Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predolimpijska i olimpijska dešavanja, vesti i turniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Не капирам Деки зашто би ико ко није Босанац (а рођен у БиХ) требао да игра за њих. Ево Саша Старовић, Бранкица Михајловић на пример. Срби су, чисти. Зашто би играли за БиХ? И та Ивана Нинковић, колико видим, Српкиња је. Није ми јасно зашто игра за БиХ.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by deki94 View Post
      Gledaj, ne možeš biti zadovljan sa 6 predstavnika. Kada evo gore već spomenuta Kukova ostrva imaju osam takmičara, a Bosna se može podičiti time da ima isti broj predstavnika kao Avaganistan u kome rat traje već 10 godina . Srbija u London šalje 8 strelaca, Hrvatska 9 jedriličara, ti sportovi budimo iskreni nisu toliko popularni (mada postižu nevjerovatne rezultate)............
      Prvo mi padne na pamet novac, ali skontam da Srbija niti Hrvatska sad nisu nešto ispred nas po tom pitanju a ljudi se naosvajali medalja i medalja. O ovome se može raspravljati danima ali sve dok se u sport upliću faktori koji to nikako nebi smjeli ovo će nam se svake 4 godine dešavati. Bolje je o ovome i neraspravljati jer se onda možemo dataći škakljivih tema a tome nikako nije mjesto na jednom ovakvom forumu.

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        Не капирам Деки зашто би ико ко није Босанац (а рођен у БиХ) требао да игра за њих. Ево Саша Старовић, Бранкица Михајловић на пример. Срби су, чисти. Зашто би играли за БиХ? И та Ивана Нинковић, колико видим, Српкиња је. Није ми јасно зашто игра за БиХ.
        Rođeni su u Bosni, skoro svi oni su počeli trenirati u Bosni i možda ono glavno lakše im je upasti u reprezentaciju Bosne, nego u reprezentaciju Srbije ili Hrvatske. Brankica Mihajlović je igrala za Jedinstvo iz Brčkog i igrala je u mlađim selekcijama BiH, ali je djevojka vidjela da ima šansu da upadne u tim Srbije gdje su joj zagarantovana velika takmičenja svake godine, dok sa BiH to teško da bi imala. Da ne skrećem sa teme, ako ti u nekoj državi provedeš čitavo svoje djetinjstvo i u toj državi se afirmišeš kao čovjek i sportista, zašto ne bi igrao za tu državu, ali nažalost kao što kaže edhoz mnogo spoljnih faktora koji ne bi trebalo da se mješa u sport, nažalost se mješa i tu nastaje problem...
        Ja sam jedan od onih koji smatra da se politika u sport smije mješati samo da pomogne novčano, tj. da se obezbjede sredstva za bolji rad, a svako veće uplitanje dovodi do propasti sporta, a to se najbolje vidi u našem fudbalu..
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • Јебем ли га... не знам сад како је кад се родиш у другој држави, али ми је логично да ако сам Србин из Америке играм за Србију. Јебо млађе селекције и те глупости.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Preporučujem: http://www.guardian.co.uk/sport/inte...2-architecture

            Dobrodošli na olimpijske terene...
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

            Comment


            • Zanima me gdje cemo gledati tenis iz Londona.....nekoliko kanala ce prenositi sve sportove i poneki teniski mec ali nigdje ne vidim da planiraju cijeli dan tenis.....nadam se da ce biti strimovi

              Comment


              • Па само РТС1 и РТС2. Мада могли би да отворе и један за тенис канал...
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by deki94 View Post
                  Preporučujem: http://www.guardian.co.uk/sport/inte...2-architecture

                  Dobrodošli na olimpijske terene...
                  Ne znam sto se cimate oko toga, streaminga ima uvek i bice ih, pa kakve sve nebitne meceve mozete naci da gledate na internetu, za OI ce ih biti na pretek, relax ;)

                  Comment


                  • Hvala ...pretpostavljala sam za strimove ali nisam bila sigurna

                    Comment


                    • Jeste sad pored 30 sportova, posebno i za tenis da otvore...a strimova imas za 70% celendzera, a na OI ce bukvalno za svako takmicenje biti strimovi....
                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Originally posted by tipsy View Post
                        Zanima me gdje cemo gledati tenis iz Londona.....nekoliko kanala ce prenositi sve sportove i poneki teniski mec ali nigdje ne vidim da planiraju cijeli dan tenis.....nadam se da ce biti strimovi
                        Pored toliko fantasticnih, vrhunskih takmicenja ti hoces po ceo dan da gledas tenis. Nista se gore nikada sportu u ovoj drzavi nije desilo nego uspeh tenisera. Nikada nista u istoriji. Novak Djokovic dzelat srpskog sporta.

                        Comment


                        • Što se tiče gledanja sportova na OI najviše gledam naše sportiste, a poslije njih gledam najviše ove manje popularne sportove. Recimo prošlu Olimpijadu sam najviše gledao gimnastiku, a ove možda ću najviše gledati streljaštvo, taekvondo i veslanje /kajak. Kao što kaže LBJ gledati samo tenis pored 20 ostalih sportova je malo glupo, a što se tiče ovoga sa Noletom - on je to dobio svojim trudom i uspjehom. E sada on nije kriv što ga je narod u zvijezde stavio, ali vjeruj mi da su kojim slučajem naši fudbaleri uspješni kao on, o Noletu, tenisu, košarci i svi ostalim sportovima bi se pričalo veoma malo..
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Pored toliko fantasticnih, vrhunskih takmicenja ti hoces po ceo dan da gledas tenis. Nista se gore nikada sportu u ovoj drzavi nije desilo nego uspeh tenisera. Nikada nista u istoriji. Novak Djokovic dzelat srpskog sporta.
                            Preterao si i ti malo, ali ne razumem ljudi nalozeni na tenis a ima 100 drugih sportova .. Vise mi preko glave tenisa, kad pustim Sk samo Tenis...

                            Comment


                            • Немате појма колико сам се разбеснео када сам прочитао овај њен пост...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by deki94 View Post
                                Što se tiče gledanja sportova na OI najviše gledam naše sportiste, a poslije njih gledam najviše ove manje popularne sportove. Recimo prošlu Olimpijadu sam najviše gledao gimnastiku, a ove možda ću najviše gledati streljaštvo, taekvondo i veslanje /kajak. Kao što kaže LBJ gledati samo tenis pored 20 ostalih sportova je malo glupo, a što se tiče ovoga sa Noletom - on je to dobio svojim trudom i uspjehom. E sada on nije kriv što ga je narod u zvijezde stavio, ali vjeruj mi da su kojim slučajem naši fudbaleri uspješni kao on, o Noletu, tenisu, košarci i svi ostalim sportovima bi se pričalo veoma malo..
                                Vaterpolisti su najbolji na svetu. Odbojkasi prvaci Evrope. Rukometasi igrali finale EP. O cemu ti pricas, uspeh tenisa traje tako mizerno kratko u odnosu na ostale sportove da je to smesno. Mrtvi tenis. Nikada individualni sport ne moze biti ni izbliza kompletan, zanimljiv ni vredan kao ekipni. Aristokratska glupost u kojoj uziva ustogljena burzoazija.

                                Comment

                                Working...
                                X