Announcement

Collapse
No announcement yet.

SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Marquez ostaje u Moto2....bas glupo sto se mene tice...mnogo vise ima da izgubi ovako...Repsol je uradio svoje
    "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

    "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

    "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

    sigpic

    Comment


    • #17
      OK narode.Zaboravili smo na anketu. Hajde, dajte predloge kako da glasi.
      Nemamo mnogo vremena, posto vec nocas pocinju kvalifikacije.

      Comment


      • #18
        Mozda ko od vozaca iz 125 klase ima najvece sanse da jednog dana bude sampion u kraljevskoj klasi? Ne mora da bude vezano za konkretnu trku.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #19
          Originally posted by Zeka29 View Post
          Marquez ostaje u Moto2....bas glupo sto se mene tice...mnogo vise ima da izgubi ovako...Repsol je uradio svoje
          Pametna odluka, sav taj pritisak može lako da okrene celu priču naglavačke, tj. da dobijemo Pedrozu 2.0, sa poboljšanim vozačkim sposobnostima. Ali glavni bag u sistemu neće moći da bude otklonjen.

          Ovako, dobre su šanse da dobijemo Anhel Nieta 2.0 sa pobolšanim kvalitetom titula i pobeda.

          Što se tiče ankete, predložio bih pitanje koliko cemo imati Derbi motora u Top 10, na kraju 125cc trke, od 0 do 4 recimo.

          Comment


          • #20
            Ima li jos predloga za anketu?
            Ako je neko smislio jos nesto, neka iznese.

            Stoner je na konferenciji izjavio da je veliki pritisak, koji je imao, spao jer je borba za titulu zavrsena i da moze mnogo opustenije da odveze ove poslednje trke.
            Dovi je kazao da mu je izuzetno vazno sto je na poslednjoj trci bio ispred Pedroze, da voli ovu stazu, i da ce nastojati da zavrsi na 3. mestu u sampionatu.
            Rosi nista novo nije kazao.Uobicajeno, voli ovu stazu i trudice se da bude sto boli u trci.
            Bautista je zadovoljn svojom masinom, i ocekuje da se dobro plasira na trci.
            Last edited by vesna8.11; 20-10-11, 14:54.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Torima View Post
              Pametna odluka, sav taj pritisak može lako da okrene celu priču naglavačke, tj. da dobijemo Pedrozu 2.0, sa poboljšanim vozačkim sposobnostima. Ali glavni bag u sistemu neće moći da bude otklonjen.
              ne razumem sta znaci da dobijemo Pedrosu 2.0? ne vidim sta ima lose u Pedrosi?
              Dani bi ove godine sigurno uzeo titulu da nije bilo povrede!

              Marquezu niko ne garantuje da ce osvojiti titulu sledece godine(dobro,znamo na sta ce sve ljudi iz njegovog tima biti spremni)...Bradl ostaje a jos brzih vozaca ce se sigurno "pojaviti"...
              svi vozaci tvrde kako je neopisivo bitno osvojiti titulu u nizim klasama zbog samopouzdanja i tako toga,ali verujem da ne postoji jaca konkurencija za osvajanje titule nego u Moto2 kategoriji...Marc vec ima 125cc titulu,ima talenat,brzinu,a sad vec slobodno mozemo reci i glavu da bi se nasao u MotoGP i naravno,podrsku tima i sponzora koliku se ne secam da je i jedan vozac imao,tako da verujem da je spreman...
              padao bi prve sezone,kao i Rossi,Sic,Stoner i Lorenzo(u prvim sezonama),al verujem da bi se vec pri kraju nalazio na dobrim pozicijama...

              nego,sta mislite,gde ce Andrea slede sezone? ostaju LCR,al mislim da ce oni RdP-a da ugoste i Gresini...ja tipujem da ce gresini uskoro imati dva najagresivnija vozaca u celom MotoGP karavanu...mislim da ce dva bela motora biti poslednje sto bilo koji vozac zeli da vidi iza sebe

              CRT nisam ni pomenuo,jer iskreno ne zelim da Andrea ode tamo...mnogo sam skeptican po pitanju CRT-a....

              A ANKETA: pa upravo o konkurentnosti CRT motora...
              "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

              "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

              "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

              sigpic

              Comment


              • #22
                ja se nadam da je to prava odluka i zelim mu svu srecu ovog sveta i da obori sve moguce rekorde,sigurna sam da moze
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Par reci o Marquez: Iskreno ne mogu da procenim sta je bolje za njega licno, da li da ostane u Moto2 ili predje u GP.
                  Ali iz perspektive zanimljivosti mislim da je bolje da ode u MotoGP, jer kad u prvoj sezoni u Moto2 ovako razbija, ne smem ni da zamilsim sta ce biti sledece godine. Jasno je da ima najvise sponzora od vozaca u Moto2 sto znaci najvise para, sto znaci najbolji motor (naravno sve je to zasluzio), ali bojim se da cemo ga gledati kako pobedjuje sa po 15/20 sec. razlike sledece sezone, i da ce biti sve manje borbi za pobedu, a to je ono sto cini Moto2 ovako uzbudljivim.

                  EDIT: I dalje mi nije jasno cemu ona rasprava: MotoGP vs ostatak SK Foruma.
                  Ko je to pokrenuo i zasto, ko koga mrzi, ko koga provocira? Ja aktivno ucestvujem u MotoGP, F1 i fudbalskom PDF-u, nikad nisam imao licni problem ni sa kim. Razlicita misljenja, rasprave o konkretnoj temi svakako, ali nikad nista na licnoj osnovi...
                  Last edited by Tony_G; 20-10-11, 17:23.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Zeka29 View Post
                    ne razumem sta znaci da dobijemo Pedrosu 2.0? ne vidim sta ima lose u Pedrosi?
                    Dani bi ove godine sigurno uzeo titulu da nije bilo povrede!

                    Marquezu niko ne garantuje da ce osvojiti titulu sledece godine(dobro,znamo na sta ce sve ljudi iz njegovog tima biti spremni)...Bradl ostaje a jos brzih vozaca ce se sigurno "pojaviti"...
                    svi vozaci tvrde kako je neopisivo bitno osvojiti titulu u nizim klasama zbog samopouzdanja i tako toga,ali verujem da ne postoji jaca konkurencija za osvajanje titule nego u Moto2 kategoriji...Marc vec ima 125cc titulu,ima talenat,brzinu,a sad vec slobodno mozemo reci i glavu da bi se nasao u MotoGP i naravno,podrsku tima i sponzora koliku se ne secam da je i jedan vozac imao,tako da verujem da je spreman...
                    padao bi prve sezone,kao i Rossi,Sic,Stoner i Lorenzo(u prvim sezonama),al verujem da bi se vec pri kraju nalazio na dobrim pozicijama...

                    nego,sta mislite,gde ce Andrea slede sezone? ostaju LCR,al mislim da ce oni RdP-a da ugoste i Gresini...ja tipujem da ce gresini uskoro imati dva najagresivnija vozaca u celom MotoGP karavanu...mislim da ce dva bela motora biti poslednje sto bilo koji vozac zeli da vidi iza sebe

                    CRT nisam ni pomenuo,jer iskreno ne zelim da Andrea ode tamo...mnogo sam skeptican po pitanju CRT-a....

                    A ANKETA: pa upravo o konkurentnosti CRT motora...
                    Okej, vidim da voliš agresivnije vozače, poput samog Andree Janonea, Doktora, Simončelija, meni, lično, Pedroza ne spada u tu grupu. Nekad je bio silan, propustio nekoliko trka 2005. i opet je uzeo titulu u 250cc, podvig vredan pomena, ali malo se tog Pedroze moglo videti kasnije, posle 2007. Zašto, pa više nije ni bitno, u duelima se prečesto povlači i to je nešto što ja ne volim da vidim. Talenat koji nesumnjivo poseduje je nagnao neke ljude, tu pre svih mislim na Puđa, da ubrzaju proces sazrevanja i prelaska na jaču mašinu kod njega, što je izazvalo rikošet reakciju. Sada imamo vozača koji već 6. godinu za redom na fabričkoj mašini neće uzeti više od 250 poena u toku sezone, ukoliko ne pobedi na obe sledeće trke (meni to deluje malo verovatno, pored Stonera, a i naloženog Dovija).

                    Kao vozač spada u bolje, ali nije neko ko bi trebao biti uzor Markezu. Uostalom, i on je ostao 2 godine u 250cc, pa je tek prešao u kraljevsku klasu. Mislim da je Markez bolji vozač od njega, ali ne ih smeo da se kladim da mu se ne bi desilo isto što i Daniju da je potpisao MotoGP ugovor za sledeću sezonu. Svakako, vreme će najbolje pokazati.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Zeka29 View Post
                      ne razumem sta znaci da dobijemo Pedrosu 2.0? ne vidim sta ima lose u Pedrosi?
                      Dani bi ove godine sigurno uzeo titulu da nije bilo povrede!
                      A ti to znash kako?

                      Ja smatram da niko sem Stonera nije mogao da uzme titulu ove godine i ovo malo sto je Jorge bio konkurentan to je sve njegova zasluga i tesko da ima previse
                      veze s motorom. A Dani vozi dobro kad nema pritisak da moze da uzme titulu. S tim pritiskom ne znam. Ne mislim da je ni ove godine dovoljno sazrio da ga pobjedi, mozda iduce.
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • #26
                        @Torima razumem u potpunosti sta si hteo da kazes...i ja se slazem da Dani ne spada u agresivne vozace i nije nesto preterano zanimljiv,ali je brz i to simpatisanje prema njemu sam razvio bas kao neki revolt na to sto ga dosta ljudi svrstava u psihicki slabe vozace koji popustaju pod pritiskom i slicno...ako bi njegov pocetak MotoGp karijere mogao tako da se okarakterise,poslednje dve godine definitivno ne mogu...Dani je sazreo,Dani je u stanju da se bori za pobedu gotovo svaku trku i u mogucnosti je da bude konstant (na stranu povrede,to je vec pitanje srece) On je uspevao da pobedjuje Lorenza prosle godine,Uspevao je Stonera ove...
                        ro je sve sto mogu da kazem,ostalo je "sta bi bilo kad bi bilo" prica

                        @LL znas me vec dovoljno da skontas da su to izjave koje cesto volim da bacim tako ;)

                        EDIT: Ja ne kontam ovu anketu...mislim kako "pet ili vise" kad ima 4 derbija i kako uopste vise od 2 kad su na druga 2 Khairudin i neki wildcard? :/
                        Last edited by Zeka29; 20-10-11, 18:20.
                        "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                        "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                        "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Rosi iza Hejdena,po ko zna koji put!
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            http://motomatters.com/analysis/2011...nd_up_on_.html

                            evo gospodin David Emmett i ja delimo misljenje
                            "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                            "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Zeka29 View Post
                              Marc vec ima 125cc titulu,ima talenat,brzinu,a sad vec slobodno mozemo reci i glavu da bi se nasao u MotoGP i naravno,podrsku tima i sponzora koliku se ne secam da je i jedan vozac imao,tako da verujem da je spreman...
                              Markez je Repsolova beba (Pedrozin naslednik), i da je presao u najjacu klasu dobio bi fabricku Hondu, ali ne u Repsolovim (fabrickim) već satelitskim bojama (Rookie pravilo).
                              Ista stvar je bila sa Rosijem kada je iz 250 presao u 500 ccm. Prve godine je vozio fabričku Hondu u Nastro Azzuro bojama.

                              Originally posted by Zeka29 View Post
                              ...mnogo sam skeptican po pitanju CRT-a....
                              Nemoj biti mnogo skeptican... Checa u Australiji ove godine na superpol-u ide 1.30.882 a Rossi 1.31.980... Smesno je to sto je za oba dizajna odgovoran Preciozi.
                              Možda ovih novih 8 timova (ukoliko budu konkurentni) spasu MotoGP od (sigurnog) propadanja...
                              http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                              Comment


                              • #30
                                Danas je bio buran dan, pa mi oprostite na greskama. Neko je predlozio anketu i kako da izgleda.
                                Ja sam poslusala i nisam uopste razmisljala o broju.
                                Sada je gotovo. Nadam se da nije neka velilka steta.

                                Comment

                                Working...
                                X