Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predolimpijska i olimpijska dešavanja, vesti i turniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Хахаха, ти Северни... увек с' њима комедија.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment





    • Olimpijski tim Bosne i Hercegovine jutros na aerodromu Nikola Tesla. 6 takmicara. Amel Mekic, dzudo, za medalju.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by edohz View Post
        http://livefootball.ws/
        Muški dio turnira, HD rezolucija, potreban SOP ili VCL
        Ako nadjes nesto za tenis u HD rezoluciji, postavi ovdje.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • http://www.givova.it/

          Prejaka prva strana: Mi i Brescia

          oprema nam je katastrofa.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment




          • Suzana Ćebić i Zorana Arunović
            Last edited by miloolja; 25-07-12, 23:16.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post


              Suzana Ćebić i Zorana Arunović
              Sunce ti jebem
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • ja sam hteo svasta da napisem, ali sva sreca pa
                autocenzura jos uvek radi posao
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Veceras se podigla Srpska zastava u selu :king:





                  sigpic

                  Comment


                  • Možda bi sa više respekta pisali da su svetska i evropska prvakinja stavile medalje.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • nije fora u respektu, nego dobro da se nisu popele na bojler pa se slikale,
                      i to kacile na internet. u danasnje doba, ljudi zaista nema nikakvih granica ukusa.

                      o tome se radi.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        nije fora u respektu, nego dobro da se nisu popele na bojler pa se slikale,
                        i to kacile na internet. u danasnje doba, ljudi zaista nema nikakvih granica ukusa.

                        o tome se radi.
                        To sam i ja bas hteo da kazem.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Ne vidim ništa ružno ni loše ovome, osim što nisu lepotice.
                          Ovo je casual varijanta, da vidimo da su obične, a nešto nisam primetila da komentarišete polugole, ali zgodne sportistkinje.
                          To je verovatno sa više ukusa.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ne vidim ništa ružno ni loše ovome, osim što nisu lepotice.
                            Ovo je casual varijanta, da vidimo da su obične, a nešto nisam primetila da komentarišete polugole, ali zgodne sportistkinje.
                            To je verovatno sa više ukusa.
                            Ko kaze da su ruzne? Meni je Zorana bombona, jos da okaci medalju oko vrata... bogami svasta bi bilo.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Evo, onda samo za tebe.. nema medalju, ali tu je i on.

                              Last edited by miloolja; 25-07-12, 23:14.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • e, fotke odakle god kacis imaju Expires Key, pa se cesto gube,
                                tacnije vecina ljudi ne moze da ih vidi, ili ih vide na ograniceno
                                vreme.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X