Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP finale u Valensiji

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ispade zarkoa nadala sam se nekom cudu do poslednjeg trenutka..da je moglo gore da se zavrsi....ma i nije moglo,sezona za zaborav
    ali bar je vanjica uzivao dok je kamera pratila paris hiltoni znam ko je danas najvise zavidio malom vinjalesu
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #47
      Nisam plakao zbog sporta skoro 10 godina, i sada sam se rasplakao 2 puta za 3 sata.
      Hvala Mikele!!!
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        ... tek izjava na konferenciji za stampu ... Brava Mikele
        Hvala SIC za sve !!!

        Comment


        • #49
          gledam ova dva honda ludaka i ne verujem sta rade

          smirio ih spiz
          Last edited by denia_el; 06-11-11, 13:41. Reason: i naravno spiz;)
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #50
            Ben
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #51
              a ovaj stoner bas sve mora da upropasti
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #52
                hahaha stoner pobedio za 0.015
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #53
                  Stoneru svaka cast, ali ovu trku mu je osvojila Honda. Naravno to joj ne umanjuje vrednost, samo treba napomenuti. Spiz je kraljina, steta da onako ispusti pobedu. Dovi odlican, podijum za kraj. Pedrosa pokazao zasto ce tesko biti sampion. Steta za Abrahama, bio je na pola kruga od cetvrtog mesta.

                  I za kraj, pozdrav od Lorisa, mnogo ce faliti Moto GPu, sjajan lik
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by denia_el View Post
                    a ovaj stoner bas sve mora da upropasti
                    ..nije upropastio stoner,vec yamaha..kao i cele sezone..na kraju to je nebitno..bitno je da se spustila konacno zastava na ovu totalno glupu sezonu u MGp-ju,sa svim odustajanjima,mukama,padovima koji su imali vecina vozaca i timova,totalnu nezanimljivost tokom veceg dela sezone,i ono na kraju ono sto je najzalosnije,izgubljen je jedan mladi zivot koji se nicim ne moze nadoknaditi..cak sta vise,izgubio je i sam Gp,jer je to bio veliki vozac i zvezda u usponu,koji je mogao sledece godine(i ne samo sledece) da se ravnopravno nosi sa novim sampionom..nazalost,tragedije su deo ovog sporta,i bice ih i ubuduce,samo se svi nadamo da do njih ipak nece doci..bojim se da ce i sledeca sezona liciti na ovu,bez obzira na promene koje slede..posle svih sezona do sada koje sam pratio,na kraju mi je bilo nekako krivo sto se zavrsavaju,ali za ovu,mi je bas drago sto se zavrsila..kazem opet,nazalost svih zaljubljenika u ovaj sport,sto smo sa njom izgubili i Simoncelija..
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      e dajte link kad svi voze zajedno ja sam samo cekao da spies izvuce pistolj i ubije stonera Stoner kao da spavao poslednjih par krugova i onda sa wall-a poruka,budi se konju pada kisa I dok se rasani covek haos trka . Jedva cekam Brno pa da idemo,da upoznam neke od vas. Za sad imam 100 evra jes da ne menjam carape i donji ves al moto gp je moto gp

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Losmi88 View Post
                        e dajte link kad svi voze zajedno ja sam samo cekao da spies izvuce pistolj i ubije stonera Stoner kao da spavao poslednjih par krugova i onda sa wall-a poruka,budi se konju pada kisa I dok se rasani covek haos trka . Jedva cekam Brno pa da idemo,da upoznam neke od vas. Za sad imam 100 evra jes da ne menjam carape i donji ves al moto gp je moto gp
                        Jos toliko i Brno je zagarantovan
                        125ice me malo razocarale zbog pada Zarka, ali realno nije ni imao sansu protiv Terola. Da se nada da Terol bude 12 i gore, nema sanse.
                        Moto2 fantazija sto se tice Gresini tima, jos kakve emocije na kraju....Fantasticno.
                        MotoGP, konacno da do samog kraja ne znamo ko ce pobediti. Mada da nije pocela kisa da pada intenzivnije, nista zanimljivo ne bismo ni videli.

                        Jutarnji krug je odlicno osmisljen, mada sam vise ocekivao. Nadao sam se nekoj malo boljoj koordinaciji, ali na kraju je ok ispalo.
                        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                        Comment


                        • #57
                          Meni je zao mog Pedrose Valentina da ne spominjem Bitno da je Alvaro namestio siskice

                          Comment


                          • #58
                            ahaaaaaa http://www.motogp.com/en/videos/2011...rco+Simoncelli

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Losmi88 View Post
                              e dajte link kad svi voze zajedno ja sam samo cekao da spies izvuce pistolj i ubije stonera Stoner kao da spavao poslednjih par krugova i onda sa wall-a poruka,budi se konju pada kisa I dok se rasani covek haos trka . Jedva cekam Brno pa da idemo,da upoznam neke od vas. Za sad imam 100 evra jes da ne menjam carape i donji ves al moto gp je moto gp
                              i to ce ti biti dovoljno ako se udruzis sa speed masterom i druzinom,oni su cudotvorci
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Kakav emotivan dan za mene! Srdjan je ponavljao "kiša pada pa prestane, pada pa prestane..." Duboko ganuta svim što se dešava, plakala sam pa se smejala, plakala, pa smejala.Pa onda dodje i prva krivina...kakva šteta...a onda Stoner sa svojom hondom... Kakav dan!

                                Comment

                                Working...
                                X