno...bio je uz Nikolu Kovacevica najbolji igras Srbije i sigurno najvise zasluzan za onakav rasplet. Covek kad je skoncentrisan i u formi zaista ume da odusevi, tako da verujem da ako Petkovic ponovi igru iz Japana nema nama brige na poziciji tehnicara
          sigpic

          Comment


          • #95
            Srpski plivač Caba Siladji izborio je ucesce na Olimpijskim igrama u Londonu, pa je on 114. clan srpskog olimpijskog tima. Kao sto smo se i nadali, FINA je nasem plivacu uputila naknadni poziv bas kao i Miroslavi tako da je nas plivacki tim dobio sedmog clana u Londonu.

            Ova cifra od 114 je zaista premasila sva moja ocekivanja
            sigpic

            Comment


            • #96
              Originally posted by Heartbreak View Post
              Slazem se da Vlada Petkovic nije neki vrhunski tehnicar, ali kako je covek dizao lopte na kvalifikacionom turniru u Japanu to nije normalno...bio je uz Nikolu Kovacevica najbolji igras Srbije i sigurno najvise zasluzan za onakav rasplet. Covek kad je skoncentrisan i u formi zaista ume da odusevi, tako da verujem da ako Petkovic ponovi igru iz Japana nema nama brige na poziciji tehnicara
              Moze da odusevi samo ako naspram sebe ima ekipu koja lose brani napad iz cetvorke i ekipu koja ima donekle tanku igru u polju jer on dize brze polumax lopte na cetvorku u 60% situacija i sad imas Brazil koji taj napad brani najbolje na svetu, ostave ti paralelu da otpucas ako si majstor ako nisi kao sto Nikola Kovacevic i Nikic nisu onda zazmuris i udaris jako po prstima bloka i nadas se najboljem a protiv njih obicno ne dobijes to najbolje. On je to prepisao od Nikole sto je malo glupo jer je Nikola pod 1 najbolji odbojkas svih vremena i ne moze jedan Vlado Petkovic da radi to sto on radi a pod dva Nikola je to poceo da igra sa najdmonantnijim primackim parom do tada na svetu a ne mozes igrati isto kada na primackoj dijagonali imas Kviska i Vanju naspram Nikica i Nikole Kovacevica jos tragicnije ako ti mesto Nikica igra Boki Janic koji ima muda kao pauk i koji nije dva puta u zivotu rizikovao. Trebalo je Vlado druge stvari da pokupi od Nikole trebalo je da pokupi mentalitet vodje koji tehnicar mora da ima, to je pozicija jednako vazna kvoterbeku u americkom fudbalu. Vazan je kao svi ostali zajedno, ako on ne igra dzabe ti sve tako da on mora da bude vodja a Vlado to nije, trebalo je da pokupi igru u polju koju Nikola i dan danas ima perfektnu bolju od vecine primaca a kamoli tehnicara, trebalo je da pokupi servis koji Nikola ima i te stvari kojima je mogao da ga nauci a ne da se uhvati i da prepise najtezu od svih.

              Comment


              • #97
                Ovo je super za Čabu. Šteta što Iva ili Štefanek nisu obezbjedili OI pa bi imali 115, mada i ovo je odlično...
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • #98
                  Химна ОИ:



                  Одличан видео.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Српски Олимпијски тим бројнији је за још једног члана. Пливач Чаба Силађи захваљујући резултату од 1:01,56 минута изборио је место на Олимпијским играма у Лондону у дисциплини 100 метара прсно.

                    Чаба Силађи је до пласмана у тим за Лондон дошао захваљујући времену од 1:01,56 минута, а тај резултат је остварио прошле године на Светском првенству у Шангају.

                    Силађи је 114. члан српског олимпијског тима и седми члан пливачког тима, после Милорада Чавића, Иван Ленђера, Ђорђа Марковића, Велимира Стјепановића, Нађе Хигл и Мирославе Најдановски.

                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Uros94 View Post
                      Српски Олимпијски тим бројнији је за још једног члана. Пливач Чаба Силађи захваљујући резултату од 1:01,56 минута изборио је место на Олимпијским играма у Лондону у дисциплини 100 метара прсно.

                      Чаба Силађи је до пласмана у тим за Лондон дошао захваљујући времену од 1:01,56 минута, а тај резултат је остварио прошле године на Светском првенству у Шангају.

                      Силађи је 114. члан српског олимпијског тима и седми члан пливачког тима, после Милорада Чавића, Иван Ленђера, Ђорђа Марковића, Велимира Стјепановића, Нађе Хигл и Мирославе Најдановски.

                      Originally posted by Heartbreak View Post
                      Srpski plivač Caba Siladji izborio je ucesce na Olimpijskim igrama u Londonu, pa je on 114. clan srpskog olimpijskog tima. Kao sto smo se i nadali, FINA je nasem plivacu uputila naknadni poziv bas kao i Miroslavi tako da je nas plivacki tim dobio sedmog clana u Londonu.

                      Ova cifra od 114 je zaista premasila sva moja ocekivanja

                      Hello

                      Comment


                      • Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Radovan Siljevski 115. clan naseg tima u Londonu Nakjon sto je juce stigao poziv za Cabu, danas je i Radovan zvanicno izborio mesto na OI. Ovo je izuzetno bitno jer ce verovatno Radovan biti u sastavu stafete 4x100 slobodno, sobzirom da ima bolji rezultat od Markovica na toj deonici Cavic-Lendjer-Stjepanovic-Siljevski ovako bi trebalo da izgleda prva nasa stafeta na OI
                          sigpic

                          Comment


                          • Drago mi je da smo došli do 115. Ovo bi trebalo biti i konačan broj. Nadam se da će neko iznenada dobiti poziv, a po meni je tu najbliža Iva Obradović koja je prva ispod crte...
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                            Comment


                            • Originally posted by deki94 View Post
                              Drago mi je da smo došli do 115. Ovo bi trebalo biti i konačan broj. Nadam se da će neko iznenada dobiti poziv, a po meni je tu najbliža Iva Obradović koja je prva ispod crte...
                              Pa jel se i u veslanju dodeljuju pozivnice???
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa ako neko odustane, ona će dobiiti poziv...

                                Inače koliko medalja očekujete da će osvojiti zemlje iz ex-yu?
                                Po meni Srbija 5-6 (Nole i neki od dublova, vaterpolisti, 2 medalje od strelaca, Čavić i neka nas neko iznenadi). Što se Hrvatske tiče otprilike isti broj, ono što im je sigurno su dvije medalje (Sandra Perković i četverac u veslanju). Za Slovence ne znam, ali oni uvjek osvoje 3-4 medalje. Crnnogorci možda dvije (vaterpolo i rukomet), dok BiH i Makedonija teško da mogu do medalje..
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                                Comment

                                Working...
                                X