Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predolimpijska i olimpijska dešavanja, vesti i turniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na pocetku trke je dozvoljen samo jedan odbacaj pre
    nego sto izronis na povrsinu i pocnes da plivas, a
    on je napravio tri, sto je svakako protiv pravila.

    Ipak, FINA ne uzima u obzir ono sto se desava ispod
    vode zbog, kako kazu, nemogucnost da pokriju sve
    plivace istovremeno.

    Da bi ljudima bilo jasnije, ovde postoji i snimak, pa se
    sami uverite da je covek nedvosmisleno prekrsio pravila.

    http://wwos.ninemsn.com.au/article.aspx?id=8510161
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Jusein Bolt je još jednom otrčao u istoriju atletike pobedivši u finalu Olimpijskih igara u Londonu, no ta finalna trka na 100 metara u kojoj je Jamajčanin trijumfovao rezultatom 9,63 sekunde mogla je da otpočne velikim skandalom.

      Trenutak pre pucnja koji je označio početak završne borbe za medalju, sa tribina je doletela - prazna staklena flaša!



      Policija je posle trke potvrdila da je lišila slobode gledaoca koji je flašu bacio ka finalistima trke na 100 metara, no on se po svoj prilici nije lepo proveo ni pre hapšenja.

      Kako je navela osvajačica bronzane medalje u džudou, 32-godišnja Holanđanka Edit Boš, vinovnika ovog incidenta lično je "prevaspitala" na tribinama.

      "Pijani gledalac je, pored mene, bacio flašu na stazu! Pretukla sam ga! Neverovatno! Ljuta sam zbog tog nepoštovanja... A i propustila sam finale na 100 metara!", napisala je 183 cm visoka Boš na Tviteru.+

      Ubila ga "ko Nemca"
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Španija dosad na OI ima samo 3 medalje ( 2 srebrne i 1 bronzanu)..

        Ex-yu:
        30. Slovenija 4 (1-Z, 1-S, 2-B)
        31. Hrvatska 2 (1-Z, 1-S)
        44. Srbija 2 (1-S, 1-B)
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • Madjari vec broje 8, kao i Rumuni.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Al zato Kazahstan 6 medalja od toga svih 6 su zlatne medalje, dok jedni Rusi imaju 4 zlata a Australija 1 zlato

            Comment


            • Zato Kazahstan dominira...Rusi imaju 6 puta više medalja, a opet su iza njih...
              a gle Japana 2-12-13...Australija 1-12-7...
              Danci su iznenadjuće dobri sa 8...Madjari su isto odlični sa 8...
              Belorusija 7...
              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

              Comment


              • Turska nema medalju
                sigpic

                Comment


                • Zanimljivo je da Kazahstan ima gotovo identican broj takmicara kao i Srbija.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Španci su prekucali, dođu sa 283 takmičara i uzmu 2 srebra i 1 bronzu

                    Comment


                    • Kazahstan je skoro sve pokupio u dizanju tegova

                      Spanci ce ostati bez medalje u hokeju na travi, vec su ostali bez fudbala, ostaje im rukomet, vaterpolo i kosarka da urade nesto, mada su veliko razocarenje svakako.
                      sigpic

                      Comment


                      • ovaj ceo podforum nije mogao da se vidi ako nisi ulogovan jel da?
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Da, smisljeno napravljeno zbog informacija oko live stream-a
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Da, smisljeno napravljeno zbog informacija oko live stream-a
                            ja ulazio par puta kao gost - sta je novo - 5 postova u prethodnih 5 sati, i tako svaki put, ja reko forum umro
                            al onda sam izvalio ovaj forum i da se filuje samo broj postova, pa sam pretpostavio o cemu se radi
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              ja ulazio par puta kao gost - sta je novo - 5 postova u prethodnih 5 sati, i tako svaki put, ja reko forum umro
                              al onda sam izvalio ovaj forum i da se filuje samo broj postova, pa sam pretpostavio o cemu se radi
                              Hakeri su svuda oko nas.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X