Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP i EP

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako disciplinovano i prisebno, je li ovo BiH? Kakvu odbranu igramo, ne znam šta je bio problem da nas u Visokom rasture sa 9 razlike, ali ovo za sada je više nego odlična igra. Malo smo zeznuli stvar pred sami kraj 4-5 napada nismo iskoristili i na kraju "samo" +1 sa obzirom da smo ih veći dio igre držali na +2 ili čak +3. Grahovac fenomenalan, čini mi se 11 odbrana. Kakvo bi to iznenađenje bilo kada bi slavili u Rusiji, ali ima još 30 minuta pa ćemo vidjeti, uz ovakvu organizovanu igru sve je moguće.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Odlicno prvo poluvrijeme u Rusiji nasih reprezentativaca, najbolji golman Grahovac. Macka ima 11 odbrana, odlicna odbrana.

      Znam da nemamo sanse pobjediti u ovoj utakmici, ali je lijepo vidjeti kako se igraci bore. Sad je najlakse pametovati, ali ova se smjena trebala napraviti dosta prije ovog debakla. Protiv Austrije i Srbije ce najvjerovatnije igrati juniori kojima ce to biti odlicna priprema sa SP koje se igra kod nas.

      Rezultat je 11:10 za BiH.

      Comment


      • Na kraju poraz, što je bilo i za očekivati. Ipak je teško izdržati sa onakvim tempom u odbrani protiv dosta jače reprezentacije. Najbolje odrađena utakmica ove kvalifikacije, pokazali su momci da mogu i da ima potencijala. Grahovac naš najbolji igrač sa 18 odbrana, šteta što nismo uspjeli iskoristiti one njegove 2-3 odbrane pred sami kraj meča kada su Rusi došli do lopte. Dobar utisak smo ostavili, a jedino što me kopka jeste sada kada budu juniori igrali da ćemo vrlo vjerovatno ove kvalifikacije završiti sa svim porazima što nije lijepo za oko. Ali nadam se da ćemo istrpiti ovu reprezentaciju, jer bi ona sa određenom dozom iskustva mogla napraviti dosta toga.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Na ljudima je u savezu da iskoriste ovo SP kao pravljenje nove reprezentacije i da porade na klupskom rukometu. Kakav ce rezultat biti u preostalim utakmicama nije bitno vec je bitno uigravanje i pruzanje prilike onim igracima koji ce igrati onako kako se igra za repku.

          Vidim Maglajlija je tu sad oko saveza, jos Serdarusica i one koji mogu pomoci zamoliti da pomognu.

          Comment


          • Da bi otisli na EP ne smijemo izgubiti u Rusiji , Austrija nas u 2 meca ponizila
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Mozda je i tako najbolje kako bi Vukovic napustio mesto selektora odmah posle kvalifikacija.Ne treba se nesto ni preterano radovati njegovom odlasku, jer ko zna ko ce mu biti zamena.Kada vidim koga smo sve mogli da pobedimo u prethodne tri godine dodje mi da zaplacem.Koliko smo samo izgubili utakmica u poslednjih 10 minuta kada smo mi bili blizi pobedi.Napravimo jednu veliku glupost na terenu i sve se okrene u korist protivnika.

              Comment


              • Selektor rukometne reprezentacije Srbije Ljubomir Vranješ skratio je spisak igrača na koje računa za poslednje dve kvalifikacione utakmice za odlazak na Evropsko prvenstvo u Danskoj 2014. godine. Na spisku se nalazi 17 imena, dok je na širem bilo duplo više. Među kandidatima za sastav nema levog krila Ivana Nikčevića, pivota Alema Toskića, golmana Dragana Marjanca, levog krila Dobrivoja Markovića, srednjeg beka Uroša Mitrovića...

                Na spisku su:

                Golmani: Darko Stanić, Slaviša Đukanović, Mihailo Radovanović
                Leva krila: Nemanja Ilić, Filip Marjanović
                Desna krila: Rajko Prodanović, Bogdan Radivojević
                Desni bekovi: Marko Vujin, Nemanja Zelenović
                Pivotmeni: Rastko Stojković, Bojan Beljanski, Mijajlo Marsenić
                Levi bekovi: Momir Ilić, Momir Rnić, Draško Nenadić
                Srednji bekovi: Nikola Manojlović, Petar Nenadić

                "Orlovi" igraju 12. juna protiv Rusije, a 16. juna su domaćini Bosni i Hercegovini u poslednjem kolu.
                Otpisao Nikcevica
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Otpisao Nikcevica
                  Nikcevic zbog privatnih problema ne moze da igra ove dve utakmice, inace bi pozvao sto je logicno.
                  Last edited by Scouser; 09-06-13, 12:05.

                  Comment


                  • Vodimo 11:17 protiv Rusa , ako dobijemo skoro izvesno smo na EP jer bi onda morali samo da odigramo nereseno ili da pobedimo kod kuce protiv B&H

                    Dobili smo 28:29 , Rusi i poveli pred kraj ali Stanic opet odigrao maestralno
                    Last edited by Mr.M; 12-06-13, 16:33.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Da je Vukovic vodio ovaj mec, garant bi izgubili u neizvesnoj zavrsnici.I dalje se vide poznati simptomi u poslednjih deset minuta, par glupih iskljucenja no na nasu srecu prvi put da mi slavimo u ovakvoj utakmici.Jednom smo samo stali u napadu i pruzili smo sansu Rusima da se priblize.Sudjenje je u poslednjih 5 minuta bilo katastrofalno, sto mi je jos draze za ovu pobedu.Pobedili smo i protivnike i sudije, mogao ladno da svira dva puta faul u napadu, umesto toga za smesan faul dao iskljucenje, a iz druge situacije nam oni dali gol.Fala Bogu pa nas Stanic nije napustio nakon SP, njegove odbrane su donele prevagu na nasu stranu.Sada je sve u nasim rukama i ocekujem da ce u subotu biti fin odziv Nislija pa da se proslavi plasman na EP za koji nisam ni verovao pre dva meseca.
                      Last edited by Ricma; 12-06-13, 16:41.

                      Comment


                      • Ja mislim da smo mi ovom pobedom vec i obezbedili EP jer ce na EP ici i jedan najbolji treceplasirani iz grupe a pre ovog kola smo mi jedini imali 5 bodova kao 3-ci , mada poraz od BiH se ne sme desiti ali opet mislim da smo obezbedili EP
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Nisam znao da nas novi selektor vodi i Flenzburg.Nisam znao da imamo trenera koji valja evropskom rukometu.

                          Videlo se danas da je ekipi prijala promena trenera, mozda i napravimo neki zapazen rezultat na EP.Ali pre svega da vidimo koliko ce uspeti da promeni nas gubitnicki mentalitet.Iste stvari su nam se desavale kod Vukovica, samo eto Stanic nas je malo vadio i nije nam usla voda usla u usi u poslednjh 5 minuta.Kada su bili u naletu Nenadic je to sprecavao na vreme.Nas napad me je prijatno iznenadio.I pobedismo reprezentaciju koja je u nasem rangu, a ako iskljucimo EP kod nas to se dugo nije desilo.

                          Comment


                          • Pa Vranes se vodi kao Svedjanin posto je 13 godina igrao za reprezentaciju Svedske
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Свака част за ову тешку побједу! Како смо играли под оним несрећником и начин на који је изборен бод против Аустрије није уливао никакву наду за тријумф код Руса! А сада: Босница

                              СТАНИЋ ГЕНИЈЕ, ЛЕГЕНДА, БОГ!!!!
                              Last edited by аутсајдер; 12-06-13, 17:07.
                              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                              Comment


                              • Kakva pobeda i za jos jedan korak smo blizi plasmanu na Euro
                                Imali sm oveliku prednost od 6,7 golova ali nekako smo stali u napadu i dozvoli smo Rusima da dodju u priliku da preuzmu vodjstvo . U tome ih je sprecio maestralni golman Darko Stanic .

                                Koliko nam taj covek znaci u timu to je neverovatno opisati , brani zicere kao lud i spasavao nas je u par prilika kada su Rusi bili u kontrama i zahvaljujuci pre svega njemu smo iborili ovu veoma vaznu pobedu .
                                Sada da se napuni Cair i da dobijemo BiH i da ne sprepimo od nikoga , sve je sad u nasim rukama .

                                Comment

                                Working...
                                X