Announcement

Collapse
No announcement yet.

SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi to ko je postavio blago receno nije normalan. Iskreno sam razocaran sto je na sport klubu postavljeno tako nesto. Da je neko pametan i da ih tuzi. Klevete pisu

    Comment


    • Originally posted by Losmi88 View Post
      Pazi to ko je postavio blago receno nije normalan. Iskreno sam razocaran sto je na sport klubu postavljeno tako nesto. Da je neko pametan i da ih tuzi. Klevete pisu
      Stvarno,ne znam odakle im to... zar ne mogu pogledati na twitter-u sta pisu oni najblizi Rossiju i sam Rossi... Davide Brivio i Uccio su sve objasnili, a stvarno je zalosno sto to sad moraju da objasnjavaju...ali bas zbog sirenja neistine oni su rekli da se Rossi nece povuci. Ali i dalje kruze neistine, pa zasto me cudi???

      Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


      Comment


      • Jeste upravo,nije hteo da pusti motor potpuno svesno ...ali ja lično bih mnogo višeo voleo da je samo ovaj put pustio da motor otkliže...i da ga vidimo nasmejanog na startu sledeće trke...stvarno mi je bilo jako strašno gledajući u direktnom prenosu kako mu je kaciga spala...bilo mi je jako teško jer sam znao da se tako nešto ne može preživeti osim nekim čudom.

        Comment


        • Originally posted by Toecutter71 View Post
          Jeste upravo,nije hteo da pusti motor potpuno svesno ...ali ja lično bih mnogo višeo voleo da je samo ovaj put pustio da motor otkliže...i da ga vidimo nasmejanog na startu sledeće trke...stvarno mi je bilo jako strašno gledajući u direktnom prenosu kako mu je kaciga spala...bilo mi je jako teško jer sam znao da se tako nešto ne može preživeti osim nekim čudom.
          ..meni se nekako cini da je ovo bilo van njega i njegove kontrole..na zalaost..mislim da mu je desna noga bila zaglavljena pod motor......sve u svemu mozda mi nije na mestu da ja to komentarisem,ovde i posle ovako uzasne tragedije,kako za njegove najblize,tako i za sve postovaoce ovog sporta..nzm,ali eto razmisljam,gledam snimak trke po 100-ti put danas,i dalje ne mogu da verujem da njega vise nema..
          sigpic

          Comment


          • Zamolio bih vas sve da napisete sta bi po vasem misljenju trebalo da stoji u telegramu.
            Molim vas sto pre jer ja ga uskoro saljem a ne bih voleo da samo Srdjan ili ja odlucujemo o tome nego svi mi.
            Hvala najlepse.
            Srdjan i Aleksandar.


            P.S. Sto se tice bilo kakvih clanaka,tekstova i vesti zamolio bih sve da kontaktiraju urednika glavne forum strane.
            Last edited by BEST; 24-10-11, 20:01.

            Comment


            • Mislim da treba telegram prevesti na Italijanski da mogu da osete i nasu tugu . Ako se napise na srpskom vecina ce ga samo pretrcati.

              Comment


              • Slazem se sa Dejanom za italijanski. Svi cemo dati iste predloge otprilike. Moje misljenje je da vas dvojica mozete to bolje od svih nas da smislite i posaljete u nase ime. Ovo sto radite je super. Svaka podrska ce im verujte mi dobro doci

                Comment


                • Tekst ce biti na italijanskom,naravno.

                  Comment


                  • Kevin Schwantz o Marcu: http://www.superbikeplanet.com/2011/...34-rip-sic.htm

                    He says, "You're coming to Valencia, right?" And I texted him back and said, "Yeah, of course." He said, "See you in Valencia." (((

                    "There were three standouts in the sport, and now there are two. I'm probably going to get under some people's skin saying this, but it's Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                    Toby Moody: http://plus.autosport.com/free/featu...co-simoncelli/
                    "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                    "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                    "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Losmi88 View Post
                      Slazem se sa Dejanom za italijanski. Svi cemo dati iste predloge otprilike. Moje misljenje je da vas dvojica mozete to bolje od svih nas da smislite i posaljete u nase ime. Ovo sto radite je super. Svaka podrska ce im verujte mi dobro doci
                      Slazem se da bi vi to najbolje napisali a iskreno nema tu sta ni da se pise Napisite ko salje nasa imena i ovako im to sigurno nece pomoci kao ni nama koji smo ga voleli.

                      Comment


                      • Sve oko telegrama je završeno. Sutra krece za Italiju.
                        Neki drugari su poslali i ime i nick pa sam morao da izaberem jedno od ta dva da bi bilo sažetije.
                        Napravio sam izuzetake kod svih vas koji ste me zamolili da stavim puno ime i prezime.
                        Ukoliko još neko želi da ga upišem ,zamolio bih da mi posalje nick ili ime do sutra ujutro(sreda)
                        Siguran sam da se slažete da je svima u interesu da ovo stigne što je pre moguće.
                        Šaljem vam celu verziju.
                        Hvala najlepše svima.
                        -----------------------------------------------------------------------------------------

                        "Il #58 e' il numero per l'eternita'. Ci vediamo sulla pista celeste. Marco, riposa in pace.TV Sport Club - Moto GP"

                        Iceman,Zeka29,Nebojsa Parkic,Mirza Eminagic,Torima,Vanja #66,S-Nash,Culi,Valentina,Sanja,motorhead,nb_korac,M_G_S ,Hurricane,denia_el,ARES,SEPTIMUS,vesna8.11‎,Pab lo,gp_girl,YAMAHAY,
                        Vlastimir Godić,nnebojsa,Tomić,Dejan Urosevic,Andrea Klikovac,boban,Boca,Srdjan i Aleksandar.


                        Prevod sa italijanskog - #58 je broj kojim se piše večnost. Vidimo se na nebeskoj stazi. Marko,počivaj u miru.TV Sport Klub - Moto GP.

                        Comment


                        • motogp.com:

                          Simoncelli's funeral to be held on Thursday in Coriano

                          The casket of the Italian rider arrived in Italy this Tuesday morning to a crowd of fans that received the flight with sustained applause. The funeral proceedings will be held this Thursday in his hometown of Coriano, Italy.

                          The body of Marco Simoncelli arrived at Fiumicino airport this Tuesday morning following the tragic accident that took the rising star's young life at the MotoGP race in Sepang last Sunday. Representatives of several sporting organizations—among them Gianni Petrucci, Secretary of the Italian National Olympic Committee and Paolo Sesti, President of the Italian Federation of Motorcycling—awaited the arrival of the casket, along with a crowd of fans who gathered in Rome airport facilities to greet the arrival with prolonged applause.

                          The late rider’s father, Paolo, and Marco Simoncelli's long time friend and compatriot, Valentino Rossi, traveled together on the same Alitalia flight from Kuala Lumpur with the fallen rider’s casket.

                          A public viewing of Simoncelli's body is planned for Wednesday in the city theatre of his hometown, Coriano, with the funeral scheduled for Thursday, October 27 at 3:00pm in the church of Santa Maria di Coriano. The Italian will be buried in the cemetery of this town, near Riccione, where he was born 24 years ago.
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • Originally posted by Boca View Post
                            Slazem se da bi vi to najbolje napisali a iskreno nema tu sta ni da se pise Napisite ko salje nasa imena i ovako im to sigurno nece pomoci kao ni nama koji smo ga voleli.
                            ne mislim da ce to bilo kome pomoci,ali sigurno ce im biti drago kada vide koliko su ga voleli i divili mu se ljudi koji ga nikada uzivo nisu ni videli.a to je mnooooogo ljudi..
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Da li ste videli ovo?!!!
                              http://www.elmundo.es/elmundodeporte...319492922.html
                              Da ne poverujes...
                              http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                              Comment


                              • Originally posted by nnebojsa View Post
                                Da li ste videli ovo?!!!
                                http://www.elmundo.es/elmundodeporte...319492922.html
                                Da ne poverujes...
                                Markov otac se pojavljuje u kadru negde oko 00:26 sec. sa leve strane, vozi skuter u beloj košulji.

                                Paolo Simoncelli downplays rescue incident --- http://www.twowheelsblog.com/post/78...escue-incident

                                A Kolin je na svom forumu napisao:

                                I want to thank everyone "from the bottom of my heart" for all the support in the last couple days.
                                My heart has been heavy for everyone affected by the tragic accident on Sunday. When I say everyone, i mean family to fans. Marco was a great guy and if you ever met him, he always had a smile on his face.
                                Motorcycle racers are a different breed.......we know the risks and we know the "ultimate price" in fulfilling our passion.....we're all aware of it and proceed forward anyways.
                                For those of you worried about me and my health, my wounds will heal. I know some folks are worried because I was involved I might feel some responsibility. There was simply nothing I could do and it was a tragic accident.
                                If I was involved or not, I'd feel exactly the same right now......I lost a friend and the MotoGP community lost a colorful star and legend in the making.
                                God Speed Sic 58, you will be missed!!!!!

                                Sincerely,

                                Colin Edwards II

                                Comment

                                Working...
                                X