Announcement

Collapse
No announcement yet.

# 58 - MARCO SIMONCELLI (1987 - 2011) RIPOSA IN PACE , FRATELLO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    http://www.elmundo.es/elmundodeporte...319492922.html

    Novi snimak ukazivanja pomoci i prenosa Marka do ambulantnih kola. Ponovo se jedan redar sapleo i nosila su pala. Strasno mi je da vidim Markovog oca u celoj toj situaciji, kako dolazi skuterom i pomaze da se nosila prebace preko ograde. Stvarno tuga jedna
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #77
      "Il #58 e' il numero per l'eternita'. Ci vediamo sulla pista celeste. Marco, riposa in pace.TV Sport Club - Moto GP"

      Iceman,Zeka29,Nebojsa Parkic,Mirza Eminagic,Torima,Vanja #66,S-Nash, Rossini, Laszlo,Culi,Valentina,Sanja,motorhead,nb_korac,M_G _S,Hurricane,denia_el,ARES,
      SEPTIMUS,vesna8.11‎,Pablo,gp_girl,YAMAHAY, El Pocho, Ivan BG,Tony G, L.Lawliet, Dejan NS,Gringo,VlastimirGodić,nnebojsa,Tomić,Dejan Urosevic,Andrea Klikovac, Viv Li , Nick Toecutter71, KaliKali,Danijela Zizic,Speed Master GagaNS Losmi88,boban,Boca,Srdjan i Aleksandar.


      Hvala od srca svima.
      Last edited by BEST; 26-10-11, 10:44.

      Comment


      • #78
        Hvala tebi puno na ovom.

        Comment


        • #79
          Pocivaj u miru Sic.



          Comment


          • #80
            Legenda Se Jednom Radja,Jednom Umire A Zivi Zauvjek.
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • #81
              Hvala Vama ...

              Comment


              • #82
                Počitala sam....kakva tuga....Uh...strašno

                Comment


                • #83
                  http://uk.eurosport.yahoo.com/261020...i-coriano.html negde sam procitao da je otvoren sanduk

                  Comment


                  • #84
                    Nadam se da mi necete zameriti sto sam postavio ovaj video? Svako se na svoj nacin bori protiv tuge i bola.Kao sto me je ova tragedija pogodila tako me i ova muzika svaki put pogodi direktno u srce.
                    Ako mi dozvolite da kazem,mislim da je ovo prava muzika za voznju po oblacima

                    http://www.youtube.com/watch?v=jCSe66pWNmc

                    Ako mislite da je neumesno,molim vas obrisite

                    Comment


                    • #85
                      "Ćao Marko!"

                      "Tomorrow, Thursday, October 27, 2011, 14:45 pm, live on Sky Sports 3 HD and live streaming of Sky.it, the funeral will be transmitted. The last farewell to the young Italian rider will also broadcast on Sky HD and Sky TG24 Sport24, with live links from Coriano Flavio.
                      On this occasion, will also broadcast a video of the unreleased "Sic" engaged in a rally.

                      Comment


                      • #86
                        Jel mozes za nas slepce link da stavis ukoliko imas ?

                        Comment


                        • #87
                          Apel za SK PRIME da obezbede prenos poslednjeg ispraćaja #58!
                          Hvala!

                          Comment


                          • #88
                            Ovaj sport sam pratio pre nekoliko godina, navijao sam za Ukavu ne znam da li ga se i secate nisam siguran da se tako i pise...
                            Prestao sam pratiti ovaj sport ne secam se tacno zbog cega ali mislim da mi je postao dosadan svi vozaci su bili na isti kalup...
                            O Simi sam cuo tek nedavno pre par meseci i poceo sam navijati za njega...
                            Imao je sve ono sto je trebalo, harizmu, lucidnost, zanimljiv imidz i neverovatno simpaticnu facu nije te mogao ostaviti ravnodusnim, izdvajao se od svega sto sam do tada ima prilike da vidim u ovom sportu, bio je kao greska u sistemu ali dopadljiva greska...

                            Nisam pisao u temama jer nemam sta pametno da napisem, u tehnicke stvari oko motora se ne razumem, o stazama i gumama se ne razumem, i nisam hteo da zvucim kao neka "napaljena siparica"
                            Ja sam se samo divio brzini i hrabrosti koji ovi ljudi poseduju kada sednu na one zverske masine...

                            Nazalost gledao sam prokletu trku, bolje da nisam...

                            Opet kazem, samo povrememno sam pratio ali opet mislim da bi on zeleo da ga se secamo po ovim trenutcima, gde je brz, lud, i zeljan pobede....
                            Last edited by Indigo; 27-10-11, 00:22.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • #89
                              ....

                              Kada je Valentino "prestao" da vozi i dominira, nije mi bilo interesantno da gledam motogp, ali pojavio se ovaj lik, sa neverovatnom harizmom, prelepim stilom voznje, beskrajno simpatican.....poceo sam da pratim zbog njega...i onda tragedija!!! jos ne mogu da dodjem k sebi...uzas!

                              MARCO SIMONCELLI R.I.P uvek ces biti u nasim srcima

                              CIAO MARCO

                              Comment


                              • #90
                                Uccio je pitao:Kako biste voleli da Vale oda postavanje Marcu u Valensiji? i neko je dodao http://twitter.com/#!/Fast_Mac/statu.../photo/1/large
                                "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                                "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                                "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X