Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP i EP

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasi najbolji igraci bi od ove Srbije vec nakon prvog poluvremena gubili neki desetak razlike, zato ovim momcima svaka cast na borbi i karakteru koji su pokazali. Prvo poluvrijeme zavrsi bekovska linija iz akademije Izvidjaca. Najvise mozemo ocekivati od Malinovica, dok je Peric pravi majstor koji previse voli igrati rukomet pa se malo zaigra. Steta za Milasa sto ima problem sa venama i potrebna mu je operacija ako se misli ozbiljno baviti rukometom. Znaci imamo strasnu juniorsku bekovsku liniju.

    Davno je ovaj Marjanovic trebao igrati za Srbiju, prije dvije godine je dominirao u Metaloplstici ali ga povreda zaustavi. Veliki potencijal. Kad vidim kakve Srbija igrace ima na bekovskim pozicijama, sjebem se i ponovo se ovi mladici drze.

    Comment


    • Pregažena Bosna ko plitak potok Sada ozbiljne pripreme - u koje pod vođstvom Vranješa ne sumnjam - uz poneko pojačanje i juriš na vrh Evrope. Kako je jadno izgledao ovaj sastav po nesrećnim Vukovićem, na kraju je napravljen fenomenalan rezultat!
      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

      Comment


      • Originally posted by аутсајдер View Post
        Pregažena Bosna ko plitak potok Sada ozbiljne pripreme - u koje pod vođstvom Vranješa ne sumnjam - uz poneko pojačanje i juriš na vrh Evrope. Kako je jadno izgledao ovaj sastav po nesrećnim Vukovićem, na kraju je napravljen fenomenalan rezultat!
        Radujes se sto ti je drzava izgubila ccc.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Radujes se sto ti je drzava izgubila ccc.
          Meni kažeš Moja država je upravo pobijedila.... tvoju....
          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

          Comment


          • Zelim da se zahvalim onome ko se posle cirka dve godine mog kukanja setio da postavi Vranesa. Samo da ostane sto duze. Pravi Napoleon, mail a opasan Tek sada vidis kako mogu da se trce kontre, da se ide direkt na krila, da pivot otvara prostor, da se igra brzi centar... Mi smo u ove dve utakmice vise licili na ozbiljnu reprezentaciju nego ikad pre.

            I prekinite sa prozivanjem RS/Federacija. Nije mesto.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Očekivan rezultat na kraju, trenutno je Srbija mnogo bolja reprezentacija od nas, ali pred ovim momcima je svijetla budućnost. Ovim momcima se apsolutno nema ništa pregovoriti. I na kraju ružnu sliku ostavlja onaj poraz od 11 razlike u Austriji i svega 1 osvojen bod.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Nisam nesto gledao s obzirom da je El Classico bio paralelno, Vranes nas je bas izvukao Protiv Rusa smo delovali odlicno mada su nas bili stisli u 2/2. Inace ko sad ide na EP : Rusi ili Nemci ? Na wikipediji pise da Rusi idu ali ne vidim po kojoj logici mada wiki sam mogao i ja urediti, zna li neko provereno ?
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ja se nadao drugom sesiru, a posto su gledali samo rezultate sa kvalifikacija i EURO 2012 pogurani smo u prvi sesir.

                  Spoiler
                  Following the completion of the EHF EURO 2014 Qualification Phase 2, the procedure for the final tournament draw, taking place on Friday, 21 June, in Herning (Denmark) has been released.

                  The participating teams are seeded as follows on the basis of the qualification groups and the ranking of the EHF EURO 2012.

                  Pot 1: Denmark, Serbia, Croatia, Spain

                  Pot 2: Czech Republic, Iceland, France, Sweden

                  Pot 3: FYR Macedonia, Belarus, Hungary, Poland

                  Pot 4: Norway, Austria, Montenegro, Russia



                  Izvor:http://www.ehf-euro.com/Singe-News.4...a5c9b7b89b9a49

                  Comment


                  • Vec vidim grupu sa Poljacima,Francuzima i Norvezanima
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Idealno bi bilo Srbija, Ceska, Bjelorusija, Crna Gora ali naravno da do toga nece doci
                      Evropska prvenstva masu jaca od svjetskih, kakav je uspjeh biti tu. Slovenci se izglupirali za medalju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije lose , samo da nas malo pogleda zreb . Ne bi valjalo da izvucemo Francuze iz drugog i Poljake iz treceg , ovo ostalo je onako solidno . Voleo bih Crnu Goru , ali to se naravno nece desiti .

                        Comment


                        • Svejedno mi je ko ce biti u drugom sesiru, pa makar to bili i Francuzi.Nije to vise selekcija koja je harala evropskim i svetskim rukometom.Ja cu biti zadovoljan da zavrsimo medju osam najboljih ekipa, to bi bio napredak u odnosu na prethodne godine i neki nas realan domet.Sa ovim trenerom ne plasim se Poljaka, stavise voleo bih njih da dobijemo jer sam siguran da nas ne mogu ponovo pobediti.Prosli put smo im mi poklonili pobedu.Madjare bih bas zeleo da izbegnemo, po meni su oni najjaca ekipa iz treceg sesira.Ne svidjaju mi se timovi po sesirima, bas je neizbalansirano tako da ce sigurno jedna grupa biti smesna dok ce druga biti grupa smrti.Zamenis nas i Frnacuze, kao i Norvezane i Beloruse, Madjare sa Islandjanima ili Cesima pa bi situacija oko sesira izgledala malo bolja.

                          Comment


                          • Mozemo mi daleko da doguramo sa ovim trenerom , polufinale je realan domet

                            Comment


                            • Ne mozemo jos biti optimisticni u ovom sportu, skorija proslost nas je vec nekoliko puta vracala u surovu nasu realnost.Jedini dobar rezultat je ostvaren na nasem domacem terenu, cime se moze pohvaliti jos par reprezentacija.Od nas su sigurno jace reprezentacije Spanije, Danske, Hrvatske i Francuske, u rangu smo sa Madjarima, Poljacima i Svedjanima.

                              Comment


                              • Koji majstor

                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X