Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP finale u Valensiji

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kejsi Stoner je najveći vozač današnjice!Dok je bio u Dukatiju,svi su govorili da jedino on zna da vozi to čudo tehnoke.Od Hejdena je redovno bio brži od 1do 2sek.Kada više nije tamo Dukati nevalja i ima problema.Kako je preko noći propao Dukati i kako je nestalo to čudo tehnike.Vale uopšte nije brži od Hejdena,a ako i jeste,mhogo manje nego Kejsi.Pedrosa je godinama u Hondi i nište nije uradio.Stoner je prvi put seo na Hondu i odmah je počeo da dominira,Bio je najbrži na predsezonskim testiranjima i na prvoj trci je dominirao.Odmah sam znao da će ponovo biti čampion.U prvoj sezoni,u novoj ekipi,na drugačijem motociklu,je očigledno brži od Danija koji je u toj ekipi godinama.Ako je nešto jasno,Kejsi je jasan!

    Comment


    • #77
      mislim da si ti nebojsa dovoljno strucan za tako nestoodlicna ideja
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #78
        Originally posted by hoodey View Post
        Kejsi Stoner je najveći vozač današnjice!Dok je bio u Dukatiju,svi su govorili da jedino on zna da vozi to čudo tehnoke.Od Hejdena je redovno bio brži od 1do 2sek.Kada više nije tamo Dukati nevalja i ima problema.Kako je preko noći propao Dukati i kako je nestalo to čudo tehnike.Vale uopšte nije brži od Hejdena,a ako i jeste,mhogo manje nego Kejsi.Pedrosa je godinama u Hondi i nište nije uradio.Stoner je prvi put seo na Hondu i odmah je počeo da dominira,Bio je najbrži na predsezonskim testiranjima i na prvoj trci je dominirao.Odmah sam znao da će ponovo biti čampion.U prvoj sezoni,u novoj ekipi,na drugačijem motociklu,je očigledno brži od Danija koji je u toj ekipi godinama.Ako je nešto jasno,Kejsi je jasan!
        Iskreno se nadam da se salish
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #79
          Originally posted by L. Lawliet View Post
          Iskreno se nadam da se salish
          Oprostite mu, nov je
          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

          Comment


          • #80
            ajde nemojte ga bas tako stresirati,nov je

            a sa druge strane ne bih voleo ni da mu konstruktivno objasnjavate,jer se onda ulazi u onu subjektivnu formu i razvlaci se na 300 strana prica...
            hajde da zaboravimo ovo
            "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

            "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

            sigpic

            Comment


            • #81
              eo mog prijedloga:kao sto je bilo prosle zime da se tema nazove "Winter Testing" i da uvod bude o buducnosti a ne o proslosti,da se u uvodu spomene tih novih 8 CRT timova o planovima fabrickih timova,o Dorninim promjenama pravila,o tome ko ce zamjeniti Marca,o svemu onom sto nam donose hiljadarke i 2012-a godina ili ti ga naredna sezona MotoGP-a....naravno da se sve ovo samo nagovijesti a ne da se izbaci sastav kilometarski dug,znaci UVOD.
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • #82
                Originally posted by mirzacale View Post
                eo mog prijedloga:kao sto je bilo prosle zime da se tema nazove "Winter Testing" i da uvod bude o buducnosti a ne o proslosti,da se u uvodu spomene tih novih 8 CRT timova o planovima fabrickih timova,o Dorninim promjenama pravila,o tome ko ce zamjeniti Marca,o svemu onom sto nam donose hiljadarke i 2012-a godina ili ti ga naredna sezona MotoGP-a....naravno da se sve ovo samo nagovijesti a ne da se izbaci sastav kilometarski dug,znaci UVOD.
                Slazem se sa vecinom, samo je mozda konstruktivniji naziv teme ,,Sezona 2012 - turiranje`` Nista onda, sutra prepodne cu ja pokusati to da raspetljam koliko god je moguce, pa cemo posle kroz diskusiju da sve obogatimo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Iceman View Post
                  hahaha stoner pobedio za 0.015

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by YAMAHAY View Post
                    jel zna neko ovde koliko sam ja poludeo kad sam video za koliko ga je pobedio stoner???

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                      jel zna neko ovde koliko sam ja poludeo kad sam video za koliko ga je pobedio stoner???
                      15 milisekundi do ludila?Stvarno epska pobeda.Ne zna se šta je bilo bolje od Stonera te nedelje.Da li to što je imao pol-poziciju sa razlikom preko sekunde ili ova pobeda u poslednjim metrima.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        mada opet i spies je slabo izasao iz poslednje krivine ali opet koliko je honda bila jaka prosle godine....

                        Comment

                        Working...
                        X