Announcement

Collapse
No announcement yet.

SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Hmmmm dobro ima dosta komentara na njegovu voznju ali ono sto me cudi je njegova izjava da ce ispostovati ugovor do kraja sledece sezone. Sto znaci ako iduce motor ne bude valjao opet ce mjenjati vozilo. Al nekako mi ne ide uz njega da odustaje tako lako, ko cje ti ga znat. Mozda toliko promjenjenih pravila i motora od kako je usao u kategoriju mu je preko glave. Mozda vise nece da se trudi....
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • #47
      Originally posted by L. Lawliet View Post
      Hmmmm dobro ima dosta komentara na njegovu voznju ali ono sto me cudi je njegova izjava da ce ispostovati ugovor do kraja sledece sezone. Sto znaci ako iduce motor ne bude valjao opet ce mjenjati vozilo. Al nekako mi ne ide uz njega da odustaje tako lako, ko cje ti ga znat. Mozda toliko promjenjenih pravila i motora od kako je usao u kategoriju mu je preko glave. Mozda vise nece da se trudi....
      Njemu je kao i ostalim vozacima trkanje u krvi. Promene pravila, kubikaze itd. ne bi trebalo da imaju uticaja na to.
      Ono sto mene brine je sto ne vidim gde bi to Rossi mogao da ode iz Ducatija. Honda i Yamaha su za njega zatvorene, privatne ekipe nisu neki napredak, nove ekipe ce zaostajati svetlosnu godinu za ostalima, ostaje jedino Suzuki i da se nadamo povratku plavih u sam vrh. Medjutim ni oni ne znaju da li ce uopste ucestvovati sledece godine. Morace Rossi da ponadje resenje za ovaj Ducati. Mislim da to bas i nije tolika bicikla kao sto svi misle. To kazem iz razloga sto Nicky Hayden ove godine ima gotovo identicne rezultate kao prosle. Sto znaci da se u njegovom slucaju nije nista promenilo. Sto znaci da bi Stoner da je ostao takodje ostvarivao slicne rezultate kao prosle godine kada je imao 3 pobede...
      sigpic

      Comment


      • #48
        Zaboravljas da se moze desit da Aprilija udje u sampionat poslije 2012...A promjene imaju jako velik uticaj pogledaj eliasa npr ne mozes ga navic na Bridgestone gume pa to ti je. Moto2 je ugazio prosle godine ali sa bridgestonkama krasi zadnje mjesto...sve ima uticaja.
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #49
          Originally posted by L. Lawliet View Post
          Zaboravljas da se moze desit da Aprilija udje u sampionat poslije 2012...A promjene imaju jako velik uticaj pogledaj eliasa npr ne mozes ga navic na Bridgestone gume pa to ti je. Moto2 je ugazio prosle godine ali sa bridgestonkama krasi zadnje mjesto...sve ima uticaja.
          U pravu si zaboravio sam na Apriliu, ali mislis da ce odmah moci da pariraju Hondi i Yamahi? Tesko...
          Zato kazem da odlazak iz Ducatija nece biti napredak, jer su 2 fabricka tima koja su bolja od Ducatija za njega zatvorena.
          sigpic

          Comment


          • #50
            ja verujem da ce Gresini uvek biti otvoren za njega,kao i LCR...a i Yamaha ce vrlo brzo sve zaboraviti kad ih sledece godine Honda bude gazila!
            a i ljudi, on je VALENTINO ROSSI, on je the G.O.A.T. i to je nesto sto NIKADA NE SMETE ZABORAVITI...to sto je on uradio za ovaj sport je recima neopisivo!
            mislite da bi neko iz Srbije kome npr. tata nije petrolhead, uz ovako slabu promociju u odnosu na druge sportove ikada poceo da prati MotoGP da nije postojao jedan Valentino Rossi??? hmmm (retoricko pitanje,nemojte mi odgovarati)

            inace,cela Ducatijeva garaza se navukla na twitter umesto da sredjuju onaj skuter za sutra

            http://twitter.com/#!/UccioYellow46/...com%2FqUvENUSJ
            a evo i ko je pocascen da sedi u odabranom drustvu ;)
            Last edited by Zeka29; 22-10-11, 18:14.
            "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

            "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

            sigpic

            Comment


            • #51
              Originally posted by Tony_G View Post
              U pravu si zaboravio sam na Apriliu, ali mislis da ce odmah moci da pariraju Hondi i Yamahi? Tesko...
              Zato kazem da odlazak iz Ducatija nece biti napredak, jer su 2 fabricka tima koja su bolja od Ducatija za njega zatvorena.
              A zasto bi uopste zelio fabricke boje i da bude u fabrickom timu i kako mu mogu biti zatvorena vrata (Honde i Yamahe)kada moze kao i Simonceli da vozi fabricku Hondu u nekom privatnom timu.Rosi je uvijek bio interesantan sponzorima i mislim da ce i nakon 2 lose sezone u Ducatiu tako i ostati,znaci bit ce sredstava pa i za najskuplji i najbolji motor na trzistu.

              Edit: i samo jedno pitanje ako ima mjesta za Abrahama mislite da nece biti za Valeta????
              Last edited by mirzacale; 22-10-11, 18:22.
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • #52
                Sutra 14:00 Heavy Rain Shower

                temperatura 30°C - vetar E 6km/h - vlažnost 69%

                Comment


                • #53
                  Originally posted by mirzacale View Post
                  A zasto bi uopste zelio fabricke boje i da bude u fabrickom timu i kako mu mogu biti zatvorena vrata (Honde i Yamahe)kada moze kao i Simonceli da vozi fabricku Hondu u nekom privatnom timu.Rosi je uvijek bio interesantan sponzorima i mislim da ce i nakon 2 lose sezone u Ducatiu tako i ostati,znaci bit ce sredstava pa i za najskuplji i najbolji motor na trzistu.

                  Edit: i samo jedno pitanje ako ima mjesta za Abrahama mislite da nece biti za Valeta????
                  Ne, ne, nisam rekao da nema mesta za Rossija. Bila je prica o tome gde bi mogao da ode iz Ducatija, ako se stvari ne promene, pa sam rekao da ce tesko nazad u Hondu(znamo sta je bilo pre 8 godina), ista prica sa Yamahom, a privatne ekipe nisu napredak u odnosu na Ducati. A fabricka Honda u bojama privatne ekipe? Moguce, ali tesko. Najbolje bi bilo kad bi nasao resenje za Ducati, mozda se promeni nesto sledece godine na 1000cc...
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    ..zloupotrbicu temu i bar na kratko skerunuti sa teme..ne zelim nikakve odgovore i replike,ali ovo je otislo predaleko..nas administrator ovde,nick name-vesna8.11,se proziva svakodnevno i jednostavno njene reci ne vrede ni malo,jer se jednostavno njoj ne veruje..iako je admin u ovoj temi..vesna jednostavno nikoga nije podrzavala u bilo cemu,a pogotovo ne u nekim losim stvarima,ali je uvek bila za miroljubivu rec,toleranciju i uvazavanje na forumu,u bilo kom smislu..ali je za pravdu i istinitost itekako znala da stane u odbranu bilo koga,na osnovu svog shvatanja i misljenja...steta,za pre svega tako dobru osobu(iako je ne poznajem licno)koja je svojim recima pre svega zelela da spusti loptu,na bilo koju temu,u bilo kom smislu na bilo koj nacin..jednostavno zelela je harmoniju,bez obzira sto su je nepravde strasno pogadjale...ali uvek postoji veci od veceg..ovom prilikom zelim da pruzim njoj,pre svega kao adminu,svu moju podrsku za dalji rad,da ne odustaje od necega zasta je ulozila mnogo toga,na kraju krajeva i deo sebe..nadam se da ce i ostali stati uz nju,i pruziti joj podrsku,jer je ona to pre svega zasluzila kao admin,a kao i covek..jos jednom izvinjavam se sto sam zloupotrebio deo za koji se ne odnosi na ovo sto sam ja pisao..povlacim kao i uvek svu odgovornost za svoje pisanje..moze i ban,naravno..Rossini(Vladica Petrovic)..

                    p.s ah da..da se editujem do kraja..13.11.1970..moze narvno i maticni broj...
                    Last edited by Rossini; 22-10-11, 22:55.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Rossini View Post
                      ..zloupotrbicu temu i bar na kratko skerunuti sa teme..ne zelim nikakve odgovore i replike,ali ovo je otislo predaleko..nas administrator ovde,nick name-vesna8.11,se proziva svakodnevno i jednostavno njene reci ne vrede ni malo,jer se jednostavno njoj ne veruje..iako je admin u ovoj temi..vesna jednostavno nikoga nije podrzavala u bilo cemu,a pogotovo ne u nekim losim stvarima,ali je uvek bila za miroljubivu rec,toleranciju i uvazavanje na forumu,u bilo kom smislu..ali je za pravdu i istinitost itekako znala da stane u odbranu bilo koga,na osnovu svog shvatanja i misljenja...steta,za pre svega tako dobru osobu(iako je ne poznajem licno)koja je svojim recima pre svega zelela da spusti loptu,na bilo koju temu,u bilo kom smislu na bilo koj nacin..jednostavno zelela je harmoniju,bez obzira sto su je nepravde strasno pogadjale...ali uvek postoji veci od veceg..ovom prilikom zelim da pruzim njoj,pre svega kao adminu,svu moju podrsku za dalji rad,da ne odustaje od necega zasta je ulozila mnogo toga,na kraju krajeva i deo sebe..nadam se da ce i ostali stati uz nju,i pruziti joj podrsku,jer je ona to pre svega zasluzila kao admin,a kao i covek..jos jednom izvinjavam se sto sam zloupotrebio deo za koji se ne odnosi na ovo sto sam ja pisao..povlacim kao i uvek svu odgovornost za svoje pisanje..moze i ban,naravno..Rossini(Vladica Petrovic)..

                      p.s ah da..da se editujem do kraja..13.11.1970..moze narvno i maticni broj...
                      Nista lose nisi uradio. I ja se pridruzujem postu i hocu da vesna ostane....Hurricane(Milan Mladenovic)
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • #56
                        Jedva cekam danasnju trku. Ovo ce biti dobra nedelja, mozda bas zbog vremenskih uslova.

                        ps. Ja mu greskom kliknuh "likes" (g. Marko M. Markovic)

                        Comment


                        • #57
                          Rossi dokazuje da je najbolji vozac auto-moto sporta u novijoj istoriji...ko misli suprotno neka me demantuje..........."but you know this is the races"

                          Comment


                          • #58
                            Kvota na njega je 51.00. Znaci da uprem danas?

                            Comment


                            • #59
                              u svako slucaju vise ces da dobijes,nego da izgubis!

                              Comment


                              • #60
                                gade mi se ovi spanski komentatori,gade!
                                "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                                "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                                "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X