Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predolimpijska i olimpijska dešavanja, vesti i turniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozbiljno, neka je zapale vise, da idem da spavam
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Vec je sad preuzeo, najveci im sportista, mislio sam da ce na kraju on sigurno da bude
      sigpic

      Comment




      • El Pais ispratio Srbiju kako dolikuje.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • hahahahaha nece Redgrejv biti na kraju. Tako je brukajte se geaci, nastavite kako ste i otvorili

          Comment


          • Stvarno bruka jbt, pa on je ubjedljivo najvece sto imaju
            sigpic

            Comment


            • Mozda Seb Coe?
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • jos malo nasih:

                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • i PINK FLOYD ou jea!
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • i onda hey jude!

                    muzicki im niko nije ni do kolena.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Originally posted by apacrow View Post
                      i onda hey jude!

                      muzicki im niko nije ni do kolena.
                      vlatko i tocak da raznesu ovu livadu u p'o dana i p'o noci <3

                      Comment


                      • Tužni Čaba gleda iz sela... vala ujutru poraniti i takmičiti se.. 100 m prsno.

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Očekivao sam nekako više od ove ceremonije. Peking je po meni ubedljivo najbolji čak su i Atina i Sidnej bile bolje od ovog večeras. Jeste da su se kinezi oslanjali na pirotehniku ali smo upoznali njihovu kulturu, tradiciju, pismo, dok sam ovde gledao tinejdžere kako se muvaju, a Britanija zaista ima što šta da pokaže.

                          Ono paljenje baklje haos, jos ga nabudžiše na sred terena...to će čini mi se da se pomera odatle, moraju atletičari da se takmiče, a to nasadili po sred stadiona hahahahhaa
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Heartbreak View Post
                            Ono paljenje baklje haos, jos ga nabudžiše na sred terena...to će čini mi se da se pomera odatle, moraju atletičari da se takmiče, a to nasadili po sred stadiona hahahahhaa
                            Gary Lineker koji je vodio na BBC-ju, kaze na kraju:
                            i svi koji se brinu,... da, plamen ce biti pomeren sa sredine terena
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by apacrow View Post
                              Gary Lineker koji je vodio na BBC-ju, kaze na kraju:
                              i svi koji se brinu,... da, plamen ce biti pomeren sa sredine terena
                              E sad mi je lakse, taman sam pomislio da će neka bacačica diska da ga ugasi
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X