Announcement

Collapse
No announcement yet.

# 58 - MARCO SIMONCELLI (1987 - 2011) RIPOSA IN PACE , FRATELLO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Culi View Post
    dostojanstvena sahrana, njegovi roditelji i sestra su se drzali dostojanstveno, a sta prozivljavaju znaju samo oni. Koliko sam uspeo da razumem, bice kremiran i bice samo u krugu porodice. E sad neka pociva u miru, zivot ide dalje ali necemo ga nikada zaboraviti,

    Ciao Marco
    Potpisujem sve receno. Da jos dodam da mi je stala knedla u grlu kada sam video Markovu majku kako se dobro drzi, kako je pozitivna u tom momentu, i oca koji tesi druge oko sebe. Kada je iz takve porodice Marko je morao da postane dobra osoba. I to ovu tragediju cini jos vecom, ako je to ikako moguce.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Glupo je reci ali nisam lepsi ispracaj gledao Suza, muzike, cak i smeha Ako sam dobro razumeo italijene, Marko nece biti sahranjen nego kremiran.
      Jos jednom Ciao SUPER SIC!

      Comment


      • Kolin Edvards:
        My 8 yr old Gracie learned of Marco's accident yesterday when i told her. Knowing he was a friend and fellow racer she shed a few tears, I asked what she was feeling and she said "I don't want anyone to die"
        Just now she walks in as she is getting ready for school and says, "They say Heaven is the best place on earth......so he's in a good place"
        I love how simple things can be when you are 8 yrs old........

        We all loved having you here for the time we did, rest in peace Marco.

        The Edwards Family
        #58

        Comment


        • Originally posted by Speed Master View Post
          Nedostajes nam puno, dobri nas cuponjo... zauvek cemo te cuvati u mislima...
          Tesko ce biti gledati trke, a da ne vidim tebe na njima... i uvek cu cekati da se iz neke krivine pojavi bela Honda sa brojem 58 kako juri ka pobedi...
          Pocivaj u miru, Super Sic...
          najlepsi avatar imas masteru..
          zao mi je sad sto nisam bila sa vama na brdascu kada vas je marko pozdravio,vi cete imati jednu divnu uspomenu..
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Da prenesem i informaciju da ukoliko neko želi da uputi poslednji pozdrav Marku i njegovoj porodoci, to može da učini i preko italijanske ambasade slanjem poruke na email adresu: pressoffice.belgrado@esteri.it, sa naslovom "Marco Simoncelli". Obećali su da će sve poruke preneti.

            Hvala vam.

            Pamtimo Super Sića i broj 58 zauvek.

            Comment


            • Ljudi hvala sto smo poslali telegram i hvala za linkove. Sad idemo dalje i nadamo se da ovakvih stvari nece biti vise.

              Comment


              • hvala Srdjane na ovom mailu, iskreno se nadam da ce procitati sta sam im napisao i hvala tebi Aco na telegramu koji si poslao Markovoj porodici.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Pocivaj u miru Sic.



                  zbog ovakvih ljudi zelim da verujem da raj zaista postoji..
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • Jarno Truli će za GP Indije nositi






                    a neke devojke ovo

                    Last edited by YAMAHAY; 28-10-11, 11:45.

                    Comment


                    • Proslo je sve , tek ce sada njegova porodica videti koliko im nedostaje Marko a kako vreme ide sve je teze i ako bi trebalo da je obrnuto .

                      Oglasio se i nas Nole ... svaka cast .


                      http://www.facebook.com/l.php?u=http...uih6fG8S6lhFGA

                      ADDDIO SIC , tesko da ce ko moci da te zameni i bude ti makar malo slican .

                      Comment


                      • Trka u Kini 2008.godine.Imam je snimljenu preko tv kartice...Rossi je tada pobedio(secate se sigurno posle one duge pauze)...i kada je vale zavrsio trku ,parkirao je yamahu pokraj staze skinuo kacigu,i ljubio je yamahu..U tom momentu je naisao Paolo Simonceli, zagrlio valea.cestitao mu na pobedi.A Srdjan Erceg i Ninoslav Mitic su komentarisali kako su oni veliki prijatelji kako Markova frizura podseca na mladost Valentina..i da Marka ceka uspesna karijera...i ja se slazem uspesna,ali kratka.i jos nesto je na mene ostavilo utisak kod Marka...dok je vozio u 250cc.Koliko je bio visok,a Gilera mala (za njega), kada je menjao brzine tacno se videlo da mu je motor uzak i mali.Jedva je saltao kvacilom!!! Sto ga je cinilo jedinstvenim!

                        Grande Sic...........

                        Comment


                        • Gledam snimak dela sahrane i nekako u svoj toj tuzi puno mi srce.
                          Divan čovek GRANDE SIC, divna porodica i divni ljudi koji su tu da ga isprate.
                          Zašto volim MOTO GP? Shvatila sam i to ću da odgovorim kada me iznova budu pitali zašto ga toliko volim - Ovaj sport okuplja DIVNE LJUDE!

                          Comment


                          • Telo je kremirano jutros.

                            Comment


                            • Kako bi bilo lepo da ovu poslednju trku u sezoni svi timovi nose boje gresini honde i negde na motoru borj 58.
                              sigpic

                              Comment


                              • kakav bi to ispracaj za sampiona bio..
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X