Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP finale u Valensiji

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    kako Gresini javlja, Misano ce biti nazvan po Simoncelliju

    EDIT: zasto ne mogu da glasam? cim sam usao,pisalo mi je da sam glasao za Stonera...NISAM...glas dajem Pedrosi...cisto da se zna...Stoner -1
    Last edited by Zeka29; 03-11-11, 15:18.
    "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

    "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

    "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

    sigpic

    Comment


    • #17
      moj glas ide bautisti,sumnjam da ce pobjediti ali vjerujem da bi mogao biti 4-5 u slucaju da ga sreca posluzi mozda i na podiumu da zavrsi...jer zadnjih par trka primjeti se napredak i naporan rad u suzukiu ali nekako im se ne da,mislim da mogu napraviti dobar rezultat ovaj vikend.
      Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

      Comment


      • #18
        Mislim da cje Stoner da dominira, mislim da ce Pedrobot bit za njim a Dovi iza poslije toga Bautista,Edwards, Hayden...nije nerazumno njih ocekivat
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #19
          Tim Gresini je potvrdio da će pista u Mizanu nositi ime Marka Simončelija

          http://www.datasport.it/motori/2011/...simoncelli.htm





          Comment


          • #20
            ja ni ne mogu da glasammoj glas ide (kome drugom nego) nikiju
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Zeka29 View Post
              kako Gresini javlja, Misano ce biti nazvan po Simoncelliju

              EDIT: zasto ne mogu da glasam? cim sam usao,pisalo mi je da sam glasao za Stonera...NISAM...glas dajem Pedrosi...cisto da se zna...Stoner -1
              I meni isto pise, neki bug...
              I ja glasam za Pedrosu
              sigpic

              Comment


              • #22
                Ne znam ni za koga bi glasao,ali mi je Alvaro najdrazi od svih ovih vozaca.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Ni ja ne mogu da glasam, ali kod mene kao glasano za Stonera , mada ne bih voleo sad da pobedi. Dosta mu je ove sezone, a najvise bih voleo da Alvaro bude pobednik, da i taj Suzuki proradi malo. Uvek su tu, ali opet slabo
                  Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                  Comment


                  • #24
                    e ljudi,Vale je spremio kacigu sa Sica...a i "jedan" vozac ce nositi broj 58 sutra


                    CAPIREX
                    Last edited by Zeka29; 03-11-11, 19:50.
                    "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                    "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                    "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      A ja radim drugu smenu,i necu moci da gledam ni kvalifikacije ni trke.
                      Nije mi toliko stalo da gledam trku koliko sam dogadaj pre i posle tkre i sve sto se bude radilo za ispracaj Marka.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Zeka29 View Post
                        e ljudi,Vale je spremio kacigu sa Sica...a i "jedan" vozac ce nositi broj 58 sutra
                        CAPIREX
                        Loris





                        Alvaro





                        Niki




                        Kal




                        Vale




                        Ben

                        Last edited by YAMAHAY; 04-11-11, 09:10.

                        Comment


                        • #27
                          Idemo dalje... jedva cekam da ih sve vidim ponovo na stazi. Drago mi je i sto ce Gresini ucestvovati.

                          Comment


                          • #28
                            svesni ste kod ce pobediti ako bude bilo kise,zar ne?

                            koliko srce ima Capirossi,ovo je sjajno!!! <3
                            &quot;The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!&quot;

                            &quot;I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!&quot;

                            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Bojim se da je i dalje ovaj Stoner tu, danas je na treningu izgledao kao Rossi svojevremeno, pustio sve do pred kraj treninga da se izvozaju a onda napravio odlicne vrijeme. Ovi uslovi vidi se gode Ducatiu ali ako se malo prosusi eto ga Valentino nazad na 7o
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #30
                                Nisam gledao trening, ali video sam sad vremena. Nisam Rosijevac, ali bi mi bas prijala jedna trka gde se bore Rosi i Stoner, a ako bude lose vreme sva je prilika
                                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                                Comment

                                Working...
                                X