Announcement

Collapse
No announcement yet.

SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Zeka29 View Post
    @LL znas me vec dovoljno da skontas da su to izjave koje cesto volim da bacim tako ;)
    Znam te vec dovoljno da znam da ne pricas nista na pamet ;)
    Al ajde nek ostane tvoja tajna
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • #32
      Originally posted by nnebojsa View Post

      Nemoj biti mnogo skeptican... Checa u Australiji ove godine na superpol-u ide 1.30.882 a Rossi 1.31.980... Smesno je to sto je za oba dizajna odgovoran Preciozi.
      Možda ovih novih 8 timova (ukoliko budu konkurentni) spasu MotoGP od (sigurnog) propadanja...
      Nedje sam citao od Emeta i slazem se jer je covjek precrtao ono sto mislim na tri strane je objasnio zasto L raspored funkcionise u Superbike ali ne i u motogp. Bas je do detalja objasnio o cemu se tu radi i u korelaciji sa Brigestonkama, elektronikom, karbonom itd itd itd. Bas jedan dobar txt ako ga nadjem nedje iskopiracu. U svakom slucaju Preciozijev motor funkcionise u Superbike, al ne funkcionise GP cinjenicno stanje.
      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

      Comment


      • #33
        Ben Spiz
        ...still very sore, torn soft tissue around the ribs so very painful on hard braking...lots of that here!
        #58

        Comment


        • #34
          Pune dvije sekunde zaostatka za Rossija covjeka koji je 2010 pobjedio na ovoj stazi .
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • #35

            Comment


            • #36
              Za prethodna dva posta zajednička je samo jedna reč: ZASTRAŠUJUĆE!

              Comment


              • #37
                Kako se blizi kraj sezone, tako su sve teze povrede.
                Prvo Lorenco, koji je jurio da dostigne Stonerovo vreme, a sada Markez i Smit.
                Nadam se da ce Markez ipak voziti, ali koliko ovi ljudi ulazu u svaku trku, svaki trening, svaka im cast.
                To su pravi sportisti, iako mnogi od njih nemaju ni po 20g.

                Comment


                • #38
                  hvala bogu...dolazi kraj ovim 800-ticama.To pravilo je definitivno smanjilo kvalitet motogp-a.

                  Comment


                  • #39
                    Repsol Honda okupirala ceo prvi red, a Jamaha poslednji, tj. poslednja dva mesta. Veliki, veliki udarac za Jamahu, naročito Petronas (praktično njihova domaća trka), jer su poslednji, a konkurent Repsol uživa napred.

                    Rosi pao, ali je ustao i izvukao nešto, rekao bih da je mogao i bolje, možda desetinku ili malo jače je sigurno mogao da skine, ali zbog prevelike želje izleteo na travu u poslednjem krugu i to je tih pola sekunde zaostatka u poslednjem sektoru staze, a obično tu nije gubio više od tri desetinke. Na taj način, mogao je i kraj Hejdena da završi, svejedno, trka je njegova teritorija.

                    Odličan je i veteran Edvards, voleo bih da završi u prvih 5, zaslužio je tu Tek 3 Jamahu više nego mnogi drugi za sledeću sezonu.

                    Nadam se da će mladi Markez voziti kvalifikacije, držite mu fige, narode, momak je sposoban za velike stvari, ima to nešto u sebi...

                    Comment


                    • #40
                      Edwards je zasluzio SBK i nista drugo...i sa time da bude srecan...mator je,nije vise gladan i to je to...dobro,on iskreno nikada nije imao dobru priliku...cak i kad je bio na fabrickoj masini,kako on kaze,to nije bila fabricka...
                      al svakako Tech 3 je sjajna ekipa i treba neko drugi da dobije priliku,neki mladji vozaci...a sansu na CRT-u je dobio zato sto je navodno dobar test vozac...
                      "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                      "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                      "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Zeka29 View Post
                        Edwards je zasluzio SBK i nista drugo...i sa time da bude srecan...mator je,nije vise gladan i to je to...dobro,on iskreno nikada nije imao dobru priliku...cak i kad je bio na fabrickoj masini,kako on kaze,to nije bila fabricka...
                        al svakako Tech 3 je sjajna ekipa i treba neko drugi da dobije priliku,neki mladji vozaci...a sansu na CRT-u je dobio zato sto je navodno dobar test vozac...
                        Pa, pravo da ti kažem, i ja bih voleo da vidim nekog drugog u Tek 3 Jamahi umesto njega, jednog Italijana, jednog Andreu, ali ne onog koji je dobio ugovor... ;) Iskreno, voleo bih. Ali mislim da je Edvards daleko više zaslužio to mesto od Dovicioza, ili, u krajnjoj liniji, da bi bio daleko korisniji timu od Dovija.

                        Želja mi se ispunila, ali samo delimično. Šteta što mali Mark nije mogao da izveze celu sesiju, ili makar još 4-5 krugova, čisto da bi stekao osećaj na stazi. Ovako, biće dobro ako odloži Bradlovo krunisanje za Valensiju. Mada, sačekao bih do kraja trke da vidim da li će i Stefanova trka proći bez problema. Nije da mu želim probleme, samo vikend mu je prošao OK, dok je konkurent sasvim izbačen iz kombinacije.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Torima View Post
                          Pa, pravo da ti kažem, i ja bih voleo da vidim nekog drugog u Tek 3 Jamahi umesto njega, jednog Italijana, jednog Andreu, ali ne onog koji je dobio ugovor... ;) Iskreno, voleo bih. Ali mislim da je Edvards daleko više zaslužio to mesto od Dovicioza, ili, u krajnjoj liniji, da bi bio daleko korisniji timu od Dovija.

                          Želja mi se ispunila, ali samo delimično. Šteta što mali Mark nije mogao da izveze celu sesiju, ili makar još 4-5 krugova, čisto da bi stekao osećaj na stazi. Ovako, biće dobro ako odloži Bradlovo krunisanje za Valensiju. Mada, sačekao bih do kraja trke da vidim da li će i Stefanova trka proći bez problema. Nije da mu želim probleme, samo vikend mu je prošao OK, dok je konkurent sasvim izbačen iz kombinacije.
                          Mislis na Andreu Iannonea? Rekao bih da MotoGP timovi imaju odlican razlog zasto ga nisu zvali za sledecu sezonu - nekonstantnost. Ove sezone u Moto2 je potpuno nestao tokom srednjeg dela. Bilo bi to pravo kockanje uzeti Iannonea u ovom trenutku. Sto se tice Edwardsa - dobar vozac, ali mislim da mi nece nedostajati kad ode u penziju, a Dovizioso mislim da ce biti onaj stari u Tech 3 ekipi, setite se kad je tek dosao u MotoGP i odvezao fenomenalnu sezonu na privatnoj Hondi, zavrsio cetvrti u sampionatu cini mi se.
                          Stvarno steta za Marqueza, svi smo jedva cekali ovu zavrsnicu u Moto2, razlika nikad manja, ali sad samo mozemo da se nadamo herojskom nastupu na trci, a to je u Moto2 dovoljno tesko kad si zdrav, a povredjen....
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Zanimljivo - JB za Australiski kanal 10 je rekao da ne dobijaju od Rosija povratne informacije koje su im potrebne

                            ... probably a lot of research and a lot of discussion and finally the little bits and pieces will probably come out that we need to refine were just not getting the information perhaps from him that we need and ah when the penny drops i think we'll move forward.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by YAMAHAY View Post
                              Zanimljivo - JB za Australiski kanal 10 je rekao da ne dobijaju od Rosija povratne informacije koje su im potrebne

                              ... probably a lot of research and a lot of discussion and finally the little bits and pieces will probably come out that we need to refine were just not getting the information perhaps from him that we need and ah when the penny drops i think we'll move forward.
                              Ako imas dje citav txt iskopiraj ga zanima me citava izjava. Rossi kaze da nema nikakav feedback i da ne zna zasto se desava to sto se desava. Moguce je jako da je greska u njemu ali nekako to ne vidim jer je prosle godine on osvojio ovu stazu.
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by L. Lawliet View Post
                                Ako imas dje citav txt iskopiraj ga zanima me citava izjava. Rossi kaze da nema nikakav feedback i da ne zna zasto se desava to sto se desava. Moguce je jako da je greska u njemu ali nekako to ne vidim jer je prosle godine on osvojio ovu stazu.
                                Nemam, to je sve što sam našao na tviteru - neko iz Australije (Steve@gsxrboy Perth) je ovo poslao Dejvidu Emetu. Intervju je bio pred trku na ostrvu Filip a zaključak komentatora je - Steve Parrish (komentariše za BBC i za Australiski kanal 1-10) "I think that VR is too old and too rich to go and break himself riding a bike he's not comfortable with" .
                                Last edited by YAMAHAY; 22-10-11, 12:05.

                                Comment

                                Working...
                                X